Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין בצבע שחור מט (PRIMER BLACK) לרכב, קיים בארץ?

urban.racer
שימו לב! השרשור הזה בן 6129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כן, מישהו מכיר מקום שיוכל לתת לי את השירות הנ"ל?

הכוונה היא לצבע שבתמונה, הצבע, בתוספת כמה שינויים קוסמטיים לרכב יהוו חלק מתיק העבודות שלי ללימודים

אז אנ אשמח לכל עזרה שרק אפשר

תודה מראש, אורי

נ.ב

חיפשתי שחור מט בחיפוש, אבל אי אפשר לחפש מילים עם שתי אותיות -_-

auto-show-photos.jpg

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לדעתי , "טופ קולור" בת"א יספקו לך כל צבע, גם נדיר יחסית כמו שחור מט.

יש לנו לקוח שעזרנו לו בשיפוץ אופנוע סוזוקי, הוא צבע בעצמו את רוב החלקים בשחור מט.

האמת שבהתחלה הייתי סקפטי לגבי התוצאה, אבל בשילוב עם ערימות הניקלים

שיש על הכלי היום, זה נראה פצצה.

לאיזה תחום לימודים אתה מתכוון?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ללימודים עיצוב תעשייתי

השאלה היא האם אני אצטרך לעשות צבע בתנוא בכל מקרה (זה הכרח? ראיתי כמה אנשים שצבעו ללא תנור, אני פשוט לא יודע אם הפיניש באותה רמה והעמידות באותה רמה (יש לי תנור "בהישג יד" אבל קצת יותר בעייתי מבחינתי)

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אתה מדבר על רכב אמיתי או דגם?

בכל מקרה, חדר צבע טוב יכלול פילטר רציני ו-וונטה מאחורי הפילטר

כדי שתשאב את כל אדי הצבע ואת האבק שכבר נשאר שם.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על ה106 שלי, הצבע במצב קטסטרופלי (גג מפוצץ בכתמי שמש ומכסה מנוע שעשו עליו עבודה גרועה אז כל הלכה מתקלפת) בכל מקרה אני הופך את הרכב למעין וריאציית STEALTH BOMBER על 4 גלגלים, כשהסקיצות יהיו מוכנות אני יעלה אותם

הכל כולל הקיט היה בהכנה עצמית

הדבר היחיי שהיה דרך מקצוען (וגם בזה אני לא בטוח אני מת לנסות לבד) זה כנראה פיצול ממפלט אחד לשניים עם שני מפלטים בקוטר 2"

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מגניב- תעלה תמונות ותתעד את מהלך העבודה.

מי יודע אולי תפנק גם את המוכנויות שלנו בפרוייקט הבא...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהפרוייקט יצחיל בסביבות אמצע יולי, וייסתיים לקראת ספטמבר, אינשאללה קצת פחות

בכל מקרה התליך כולו הולך להיות מתועד כולל מדריך בנייה בפיבר 8) (למרות שאני חושב פשוט לבצע שינויים בסט פגושים הקיים)

כרגע אני עדיין משרטט את הקיט ומחפש צבע (מצאתי) וג'אנטים (יקרים פחד, אבל כל כך שווים את זה:-D)

lensonx.JPG

giovanno.JPG

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התזת חול???

לפי מה שראיתי (כן ראיתי) התזת חול מעיפה צבע על בסיס אפוקסי מבתים :shock:

ואיזה שהיא תכנית רכב היא מפרקת צבע לגורמים...

אתה בטוח במה שאתה אומר?

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממליץ על הטכניקה של התזת חול לאחר הצביעה. יהיה קשה מאד לבצע זאת על משטחים גדולים כמו גוף של רכב תוך שמירה על טקסטורה אחידה, במיוחד כאשר המשטח טופל במילוי של קר-קיט. אם אתה רוצה לקבל פני שטח אחידים ולהעלים פגמים, דרושה הכנה טובה של פני השטח. האם אתה מתכוון שהצבע גם יישמר בתנאי סביבה רגילים (לחות, חשיפה ל- UV, וכו') לאורך זמן או שמדובר בפרויקט ל "תיק עבודות" בלבד?

יש צבעים אשר נותנים אפקט מט דמוי ציפוי גומי עם טקסטורה עדינה.

יתכן שתקבל מידע אצל Tech-Coat - זה ייצרן של צבעים מיוחדים לתעשייה.

טלפון:03-9383936פקס:03-9023266כתובת:היצירה 3 אזור התעשיה ראש העיןמיקוד:48017כתובת נוספת:[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, סבבה לא ידעתי שקיימת התזה עדינה :), אבל אין כל כך גישה, אני כנראה הולך לשייף את הצבע אצל המוסכניק, שהוא גם פחח וצבע (כפר קאסם, נו מה?, אבל תכלס תותח), וגם לצבוע אצלו כשהוא יסביר לי ואני יעשה הכלאו שאני פשוט יביא לו צבע והוא יעשה הכל (ואני רק יעשה כאילו עבדתי עם צילומים לתיק :twisted:)בכל מקרה יצא זול משמעותית מעבודה רגילה (הוא פשוט זול, אבל מקצוען, הבן יישר קורת צד וצבע אותה כאילו לא קרה כלום :shock:)

לקומנדר, גם לי זה נראה קצת קשה, אבל בן אדם איש מקצוע (גם אם לא פחח, או שכן?), אז אני לא מתווכח. בכל מקרה אני לא יודע לעבוד עם התזת חול ואני בטח לא מתכוון לנסות את זה על הרכב שלי, אגב, הרכב הולך להיות ככה כסטנדרט, אבל מקורה בחנייה סגורה כאשר לא בנהיגה. בקשר לחברה שנתת, תודה רבה, אני אצור איתם קשר. אני רק שהם מייצרים בהתאמה גם ללקוחות פרטיים.

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...