Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התעללות (מערכות אינטגרליות ברכבים חדשים)

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 7492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מניח שהשקה של רכב כמו המזדה 3 החדשה לא הכי מעניינת את כולם כאן (גם אותי האמת, אבל מסיבות אחרות) אבל הדבר הראשון שצד את עיני זה המערכת האינגראלית שלה, חובבי הסטריאו רואים בזה בוודאי סיוט אמיתי .

tt.jpg

ttt.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אתמול דיברתי עם אלדד (205) על זה, כשהוא אמר לי שהייתי צריך לחכות ל3 ואמרתי לו שנראה לי שלהוציא את המערכת זה ברוך רציני.

אני די בטוח שאפשר להוציא את המערכת האורגינלית כמו בכל רכב. בהתחלה שכל המערכות האינטגרליות האלו יצאו, המוסכים בעצמם לא ידעו אם אפשר להוציא או לא ואמרו שזה מחובר למחשב של הרכב ואי אפשר להוציא, אבל ראינו שזו שטות מוחלטת.

כמו שזה נראה המזגן למטה ושני שליש מהקונסולה זה הרדיודיסק. אולי אני טועה ויש שם כפתורים שמפעילים דברים שלא קשורים לרדיו דיסק ואז להוציא אותו זה סיפור גדול יותר שכרוך במיקום מחדש של הכפתורים אבל אני משער שזה לא כך.

כמו כן לבנות פה פאנל זה גם קצת יותר קשה מכיוון שהוא מתעקל בסוף אבל גם זה אפשרי ובוודאי בהמשך יצאו מתאמים לזה.

אכן זו קללה, מה גם שבמקרה הזה זה משתלב ממש יפה וכואב הלב להרוס את הקונסולה כאשר רדיו דיסק רגיל יצור שם חלל די גדול.

במתאם של הוולבו S60 ששמתי מילאו את החלל ע"י כך שיצרו שם תא קטן , דרך לא רעה להתמודד עם החלל שנוצר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לזה אין כמו הפונטו, בספייס רק באבארט ו"בספייס החדש" בכולן, שליפה קטנה ועפה כל הקונסולה המקורית ומצד שני אפשר גם לקנות את המקורית ולרכיב לספייס ה"ישנות" שלא הגיעו עם זה מפאת התקמצנותו/מיסים או כל סיבה טיפשית אחרת של היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד מכוניות שבהן אין בעיה להחליף רדיו דיסק, לדוגמא ב307 שרכשתי אפשר להכניס בקלות אפילו שני רדיו דיסקים אחד מתחת לשני, מצויין במקרה שלי כשיש לי פרוססור לשים שם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפיע, יש גם עניין של התנגדויות שצריך להתאים אבל מנחתים טובים כמו של דיוויד נבון אמורים לעשות עבודה מעולה בהנחתה, לפחות כך אומרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר גנבו את המצת....?

תאמין לי זה סיוט רציני המערכות האינטגליות...אני ממש לא מצליח להבין מה הם מנסים לעשות היצרנים האלה.. במקום לבוא לקראתנו ולעשות כמו שיותר הכנות כמו לטיוטרים חוטים לרמקולים וכו' הם באים רק להקשות עלינו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...