Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר פתוח

liorrr
שימו לב! השרשור הזה בן 7499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם אומרים על פייפרקרוס ?

ומה עדיף?

התקנתי פילטר פתוח של פיפרקרוס לפני כמה ימים ואני יכול להגיד לך שהצליל פשוט מדהים .

לפי שמועות אני שמעתי שהם לא כל כך מתאימים לתנאי הלחות והחום של הארץ .

השמועות הללו זה גיבוב של שטויות !

פילטר של פייפרקרוס מבוסס על foam מעין ספוג להבדיל מפילטר מבוסס כותנה.

זאת לא החברה היחידה שמציעה פילטרים מסוג זה ITG,UNI לדוגמה גם מייצרים פילטרים במבנה זהה.

כמו שכבר ציינתי לא פעם, הסינון מתבצע באמצעות השמן, תפקיד הכותנה והספוג לשמש מבנה שיחזיק את השמן.

תשמן את הפילטר עפ"י ההוראות ובא לציון גואל, ברוב אופנועי השטח והטרקטרונים משתמשים בפילטר foam בתנאי לחות ורטיבות קשים ללא שום בעיה.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת לי קישור לצליל של פילטר פתוח? כולם מדברים על צליל כלשהו ואני לא יודע מה הוא... אני כנראה צריך להחליף את הפילטר, ואני לא סובל את קול שואב האבק שה-205 הרגילה שלי משמיעה... כדאי לשים פתוח? תודה!

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת לי קישור לצליל של פילטר פתוח? כולם מדברים על צליל כלשהו ואני לא יודע מה הוא... אני כנראה צריך להחליף את הפילטר, ואני לא סובל את קול שואב האבק שה-205 הרגילה שלי משמיעה... כדאי לשים פתוח? תודה!

אני לא יודע על קישור אבל אני יכול להגיד לך שזה צליל אלוהי :evil:

מה גם שתצרוכת הדלק עולה כי כדי לשמוע את הצליל היפה והמיוחד הזה צריך כל הזמן להיות בטווח של רצועת הכח או עם המצערת פתוחה עד הסוף מה שהופך גם נסיעה רגוע להשטוללות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:D לא יודע בדיוק באיזה סל"ד רצועת הכוח, וגם אין מד סל"ד, אבל היא די רועשת לקראת החלפת ההילוך, ואני מחליף הרבה... חוץ מזה נאמר שצריכת הדלק תעלה בצורה לא משמעותית...

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...