Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים 205/50 R16

don kiloumenatti
שימו לב! השרשור הזה בן 6038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה

צריך המלצה לצמיגים במידה הזאת שיהוו פשרה עד כמה שניתן בין מחיר, בלאי, איכות, ביצועים. על הרכב מורכבים כרגע מישלין פיילוט פרימסי שלהם מחיר פשוט מגוחך (870 ש"ח לצמיג:cry:)...מה גם שהוא נדיר למדי. הרכב הוא אימפרזה 2006 2000 סמ"ק 4*4.

אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום דון (ולכל מי שקורא)

מה מצאת בסוף?

יש לי אימפרזה כמו שלך וגם אני חיפשתי צמיגים לא מזמן.

מישלנים מקוריים (פילוט פרימאסי) לא היה במלאי בכל המקומות שחיפשתי (וחיפשתי לא מעט).

צמיגיה גדולה ומוכרת בתל אביב ניסתה למכור לי בלי בושה ברידג'סטון EG3 משנת 2005 במחיר מלא.

היה גם אחד בהרצליה שהציע לי בלי למצמץ 4 מישלנים מסדרה נמוכה יותר מהפילוט פרימאסי ב 4400 ש"ח...

איך כולם מנסים לדפוק אותך כל הזמן, פשוט לא יאמן.

בסוף המליצו לי על FALKEN, והרכבתי רביעייה של ה FK452 החדש שלהם. 550 ש"ח ליחידה.

אני מרגיש שהאוטו אוחז נהדר, רק מה - נדמה לי שהוא מרגיש יותר נוקשה. ממש מרגישים כל חריץ בכביש.

כמובן שהלחץ אויר מדוייק.

האם יש למישהו הסבר לכך? יכול להיות ש FALKEN הם צמיגים יותר קשיחים ונוקשים מהמישלנים?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מלאת את לחץ האויר ע"פ הצמיגים הישנים - יכול להיות שהוא לא מתאים עוד וצריך לעשות בדיקה מה לחץ האוויר המתאים לצמיגים החדשים (כן אפילו שהם באותה מידה.)

כי מי שמשקיע, שוקע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...