Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגתי על דודג' וייפר ושרדתי כדי לספר!

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 7520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני כותב אליכם מסן-פרנסיסקו קליפורניה, עיר מדהימה, מדינה מדהימה....על המכוניות כאן אני ארשום בהדמנות אחרת, אני רק ארשום קצת קצת על הוויפר המדהימה שהשכרתי..

אז ככה, נסעתי ללאס-וגאס לסופ"ש והשכרתי דודג' וייפר ליום.... דודג' וייפר R/T10 שנת 1996 עם 14000 מייל בלבד, מה שלא משנה את העובדה שכל אחד מ-450 הסוסים אשר מתחת למנוע עדיין במלוא אונם.

במילה אחת - ט י ר ו ף !!!!!!!! אני לא יודע מה עבר למי שתכנן את המכונית הזאת בראש, אבל לשים מנוע עם הספק ומומנט מטורף על מכונית במשקל 0, היה הרבה אומץ! כוח בלתי יאומן בכל הילוך וכמעט בכל סל"ד, יציבות מזעזעת (!!!). הייתי מצפה ליותר מתיבת ההילוכים הידנית בת שישה ההילוכים אך היא עדיין עשתה את העבודה נאמנה..

יצאתי לנסיעה של כמה שעות באיזור שנקרא הקניון האדום, כביש של כמה מאות מיילים אשר כולו פיתולים וסיבובים, ריק כמעט לחלוטין ממכונית....

צליל מנוע ה - V10 שנשמע כמו מנגינה מופלאה פילח את השקט המופתי של המדבר והעיר לחיים את הצוקים והתהום במדבר מוהבה אשר במדינת נוואדה...הסל"ד לא יורד מה-4000 טור, העברות מהירות בין שני לשלישי ובעיקר, זריקות תחת והחלקות בכדי להכנס ולצאת מסיבובים שכן אחרת, אין שום סיכוי להכנס עם המפלצת הזאת לסיבוב מהיר הדורש אחיזה וקשיחות שלדה מינימלית, היא פשוט לא יציבה ולא אוחזת!!! צמיג ברוחב 335 עוזר, אבל לא מספיק....

ליטוף גז קטן מקפיץ את המכונית מהמקום כמו קליע הנורה מקנה רובה ותוך שניות ספורות, ואני מתכוון לזה כשאני אומר ספורות, אני כבר הרבה מעבר ל-60 מי"ש (100 קמ"ש, למי שלא מבין מיילית..).

יש לי עוד הרבה לספר, כולל איך באמצע נסיעה על 160 קמ"ש ננעלו(!!!!) הגלגלים האחוריים עקב תקלה במערכת נעילת הדיפרנציאל, מה שגרם כמעט לתאונה מטורפת על הכביש המהיר אך למזלי נסיון שיש לי עם מכוניות הנעה אחורית (רובכם כבר יודעים על מה אני נוהג בבית...) הביא אותי לעצירה מבוקרת של המכונית תוך כדי נסיעת נחש (חזית פונה קדימה, ישבן המכונית משתולל מצד לצד בהחלקה תוך היגוי נגדי עד ליישור).

אני לא מנסה לעשות כאן פרסומת ...אבל...בעיקר כי אין לי כוח וזמן לכתוב את הכל פעמיים, את הסיפור המלא על הנסיעה שהייתה מטורפת למדי, כולל תמונות וכו' תוכלו לקרוא בכתבה שאכתוב במגאזין אוטו של חודש נובמבר, יחד עם עוד כמה כתבות ומבחני רכב שאני עושה כאן בארה"ב לכל מיני מכוניות מעניינות...

עד כאן להפעם....

ליאור ברוך,

קליפורניה.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור איזה כיף לך לספר חוויות משם ועוד על וייפר :!: זה דבר חלומי לכולם לנסוע על המפלצת הזאת, רק מה שהפתעת אותי זה היציבות של האוטו הייתי בטוח שהויפר אוחזת טוב.

כנראה שלא. טוב עשה חיים ואני מקווה שתעלה פה תמונות שלך ושל הוייפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לך בן-אדם,

אני רואה שאתה ממש עושה חיל בעולם המוטורי!

עלה והצלח מעלה מעלה במעלות עיתונות הרכב ונסיעות המבחן,

ושתזכה לעשות נסיעת מבחן על האנזו, ושאר חברותיה,

אמן כן יהי רצון. :smilecol: :usa:

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזההההההההההההה כיףףףףףףףףףףףףף לךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

אני מחכה לתמונות!!!!!!!!! אני ירוק מקנאה :D

תמשיך לכתוב!!!!!!!!!

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלומות ..........

אני מת לנהוג על DIABLO ... אבל זה כבר חלום שלי...

מחכים לתמונות ... :twisted::twisted:

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויי איזה ג'וב יש לך!! :lol:

תאמין לי הייתי מוכן לשלם מלאאאאא בכדי לנהוג על כזה אוטו! רק פעם אחת!!

אי כל כך הייתי מתחלף איתך עכשיו!

בכל מקרה ספר בהזדמנות על איזה עוד מכוניות נהגת או תנהג... :twisted:

ומחכים לתמונות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פששששש איזה כיף לך !!!

אני ממש שמח בשבילך אני לא יגיד לך אני מקווה שנהנת כי אני יודע שנהנת... :D

אני מחכה לסיפור המלא

דניאל

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...