Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי חור ברמקול!!!!! איך לתקן ?

eliad2
שימו לב! השרשור הזה בן 7517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניכנסתי עם מקדחה לאוטו כדי ליקדוח עוד חור לרמקול האחורי שהיה טיפה רופף עם שתי ברגים , בזמן שקדחתי נישבר המקדח והמקדחה זזה לי אל הרמקול וקדחה חור של שתי סנטימטר בוופר!!!!!!!!!

אחרי שהייתי המום לכמה שניות עשיתי מיבחן שמיעה והרמקול נישמע לי אותו דבר אם אני לא טועה.

מדובר הסט קומפננט של פיוניר ב550 שקל שמשמש כרמקול אחורי.

מה לעשות עם החור הזה עכשיו ??? ליסתום אותו או להשאיר ככה ? אם אני משאיר לא יגרם נזק לרמקול משמיעה ממושכת?

ואם ליסתום את החור אז איך כדי לעשות את זה?

הפיתרון הכי זמין שמצאתי הוא לדביק שתי חתיכות קטנות של מאסק&טייפ משתי הצדדים של החור.

תגידו לי איך הרעיון או שיש לכם רעיון טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה כמו זו שנוצרה כאן, לא מתקנים בשיטת "עשה זאת בעצמך" (לא מומלץ בכל אופן). או שתמשיך לשמוע עם הרמקולים, בהנחה ואתה לא מבחין בשינויי בסאונד, או שתחליף את הרמקולים לחדשים, או שתנסה להשיג וופר תחליפי. לגבי המסק אנד טייפ, עדיף להוריד אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי..אפשר לתקן את זה אבל אל תצפה לצלילים מדהימים אחרי זה. אם זה חוק באמת של 2 ס"מ כמו שאתה אומר וזה רק בחלק של הוופר שזז (ה-cone) אז אפשר להשתמש במדבקות האלה של תיקוני פנצ'רים של אופניים. תעשה שאת בזהירות ותבדוק שהחור יהיה סכור. אם אין לך כזה.. אז אפשר גם עם נייר-דבק. בכל מקרה, אם אתה שולח לסאב הרבה אר.אם.אס... זה יכול שוב לפתוח את החור. תחליט מה אתה רוצה לעשות. כמו שהציעו לך, אפשר גם לשלוח את הרמקול לתיקון מקצועי!

אני משתתף בצערך :?

אין מה לעשות...באס זה ההההדדדבברררר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם מדובר בחור של ממש או בקרע, אם בקרע נסה לכה שקופה של ציפורניים, אם בחור אז אין הרבה מה לעשות חוץ מלהחליף את הממברנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בקרע , כך שבעצם עכשיו אי אפשר ממש ליראות דרכו אלא יש פס כזה פתוח , קרע בקיצור.. שמתי חתיכה קטנה של מסק אנד טייק מלמטה ומלמעלה כלום בנתיים , למזלי אני לא חושב שהחור ממש משפיע על הצליל . חשבתי לנסות לישפוך מעט דבק מהצד העליון של הוופר שיתחבר עם המסדאנדטייפ מלטה ויחזיק אותו ... אולי מחר אני ישתדל לפרס תמונה של הרמקול השסוע ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בקרע , כך שבעצם עכשיו אי אפשר ממש ליראות דרכו אלא יש פס כזה פתוח , קרע בקיצור.. שמתי חתיכה קטנה של מסק אנד טייק מלמטה ומלמעלה כלום בנתיים , למזלי אני לא חושב שהחור ממש משפיע על הצליל . חשבתי לנסות לישפוך מעט דבק מהצד העליון של הוופר שיתחבר עם המסדאנדטייפ מלטה ויחזיק אותו ... אולי מחר אני ישתדל לפרסם תמונה של הרמקול השסוע ...

תוריד את המסקינטייפ (אם היה לך כל כך קשה יכולת לכתוב פשוט איזולירבנד), קח מאמא לכה שקופה לציפורניים, תמרח על זה שכבה דקה, תן לזה להתייבש ותראה אם זה עזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נייר טואלט ודבק מגע

שיכבה אחד של נייר - תובא ב דבק ומכסה את החור

אחרי 15 דקות תימרח אוד קצת דבק

אחרי 30 דקות אבשר להישתמש ב רמקול

מקומ מודבק אבשר ליצבוע בתוש שחור 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אחי יש חנות ברחוב ההסתדרות בחולון קוראים לה א דואק הוא תיקן לי את הסאב ב80 ש"ח היה לי גם חור ואחי חור בסאב גם אם תרתך לא יסגר יצא טוב מקצועי וגם מהיר ממליץ ביותר מאשר לעשות משהו חפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...