Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העלמות תגובות מתוך שרשור

re_ilan
שימו לב! השרשור הזה בן 6148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתוך שרשור שפתחתי להלן הקישור

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=163151

נעלמו 3 תגובות, אחת של XENON והיא חשובה משום שיש בה קישור לכתבה בנושא, השניה של רועי צוקרמן והשלישית היא תגובה שלי לרועי. באופן מוזר ההודעות לא נעלמו ביחד, לא ידוע מתי נמחקו 2 הראשונות, אבל באיזה שלב ההודעה שלי שהגיבה לרועי עוד היתה ואח"כ נעלמה גם היא.

למה? והייתי רוצה שתוחזר לפחות ההודעה של קסנון בשל חשיבותה לדיון.

תודה

אילן

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה של קסנון נמחקה כיוון שהעתיקה חלקים מכתבה ללא ציון קרדיט למחבר, או מתן לינק לכתבה המקורית.

אין להעתיק כתבות של אחרים לפורום ללא אישורם, ועל אחת כמה וכמה ללא ציון קרדיט.

מקובל לתת לינק לכתבה באתר המקורי בו פורסמה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רז, עכשיו אני יודע שצריך לתת קרדיט אך חשבתי שזה מובן מאליו כי ראו את הכתובת של האתר בדפדפן וגם שם הקובץ היה NETCAR AIRBAG.

כבר חשבתי שמחקו את ההודעה שלי בגלל חוסר סימפטיות (פתטית להחריד, אם יורשה לי) של אחד המנהלים לאהרנוביץ'.

לא הבאתי קישור ישיר מכיוון שרציתי להדגיש חלק מסויים על ידי פרינט סקרין.

להבא אני אדע יותר טוב, אך גם יכלתם לשלוח לי ה"פ בשביל שאני אבין מה קרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא אני אדע יותר טוב, אך גם יכלתם לשלוח לי ה"פ בשביל שאני אבין מה קרה.

אם המנהלים היו צריכים לשלוח ה"פ לכל אחד שהם מוחקים לו הודעה, מערכת ההודעות הפרטיות היתה קורסת

וגם היו צריכים להגדיל לי את התיבה ליותר מ300 הודעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...