Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיא חדש למשטרה!!! פשוט שיא. (בדיקה שגרתית בזמן פרידה מחברה)

joker2k
שימו לב! השרשור הזה בן 7522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע אם זה כל כך קשור אבל זה השיא מבחינתי בכל הקשור לטימטום של משטרה.

או קיי הנה הסיפור.

אתמול בלילה נפרדתי מחברה שלי אחרי 3 שנים שאנחנו ביחד (כן סיפור עצוב אני יודע).

בכל אופן החלטנו ללכת למקום מבודד באיזור הים שיהיה אפשר לדבר בלי שיציקו לנו.

אז הלכנו לאיזור אשקלונה (מי שמכיר או לא שיהיה).

התחלנו לדבר אחרי בערך שעה שאנחנו שם , אני רואה ניידת מרחוק מאחורינו ממשיכה בקו ישר לצד השני של החניה (היינו ממוקמים באיזור השמאלי פינתי של החניה והניידת המשיכה לפינה הימנית תחתונה).

בכל אופן אמרתי טוב סיור שגרתי , המשכנו לדבר , פתאום אחרי עוד 2 דק' המשטרה נעמדת מול הרכב שלי עם אורות גבוהים ויוצא שוטר.

עכשיו תבינו את הסיטואציה , החברה בוכה כאילו אין מחר , גם אני בחור דיי רגיש הזלתי דמעות לא מעטות. ושוטר דפוק בא לשאול כל מיני שאלות דפוקות.

הנה הדיאלוג שהיה: ש - שוטר , א - אני , ח- חברה

ש: מאיפה אתם ?

א: מפה!

ש: מה ז"א ?

א: מאשקלון

ש: יש לך תעודת זהות ? (בחיים שלי!!! לא שאלו אותי לגבי תעודת זהות... בההה).

א: כן בטח הנה.

ש: לך יש (לחברה לשעבר)

ח: לא אין לי , אין עלי.

ש: טוב תצאי המרכב בבקשה (השוטר אומר לחברה שלי , שהיא כולה בוכה לצאת מהרכב... איזה שעמום טוטאלי בערב יום שישי).

ח: יוצאת מהרכב מחכה בחוץ.

ש: מבקש ממני רישיות וכו'.

א: נותן לו.

ש: שואל את החברה שלי - מה קרה למה את בוכה ?

ח: כי אנחנו נפרדים לעזאזל , מה איכפת לך בכלל , תעזוב אותנו ולך מפה!.

ש: בגלל שנפרדתם את בוכה ? את לא מספרת לי את כל האמת... (נק' השיא!).

ח: תגיד מה אתה דפוק או שאתה עושה את עצמך ? אנחנו 3 שנים היינו ביחד וזה כואב אז אני בוכה, לך תעשה משהו מועיל ותעזוב אותנו.

בינתיים השוטר השני חטף עצבים על השוטר שראה שהוא מתחיל לדבר שטויות ויצא מהניידת וצעק עליו שיבוא כבר ויעזוב אותנו , וכך היה.

נק' שיא חדשה למשטרה אני חייב לציין , אפילו להפרד מחברה אי אפשר כמו שצריך , זה פשוט הוציא את כל אוירת הפרידה , לעזאזל איזה שיעמום טוטאלי נמצאים השוטרים באשקלון. וזה לא שחסר מה לעשות בעיר שלנו , ברוך השם יש מספיק עבודה למשטרה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה איזה פאדיחות מקרה ממש לא נעים. השוטרים האלה כנראה היו סתם משועממים או משהו כזה לא יכול להיות ששוטר סתם יבוא וישאל אותכם שאלות כאלה.

