Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשרי להגדיל נפח מנוע ללא החלפת מנוע?

שימו לב! השרשור הזה בן 5864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי למכירה "קולט 93 ידנית מנוע 1800".

היה לי מוזר, התקשרתי למוכר לברר במה מדובר. הוא אמר שלא הוא עשה את השינוי, אלא הבעלים הקודמים, אבל שלא החליפו מנוע, אלא רק שדרגו את הקיים.

יש שתי אפשרויות:

או שהוא חרטטן.

או שהוא באמת עשה את זה...

זה אפשרי? אם כן אז איך?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בהחלט יש אפשרות. הדרך ה"קלה" היא לחרוט את הצלינדרים ולהתקין בוכנות בקוטר יותר גדול.

אם גם זה לא מספיק, אפשר להרכיב (לא בכל המנועים) גל ארכובה וטלטלים שונים שנותנים מהלך בוכנה גדול יותר.

אני הגעתי ככה במנוע A של מיני (1275 סמ"ק במקור) ל 1545 סמ"ק.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

סתם כי פתאום השרשור קפץ, אז כן.

בזמנו בררתי עם הבנאדם, מדובר על חריטת צלינדרים והגדלתם ל1800 סמ"ק.

נראה לי שכבר אפשר לנעול?

אלא אם יש למישהו משהו מעניין להוסיף בנושא..?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כי פתאום השרשור קפץ, אז כן.

בזמנו בררתי עם הבנאדם, מדובר על חריטת צלינדרים והגדלתם ל1800 סמ"ק.

נראה לי שכבר אפשר לנעול?

אלא אם יש למישהו משהו מעניין להוסיף בנושא..?

בהחלט אפשרי, אבל ממש לא חוקי, כמו 99% משיפורי הרכב בארץ.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי מספר שאי שם בשנות ה-80, חבר שלו הגדיל מנוע של 205 GTI מ-1.6 ל-1.9 ע"י קיט הגדלה מיוחד (אין לי יותר פרטים, לצערי). יש דבר כזה?

ידוע לי, אגב, שהיו קיימים ב GTI שני הנפחים, אבל אבא שלי טוען שהוא לא החליף מנוע אלא הגדיל אותו.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי

וגם חוקי לדעתי אף אחד לא יפתח לך את המנוע וימדוד את גודל הצילנדרים רק כדי להוריד אותך מהכביש.

אם ככה אז יש לי שאלה קטנה, אם גנב יגנוב כי אף אחד לא יתפוס אותו.. זה הופך את הגניבה לחוקית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שינוי שאף אחד כולל אף אחד כולל אף אחד בחיים לא יגלה אותו.

נכון, זה "לא חוקי", אבל אין שום סיכוי בעולם וגם לא מחוץ לעולם שמישהו אי פעם יפתח את הראש ויבדוק את מה שהולך שם בפנים.

גם לא בתאונה (לא עלינו) קטלנית עם הרוגים ובוחני תנועה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של ה205GTI לא צריך קיט הגדלה מיוחד!!

צריך רק קראנק של 1900,בוכנות וטלטלים של 1900,וזהו!:-P

אתה יכול לפרט? האם רק מהלך הבוכנה שונה בין מנוע ה 1600 ל- 1900?

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...