Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מנוע ב 306 1.4 לאחר שנכשל בטסט [כותרת נערכה]

gil_24
שימו לב! השרשור הזה בן 6156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר חיפוש במנוע הפורום אני מבקש עזרתכם בשאלה הבאה : ברשותי 306 סדאן 95 , לאחר טסט כושל וזיהום אויר (עשן ) , החלטתי להחליף מנוע ברכבי , הרכב והמנוע ממתינים להתקנה במוסך ורציתי לשאול לאחר ההתקנה , צריך ללכת לעמדה מספר 1 או שיש באיזור נתניה ? .

כמו כן הרכב כרגע ללא רישוי מכיון שיש לי אישור נסיעה לצורך תיקונים בלבד, האם קודם לבצע טסט ולאחר מכן אישור מנוע?

תודה רבה לעוזרים.

אלנטרה 2002

שרייד 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את רישום המנוע ניתן לבצע במכון הרישוי במקרים אלו: מנוע מיבוא או מפירוק מקומי, בעל אותו נפח, הספק ודגם תואם.

אם אחד מהנתונים אינו תואם, את רישום המנוע תצטרך לבצע בעמדה 1.

לא ניתן לסיים את הטסט ללא רישום מנוע.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר טסט כושל וזיהום אויר (עשן ) , החלטתי להחליף מנוע ברכבי ,

השאלה האם הזיהום אוויר נובע בגלל מנוע גמור? ( שריפת שמן וכו.. ), שאם לא כן, מדוע להחליף מנוע?

אני מניח שהתשובה חיובית, אך בכל זאת, התגובה הזו הינה למקרה שלא.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה האם הזיהום אוויר נובע בגלל מנוע גמור? ( שריפת שמן וכו.. ), שאם לא כן, מדוע להחליף מנוע?

אני מניח שהתשובה חיובית, אך בכל זאת, התגובה הזו הינה למקרה שלא.

דני

בהחלט , לאחר מבחן הרשוי הועלו הליקויים הבאים : לוחית רישוי , צינור ברקס אחורי שמאלי וזיהום אויר (עשן יתר).

הלכתי למוסך וכמובן טיפלתי והחלפתי אותם , למעט זיהום האויר שאגב בהמלצת המכונאי החלפתי שמן + פילטר +תוסף אנטי סמוק, ושוב ניגשתי ונכשלתי על עשן יתר.

ככל הנראה שהרכב מתחמם כ 95 מעלות מתחיל לצאת עשן , המנוע עבר 213,000 ק"מ , ואגב נוסע ונשמע מצויין .

הייתי יכול לחילופין להחליף ראש בלבד, אך בגלל שהמנוע ישן ואולי הרינגים בעצמם מעשנים , העדפתי ללכת על המנוע הנ"ל ושהיה לי ראש שקט.

אלנטרה 2002

שרייד 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...