ממש חוסר התחשבות מצד השוטרים. אין להם גבולות. :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אונס!?!? לעזאזל

אנחנו יושבים באותו לא הולכים מכות או משהו , פשוט מדברים והוא בא ודוחף את האף שלו , אז בסדר לשאול אם הכל בסדר סבבה, אבל חוץ מזה להתחיל לחפור ? יש גבול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הצער בדבר שנפרדתם, קצת מוגזם להגיד "שיא חדש למשטרה"... הם בסה"כ ראו מכונית שיכלה להיות חשודה, ועשו בדיקה שגרתית לחלוטין. עובדה שהם עזבו אותך כשהם קלטו שאתם ברגע אינטימי... הם לא תכננו לפגוע לכם באוירת הפרידה (?? מה זה לעזאזל?)

כמו כן, זה מתאים לאוף טופיק.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן סליחה על הטעות באיזור... בכל אופן

זה כן שיא , כי לאחר שחברה שלי צועקת על השטור מספר פעמים שיעזוב אותנו כי אנחנו באמצע משהו , והוא ממשיך לשאול שאלות אידיוטיות כמו , "למה את בוכה, את לא אומרת את כל האמת" מספר פעמים ברציפות , זה כבר שיא של בורות.

יש בדיקה שגרתית והייתי מבין את זה, אבל ברגע שאתה כבר חופר לעומק ומתחיל להציק , זה כבר ניהיה מטומטם , מזל שהיה לו שותף, הוא היה עוד יכול לקחת את ה X שלי למעצר על כך שהיא חשודה בתור עובדת זרה בגלל שאין עליה תעודת זהות... :)... סתם בצחוק , אבל היתה הגזמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על מה שקרה עם החברה

:oops:

אני מקווה שתתגברו אחד על השניה במהירות.

זה בטח קשה, ובקשר למשטרה, לפחות הם לא התחילו לחפש לך סמים באוטו

אז בכלל היית מסיים את הקשר כמו שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשוטר(שניסה לעשות את עבודתו כמובן) מרגיש רע עם עצמו,אחרי "תקל" כזה....

על כל מיקרה, אני מאחל לך להתגבר על חברה שלך ויותר על הריקנות שיש אחרי הפרידה.

נ.ב

אם אתה צריש שירי דיכאון אני פה :wink:

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - תהיה חזק. פרידה זה לא דבר קל. אבל אם הגעתם למסקנה הזאת כנראה שזה דבר שצריך היה לקרות.

לעניין השוטרים, אחרוג ממנהגי ואסנגר עליהם. מנקודת המבט שלהם הם ראו בחור ובחורה ברכב והבחורה נראית במצוקה. טוב ויפה שבאו וחקרו קצת לתוך העניין, למרות שכאן הם סתם הפריעו לרגע פרטי לא קל ולא פשוט.

במקרה אחר - עירנות כזאת של שוטר יכולה להציל בחורה מהטרדה, מאיומים, ואפילו מאונס.

אני אישית גם הפרעתי פעם למשהו כזה. הלכתי ברגל דרך איזה גן ציבורי בערב, וראיתי בחורה עומדת עם הגב לקיר, בוכה, מבוהלת ונראית במצוקה ומולה במרחק קצר עומד בחור בפוזה שנראתה לי מאיימת. ניגשתי ושאלתי אותה אם הכל בסדר והבחור אמר לי די בתקיפות לא להתערב ולעוף משם. התעלמתי ממנו ושאלתי אותה שוב והיא אמרה שכן בקול די משכנע.

התנצלתי והלכתי. אני מצטער שהפרעתי להם, אבל חושב שבסיטואציה אחרת זה היה יכול להוציא בחורה ממצב לא נעים.

אם השוטרים לא התעלקו עליכם יותר מדי ברגע שהם קלטו שהכל בסדר - הם היו בסדר.

ויכול להיות שהשאלות והת"ז שהם ביקשו זה רק בשביל למשוך קצת את השיחה ולהעריך את הסיטואציה בצורה טובה יותר.

ושוב פעם - שיהיה לשניכם רק טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שרק אני נפרדתי באוטו ... אני רואה זה נהיה טרנד ;)

תהיה חזק אח שלי , עוד תבוא אחרת... יש לך המון זמן :) (לא עברת גיל 30 נכון ?)

ותזכור שכל פרידה היא התחלה של משהו חדש.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...