Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Goodwood Festival of SPEED

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 6137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סופ"ש של הפסטיבל בגודווד, אנגליה הוא לא סתם פסטיבל והוא גם ממש לא סתם איזו תחרות HILLCLIMB באמצע שום מקום.

כל הארוע החל כאשר לורד אנגלי, חובב מרוצי מכוניות החליט לעשות מעשה ולקבץ תחת קורתו כמה שיותר מכוניות ואופנועים, מפורסמים יותר ופחות בכדי לתת בעיקר לקהל, את האפשרות לצפות מקרוב , להריח ולהרגיש את המכוניות ואת הגיבורים שמאחורי ההגה.

עם השנים העסק הלך והתפתח והיום הוא מאורע מוטורי ענקי שהכרטיסים אליו אוזלים מוקדם.

בכל שנה מגיעות למקום קבוצות הפורמולה-1 עם מיטב התוצרת וכמובן הנהגים וגם מוצגים מוזיאוניים נדירים.

השנה מה שאותי הכי עניין, בעיקר בגלל המחקר שאני עורך ואטוטו מתפרסם, היו האוטו-יוניון והמרצדס מהתקופה שלפני מלחמת העולם השנייה .

וכמובן גם הטולמאן-הארט טורבו של איירטון סנה .

לכל מי שמתכוון לשאול, לא , עדיין לא ביקרתי שם ואני ניזון כמוכם מהתקשורת הזרה אבל לא ירחק היום שגם לשם אגיע.

בינתיים תהנו מהתמונות

דובי

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש לנו כמה נציגי תקשורת בפסטיבל הזה... :mm_yeah:

אני כבר מת לשמוע את הסיפורים!

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.auto.co.il/Content/Articles/ArticlesView.asp?ArticleId=3854&SubjectId=182

טיזר קטן של טל שביט על מה שהלך שם (לפני הכתבה המלאה במגזין)

מי מגיע שנה הבאה?

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...