Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלדה ושאר חלקי ב.מ.וו E30

easyrider0
שימו לב! השרשור הזה בן 6163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולכם רציתי לדעת האם בבמוו E30 שנת 89 עם 165 אלף ק"מ יכולות ליהיות בעיות רציניות בשילדה לדברי המוכר לעולם לא היו לו בעיות מי סוג זה.בנוסף לזה הייתי רוצה לדעת האם הקניה היא כידאיתוהאחזקה של הרכב לא תיהיה יקרה מידיי תודה רבה ויום טוב.

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולכם רציתי לדעת האם בבמוו E30 שנת 89 עם 165 אלף ק"מ יכולות ליהיות בעיות רציניות בשילדה לדברי המוכר לעולם לא היו לו בעיות מי סוג זה.בנוסף לזה הייתי רוצה לדעת האם הקניה היא כידאיתוהאחזקה של הרכב לא תיהיה יקרה מידיי תודה רבה ויום טוב.

אני ממליץ על מקש ה"SPACE" וסימני פיסוק, זה יכול לעשות פלאים להודעות שלך.

לגבי הE30.

אם הרכב מתוחזק - אחזקה שלו לא תהיה יקרה משמעותית מאחזקה של רכב אחר בן 18 שנה.

אם הרכב נוטה למות- אז כן, צפה להפתעות [אילו הפתעות? סט חוטי הצתה עולה 1800 שקל בערך בקמור, תושבות מנוע עולות כ150 לחתיכה, וכו']

בעיות רציניות בשלדה? בדוק את מגדלי-בתי-הבולם מקדימה, במכוניות עם מכות חלודה הם עלולים לפתח ריקבון ולהתחיל להתקפל פנימה- בארץ זה מאוד נדיר במכוניות שלא עברו תאונות - כי בכל זאת, אין פה יותר מידי גשם \ מלח נגד שלג שמפוזר על הכבישים.

מחלות אחרות של הדגם - מנועי הM40 מאוד רגישים לטיימינג וצריך לבצע החלפה כל 70K ק"מ או פעם בשנה - מה שבא קודם.

הם גם מאוד אוהבים שמן טוב - שימוש בשמן באיכות לא משהו יביא לסתימות חלקיות של חליל השימוש של גל הזיזים וזה בתורו יישחק והמנוע ימות.

עוד נקודה חשובה - בדוק איך המנוע סוחב עד המנתק* - מנוע עם גל זיזים גמור יתקשה לטפס בסל"ד מעל 4500-5000 סל"ד, וככל שהוא גמור יותר - כך הסל"ד מקס' ילך ויפחת.

אם יש לך עוד שאלות על E30 - אתה מוזמן.

* כשאתה עושה את זה - תסביר לבעל הרכב מה אתה הולך לעשות ולמה. אם מישהו יסחוב את האוטו שלי למנתק כשאני לידו [ולא קוראים לו ניצן או אלי] אני מאוד אתעצבן...

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...