Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעזרו לי להחליט איזו מכונית חדשה לקנות - קטנה או משפחתית?

ענת28
שימו לב! השרשור הזה בן 6154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניינת לקנות מכונית 2008 ולא מצליחה להחליט. מאזדה 3 5 דלתות, רנו מגאן 5 דלתות, סיטרואן C4 או ללכת על מיני כמו פולו 1400 או פג'ו 207 לא מבינה גדולה במכוניות וכל אחד אומר משהו אחר. יש למישהו הצעות? אני נוסעת כל יום כ - 60 ק"מ וגם נתקעת בפקקים. מה לא אוכל דלק? מה משתלם מבחינה כלכלית, נוחות נהיגה וכד'. אשמח לעזרה.:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימי לב, שיניתי לך את הכותרת.

מכונית קטנה (כמו פולו) תהיה זולה יותר לאחזקה ומתאימה יותר לתנועה עירונית (כולל חניות וכולי). אם את לא צריכה לקחת הרבה אנשים איתך באוטו, או בגאז' גדול - זוהי הקנייה העדיפה.

אחרי שהחלטת על הגודל, אפשר להתקדם הלאה - מה חשוב לך ברכב? חסכון, נוחות נסיעה - הבנו. מה עוד?

כמה כסף בדיוק את רוצה להוציא? תני כמה שיותר פרטים כדי שאפשר יהיה לייעץ באופן הטוב ביותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובה, אני מעוניינת במכונית עד 125,000 ש"ח. בטיחותית, נעימה לנסיעה, סוחבת (הפולו עם 75 כוח סוס סחבה בקושי)אמינה, ולא זוללת דלק אני לא מחפשת לקרוע את הכביש אבל כן מכונית שאוכל לגמוע איתה מרחקים. אני נוסעת מתל אביב לאזור רמלה כל יום כך שהיה לי 15,000 ק"מ לשנה. אני קונה באופן פרטי ללא קשר לליסינג ובאמת לא יודעת מה להחליט. אני מעוניינת במכונית עם 5 דלתות ולא 4. קראתי בפוום שסיטרואן מאבדת מערכה מהר מדי ושלרנו יש בעיה עם האמינות. מה דעתך? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאת מתייחסת למכונית אוטומטית. אם מכונית קטנה היא מספיקה, אפשר ללכת על מגוון הקטנות האיכותיות שיש כיום בשוק:

הונדה ג'אז - יקרה יחסית, מרווחת מאוד.

סקודה פאביה - הטובה מבין האחיות לבית סיאט/פולקסווגן

דייהטסו סיריון - זולה ופשוטה יותר, אבל חמודה.

ניסאן מיקרה - עיצוב מיוחד, אבזור לא מרשים, זולה יחסית.

פיז'ו 207 - יקרה יחסית, חדשה מאוד ואין לדעת את טיבה.

סוזוקי סוויפט - פשוטה וזולה, אבל מאובזרת.

ויש כמובן עוד...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובה, אני מעוניינת במכונית עד 125,000 ש"ח. בטיחותית, נעימה לנסיעה, סוחבת (הפולו עם 75 כוח סוס סחבה בקושי)אמינה, ולא זוללת דלק אני לא מחפשת לקרוע את הכביש אבל כן מכונית שאוכל לגמוע איתה מרחקים. אני נוסעת מתל אביב לאזור רמלה כל יום כך שהיה לי 15,000 ק"מ לשנה. אני קונה באופן פרטי ללא קשר לליסינג ובאמת לא יודעת מה להחליט. אני מעוניינת במכונית עם 5 דלתות ולא 4. קראתי בפוום שסיטרואן מאבדת מערכה מהר מדי ושלרנו יש בעיה עם האמינות. מה דעתך? תודה.

מאחר והקטנות האיכותיות לא כלכך קטנות לא כלכך זולות ולא כלכך מאובזרות (כמו קליאו, 207, פולו), עדיף לקנות 114 אלף 307, C4, פוקוס וכו'.

אם את מסתדרת גם בקטנה- קטנה, עם כל החסרונות של רעש, מרחב ונוחות נחותים, כדי לבדוק את הסוויפט או סריון.

