Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אפשר לשפר את תחושת ההיגוי בפונטיאק טמפסט ?

שימו לב! השרשור הזה בן 6159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני נוהג על פונטייק טמפסט ומאז הוא מתמיד יש תת היגוי מורגש, יש איזושהי אפשרות להקטין את התת היגוי ?

אני יודע שיצרו את ההגה הזה ככה בכוונה.

בתודה מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

שאלתך מתאימה יותר לפורום שיפורים - פורום האנשים שלא מוכנים לקבל את הגיזרה שהוטלה עליהם.

תסלח לי שאני קצת אתחצף, אבל ידוע לך מהו תת-היגוי?

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהוי ממש לא חוצפה, אני לא גאון גדול במושגים.

אני מדבר על מהירות התגובה של הגלגלים להגה, ההגה ברכב שלי הוא לא רגיש בכלל ואני רוצה להפוך אותו לקצת יותר רגיש.

אני מדבר על דבר שונה מתת היגוי ?

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

תת-היגוי זה מצב שהרכב שואף להגדיל את קוטר הרדיוס של הגלגלים בעת הפנייה, כלומר, החלקה של הגלגלים הקידמים.

כנראה שאתה מתלונן על הגה ארוך מידי או חסר תחושה.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהירות התגובה שאתה מדבר עליה זה לא תת-היגוי או היגוי-יתר

מהיכרות עם הטמפסט ושו"ת יש יחסית הרבה סיבובים של ההגה מנעילה לנעילה - כלומר אם תסובב את הגלגלים לצד שמאל

ותסובב לצד ימין תספור את מספר הסיבובים הנדרשים מקצה אחד לשני - אם הרבה (אם אני לא טועה בין 4 ל5 סיבובים) יש לך הגה ארוך,הגה קצר ד"א כמו במכוניות ספורט נע בין 3 וקצת ל2.5 בערך שזה נקרא הגה קצר או חד ולכן כול הזזה תגרום לתגובה מהירה וחדה

לשנות את זה זו בעיה אם אין חלקים ייעודיים לרכב שלך (מסרק הגה) וגם אם יש לא כל כך שווה את ההשקעה

תת-היגוי - מצב שבו הגלגלים הקדמיים שואל להרחיב את הפניה - לדוגמא,אתה באמצע עיקול ימינה ופתאום האף בורח שמאלה,הגלגלים הקדמיים איבדו אחיזה וכמובן שכמו בקרסולה יש חוק צנטרפוגלי ששואף להוציא אותך מהפניה (כוחות G)

והגלגלים שיאבדו אחיזה יצאו ראשונים מהמשחק,בתת-היגוי הקדמיים שנכנעו ולכן האף בורח

בהיגוי-יתר - האחוריים ואז יש לנו... דריפט:mm_wink:

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...