Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פותחים פאב על האוטו-תופעה חדשה

רועי.א
שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

סיפור של הישראלי המכוער-

בעודי חונה בנמל ת"א חזרתי לרכב ומה עיניי רואות-איזה אפס נשען על האוטו המצוחצח שלי והניח על הבאגאז' כוס רדבול וודקה ומדבר להנאתו בפלאפון.

אני מתקרב מפעיל אזעקה והוא בשלו לא מזיז לו-תפסתי קריזה צעקתי לו מה זה נראה לך כאן האוטו שלי זה כסא שולחן? קום קום מהאוטו.

ההוא משיב לי כן בשיא חוצפתו.וממשיך להשען.אמרתי לו אמרתי לך אמרתי לקום מהאוטו נכון? לבסוף האפס קם ומסתכל עליי במבט של מה אתה רוצה ממני/אל תתעסק איתי.

בדרכי החוצה שמתי לב כי על עוד מכוניות יש כוסות שוממות.

מה הסיפור של אנשים מה הם חושבים שזה רכוש של אבא שלהם? פותחים פאב על מכוניות של אנשים :evil:

הנבלה לכלך את האוטו שלי עם המשקה המטונף שלו ונאלצתי להעביר ניגוב על האוטו.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום חברים

סיפור של הישראלי המכוער-

בעודי חונה בנמל ת"א חזרתי לרכב ומה עיניי רואות-איזה אפס נשען על האוטו המצוחצח שלי והניח על הבאגאז' כוס רדבול וודקה ומדבר להנאתו בפלאפון.

אני מתקרב מפעיל אזעקה והוא בשלו לא מזיז לו-תפסתי קריזה צעקתי לו מה זה נראה לך כאן האוטו שלי זה כסא שולחן? קום קום מהאוטו.

ההוא משיב לי כן בשיא חוצפתו.וממשיך להשען.אמרתי לו אמרתי לך אמרתי לקום מהאוטו נכון? לבסוף האפס קם ומסתכל עליי במבט של מה אתה רוצה ממני/אל תתעסק איתי.

בדרכי החוצה שמתי לב כי על עוד מכוניות יש כוסות שוממות.

מה הסיפור של אנשים מה הם חושבים שזה רכוש של אבא שלהם? פותחים פאב על מכוניות של אנשים :evil:

הנבלה לכלך את האוטו שלי עם המשקה המטונף שלו ונאלצתי להעביר ניגוב על האוטו.

או. קי. אז הוא יצא אידיוט.

למה אתה מצטרף אליו?

אנשים נדקרים על דברים מפגרים כאלו.

כן, זה מפגר - כי בסה"כ נדרשת להעביר ניגוב.

לך תדע - אולי האידיוט הזה כבר מסטול (אולי אין שם רד בול ויש רק וודקה? אולי זה הכוס ה-18 שלו?), וחוצמזה, אולי האידיוט הזה הוא ערס קטן ומושתן עם סכין קפיצית, שמאוד נעלב מהדרך בה פנית אליו? למה לך לבדוק זאת על חשבונך?

מצטער, למרות שאני מבין את העצבים, אני לא מבין למה אנשים נכנסים לסצינות כאלו מלכתחילה.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה סיבה שבה אופנוענים מתעצבנים שנשענים להם על האופנוע, או שמושיבים את הבן שלהם על האופנוע לצורך משחק, או לצורך סדרת צילומים לאלבום המשפחתי ללא קבלת רשות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי גם, התעצבנתי מאוד כי זה היה הרכב הראשון שלי, שהיה ברמת ה"בית מרקחת" אינסייד אאוט, וזה כמעט נגמר בתחנת משטרה, אבל בסוף היום, חזרתי עם מכה יבשה בצלע, וכאבים ביד ימין מהאגרופים שהשחלתי לבחור. אבל במבט לאחור אני מודה שזה היה מיותר.

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן, מרגיז וכל אחד מגולשי הפורום היה רוצה - בעולם וירטואלי - לפרק את התולעת.

בעולמנו המעשי הייתי מסתפק בבקשה מנומסת כמו "אחי - אני מאוד אוהב את הרכב אתה מוכן בבקשה לעבור לרכב אחר?"... כל זה כדי שה"אח" שזה עתה אימצת ישמור ככול האפשר על כבודו, מכיוון שהוא יכול במקרה קל לשרוט לך את הרכב לאות מחאה עם מפתח ובמקרה קשה יותר לשלוף סכין קפיצית.

מה תעשה אז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתלונן על בקבוק וודקה? לפני מספר שנים חניתי ברחובות וכשחזרתי ראיתי 3 נערים יושבים ישיבה מזרחית על מכסה המנוע ומעודדים חברים שלהם שמשחקים כדורגל אכזרי ליד הרכב.

אתמול אגב, ראיתי זוג שוטרים כשהאחד מוציא דוח לטויוטה שחונה בחניית נכה תוך כדי שהוא פותח את כל פנקסי הדוחות שלו על תא המטען כאילו זה השולחן שלו בסלון ואילו חברתו למדים נשענת בכיף על האוטו. אולי לבן-אדם מגיע דוח, אבל גם מינימום כבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק מעצבן.

יום אחד לא הכנסתי את הרכב לחניה בתוך הבית שלי מתוך עצלנות (שער ברזל לא חשמלי שדורש לצאת לפתוח אותו מבפנים לחזור להכניס את הרכב)

פתאום אני שומע רעש והמולה בשעה 2 בלילה.

משהו כמו 7 אנשים נשענו לי על הרכב עישנו סיגריות, בלאגנים ומה לא...

המראה שהיתה מקופלת כרגיל , היתה במצב חצי מקופל, מה שאומר שמישהו טיפל בה.

יצאתי אליהם עם החליפה של האיומים, כולם עפו בשניה מהרכב והכנסתי אותו פנימה. (כדי שלא ישרטו אותו עם מפתח ברגע שאחזור לתוך הבית)

אין הרבה מה לעשות, ואין איך לנקום בחולירות האלה.

הפחד הכי גדול שלי מאנשים שנשענים על הרכב, זה מהניטים של הכיסים האחורים של הג'ינס שעלולים לשרוט....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד הניטים על הג'ינס מאחור ושריטת הרכב, אותי מפחידה גם העובדה שישענות מעט אגרסיבית מדי תשאיר לי גם בקע נחמד בפח (סיפור אמיתי).

עושים את זה בד"כ אנשים שאין להם בחיים משהו יקר (גם רגשית) או שווה ערך..

אותם אלו שאני מרחם עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, אתה בסדר?

לפני חודשיים בערך יצאתי מהתיכון לכיוון מגרש חנייה סמוך, וקלטתי בחור ובחורה מתנשקים על המכסה מנוע שלי. הוא ישב והיא הייתה מולו. זה אומר שהייתי צריך להתעצבן עליו? משפט אחד מנומס ממני והוא קם וביקש סליחה.

חוצמזה, מה גרם לך כ"כ להתעצבן? שרט לך את האוטו? שבר לך כוסות על האוטו? סה"כ הניח כוס. זה שהוא קצת טמבל לא אומר שאתה צריך לרדת לרמה שלו. מספיק שהיית נכנס לאוטו ואומר לו "סליחה, אפשר לנסוע?" בלי שום מילה מיותרת הוא היה עף משם כמו גדול.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...