Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השתתפות עצמית - או מה קורה אם הנזק מזערי?

Dj GuyGivant
שימו לב! השרשור הזה בן 7524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול קרה לי קטע ממש לא נעים...

היינו בראשון באיזור התעשיה והאוטו העגלה שלי פשוט לא רצה לעלות איזושהי עליה לחניה שם...

מישהו בשם אייל השאיר את הסובארו ג'אסטי שלו באמצע הכביש ונתתי טיפה יותר מידי גז וגמרתי בתוך הטמבון שלו...

הסיפור מסתיים בזה שמר אייל אומר לי או שתתקן לי את הטמבון או שתתן לי פרטים...

למזלי היה איתי חבר שגם לו יש ג'אסטי והוא מכיר טוב את הרכב אז הוא אמר למר אייל שזה בסך הכל סיפור של בורג שיצא מהמקום...

מר אייל התעקש על כך שאני אתקן לו את הטמבון (לגיטמי, זה גם מה שאני הייתי עושה) אבל לצערי לא היה לי את הכלים הנדרשים לתיקון (מברג פיליפס :mad: )...

לבסוף השארתי לו פרטים... עכשיו השאלה שלי היא מה יקרה עכשיו? אם הוא יתבע את הביטוח שלי כאשר הנזק הוא באמת מזערי (מקסימום להחליף את הבורג) אני אצטרך לשלם השתתפות עצמית? אם כן... כמה?

לפי דעתי הנזק לא עולה על ה-50 שקל... הטמבון עצמו לא נפגע כלל...

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה סיפור של 50 שקל לא נראה לי שזה בכלל יעניין את הביטוח

וזה השתתפות עצמית שלו

אם אני לא טועה הביטוח משתתף רק מאיזה סכום מסויים 1000 שקל או משהו כזה...

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה סיפור של 50 שקל לא נראה לי שזה בכלל יעניין את הביטוח

וזה השתתפות עצמית שלו

אם אני לא טועה הביטוח משתתף רק מאיזה סכום מסויים 1000 שקל או משהו כזה...

יש איזשהו ביסוס לדברים?

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה כשאתה פוגע במישהו ואתה צריך לשלם על התיקון של הרכב שלו, אם הנזק קטן מההשתתפות העצמית אתה תשלם את זה לבד הרי לא הגיוני שתשלם השתתפות עצמית על נזק שקטן ממנה. אם הנזק גדול מההשתתפות העצמית אז משתלם לך לשלם את ההשתתפות העצמית בכל אופן זה נתון להחלטתך... מבחינה עקרונית אתה בכלל לא חייב שיהיה לך ביטוח צד ג' רק חובה זה חובה (מן הסתם), כך שהביטוח בא להגן עליך והביטוח עובד בשבילך אם תחליט שאתה רוצה לשלם על זה לבד הביטוח לא יכול להגיד לך לא, זה נתון לגמרי לבחירתך

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שנתת את הפרטים, היית יכול לשלם לו 100 ש"ח ולסגור.

אתה לא מכיר אותו, הוא יכול לגשת למוסך ולשבור פנס או כל דבר ןלטעון שזה נגרם מהתאונה ואז תצטרך לשלם את ההשתתפות העצמית שלך.

תזהר :!: סכם איתו שתשלם לו או תתקן את זה.

מזדה LANTIS F

שנת 98

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא יתבע את הביטוח שלך, ביטוח שלך לא פרייר. זה סיפור של לשלוח שמאי להערכת הנזק. אומנם אם סכום התביעה הוא מזערי ומתחת להשתתפות העצמית שלך, יכול לקרות מצב שהביטוח לא יטרח ופשוט יחייב אותך לשלם את הנזק.

דני צודק. יש טיפוסים (מסתייג לומר "בניאדם") שנוהגים לתקן את המכוניות שלהם על חשבון ביטוח של מישהו שסתם נגע להם באוטו. אבל אם היה איתך חבר (ההוא שידע איך לתקן את הפגוש של ג'סטי) והוא יכול לתמוך בגרסתך של המקרה, אז הסיפור לא נראה לי כ"כ נורא...

הינה עוד סיבה להחזיק מצלמה קטנה ופשוטה עליך... :wink:

*** ההודעה נערכה: תוקנו טעויות הקללדה ושגיאות קתיב ***

ט.ל.ח.

Reaching for Venus De Milo

But shes never gonna hold you tight

Styx - Killing The Things That You Love

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא יתבע את הביטוח שלך, ביטוח שלך לא פרייר. זה סיפור של לשלוח שמאי להערכת הנזק. אומנם אם סכום התביעה הוא מזערי ומתחת להשתתפות העצמית שלך, יכול לקרות מצב שהביטוח לא יטרח ופשוט יחייב אותך לשלם את הנזק.

דני צודק. יש טיפוסים (מסתייג לומר "בניאדם") שנוהגים לתקן את המכוניות שלהם על חשבון ביטוח של מישהו שסתם נגע להם באוטו. אבל אם היה איתך חבר (ההוא שידע איך לתקן את הפגוש של ג'סטי) והוא יכול לתמוך בגרסתך של המקרה, אז הסיפור לא נראה לי כ"כ נורא...

הינה עוד סיבה להחזיק מצלמה קטנה ופשוטה עליך... :wink:

אתה לא יודע כמה בכיתי על הרגע שלא היתה איתי מצלמה :evil: ח-ו-ב-ה שתהיה מצלמה ברכב! תמיד! ממחר אני קונה דיגיטלית!

ומחר אני אתקשר אליו ונראה מה נעשה... גם אני מפחד מזה שהוא ישבור איזה פנס... אבל היו איתי 5 חברים עדים כך שהוא לא יעבוד עליי...

תודה לכולם על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזה מניע יש לו לשבור לעצמו פנס ?

רק בשביל שתשלם יותר.. לא נראה לי שהוא יעשה את זה

החיים הם כמו מנה פלאפל, איך שלא תשים הטחינה - תמיד ינזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזה מניע יש לו לשבור לעצמו פנס ?

רק בשביל שתשלם יותר.. לא נראה לי שהוא יעשה את זה

אבל אם כבר היה לו שבור או איזו מכה קטנה בפח...

סיפור מהחיים. אני גר במרכז העיר, איזור גדוש בעסקים קטנים ומחוסר מקומות חניה לכל דורש. כאשר אני יוצא מחניה בבוקר קופצים כמה וכמה מייד למציאה. לפני 3.5 או 4 שנים זקן אחד מהחנות הסמוכה התרגש כ"כ שהתפנה מקום חניה שמרוב פזיזות נכנס ברוורס בעמוד תאורה מאחורה. שום דבר רציני: בקע בפגוש וסדק בפנס אחורי. אחרי שבועיים או משהו שמעתי חריקת בלמים למטה. הסתכלתי מהחלון - איזה רוסי עם היונדאי אקסנט חדשה כנראה נכנס באוטו של הזקן מאחור. לא שמעתי בום, ז"א אם היתה נגיעה, אז לא בעוצמה. צריך לציין, שרחוב נמצא בירידה חדה. הלכתי לראות: כלום! אותה מכה ואותו סדק שהאוטו קיבל מהעמוד. הזקן צרח על הרוסי המסכן: הרסת לי את האוטו וכו'. החליפו פרטים. אחרי כמה ימים הגרוטאה של הזקן היתה אם פגוש חדש וכמובן פנס חדש.

*** ההודעה נערכה: תוקנו טעויות הקללדה ושגיאות קתיב ***

ט.ל.ח.

Reaching for Venus De Milo

But shes never gonna hold you tight

Styx - Killing The Things That You Love

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...