אפשר גם קורולה RUNX 2007 משומשת. לטעמי, אפשרות עדיפה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באולמות התצוגה מסתתרת אופציה שהרבה לא מודעים לה,היא מאד מרווחת ומתוכננת היטב אבל לא גדולה מדי (השראה מהרנו סניק),אמינה מאד (לפחות עפ"י ניסיון מצטבר וגם מוצאה מאחד היצרנים היפניים הטובים ביותר),יפה (לטעמי),בטוחה,נעימה מאד לנסיעה (יחסית ליפנית) ולא מאד יקרה, קוראים לה ניסאן נוט.

שווה בדיקה....

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שסופר מיני כמו הסוזוקי סוויפט (95k-105k) יכולה מאוד לבוא בחשבון וכך גo הסיריון החדשה, מעבר לכך ברמות המחירים האלו באמת כבר שווה להביא מכונית משפחתית בסביבות 115k.

אופציה נוספת זו הדייהטבו מטרייה החדשה שנמכרת בסביבות ה110k ונראית - לפחות מבחוץ מעניינת ודי משלבת בין סופר מיני למשפחתית. בכל מקרה הייתי ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן לפני הקניה כדי להתרשם ממקור ראשון.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה "ברמת מחירים כזאת או אחרת" שווה לעלות למכונית גדולה יותר.

וזה חוזר על עצמו הרבה בפורום הזה.

אם אין צורך ברכב גדול - אין סיבה לקנות אותו!

הרי יש גם עלויות אחקה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מוצאה של הסוויפט מתקשר לטיבה?

זה שרכב נראה טוב (טעם אישי) ומיוצר במקום מסוים לא הופך אותו לרכב טוב.

אל תבינו אותי לא נכון, אני חושב שסוזוקי מציעים חבילה מאוד אטרקטיבית עם הסוויפט.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על הסוויפט,בכל מקרה תעשי נסיעת מבחן על כמה מהרכבים ותסגרי על האחד שהכי נראה לך.

הסוויפט קטנה וחזקה,רכב זריז וכיפי,המאזדה יותר נוקשה וספורטיבית עד כמה שרכב משפחתי יכול להיות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר התלבטויות רבות, אלו 2 המכוניות שעלו לגמר. מה עדיף? האם שווה להסתכן בקניית 207 כשעוד אין נסיון לגבי תקלות (למרות שעלתה לגמר באירופה למכונית השנה) או כמו לקנות כמעט כמו כלם מאזדה כי היא אמינה וכו' וכו' אשמח לקבל דעה. ועוד דבר חשוב עשיתי נסיעת מבחן בשתיהן ולא הרגשתי הבדל דרסטי רק שה - 207 יותר זריזה. תודה לכל המגיבים :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחפשת משהו מרווח בטירוף, אני לא ענקית כך שאני מסתדרת בכל מכונית. מבחינת אמינות, דלק, מינימום בעיות, נוחות וכד'. בטוקבקים שאני קוראת כולם מקטרים על הפג'ו והיום נסעתי בה והיה אחלה. האם הגיר האוטומטי של הפג'ו עושה בעיות? מה ממומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם סוויפט אוטומטית

רכב נהדר 104 על הכביש לגרסא היותר מאובזרת

בטוח מאוד עם 6 כריות אוויר וציון של 4 כוכבים

דיי חסכני בדק (זה לא פולו דיזל אבל יחסית לקטגוריה לא רע בכלל) בנתיים מאד אמין עם עיצוב פנים מאד טוב מערכת סטריאו מובנית ומצויינת (לא ניתן לגנוב) שקוראת mp3 ואיכות חומרים בפנים ברמה גבוהה יותר מהמתחרות.

בקשר להתנהגות במצבים מסויימים חסר לה כוח אבל בקטגוריה אין הרבה מכוניות שעולות עליה בעניין זה ולאלה חסרונות גדולים בהרבה

מה עוד שהשלדה נהדרת אין יותר מדי גלגול והיא לא רכה ומתנופפת אבל לא קשה מדי כדי להציק וההגה זה הדבר הכי טוב בה עם משקל מושלם שמדווח בידיוק מה קורה

חוץ מהעדר הכוח לפעמים היא המכונית הכי טובה בקטגוריה בהרבה

לא סתם שהיא קיבלה את מכונית השנה מאוטו וגם את סופר מיני השנה וקניית השנה 2007 ואת סופר מיני השנה מעוד מגזין (אני חושב זה של הארץ)

בכל מקרה אם את רוצה אוטו קטן לכי על הסוויפט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...