Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג המערכת, שרשור הבניה פרוייקט בהמשכים.

ArIeL_sQ
שימו לב! השרשור הזה בן 6168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי המכירה של המערכת במפגש האחרון התחלתי לשדרג את כל הרכיבים, וגם את הבניה הקודמת והתחלתי הכל מאפס,

אני מעלה קצת תמונות מתהליך הבניה שלקחה לי שלושה ימים, מחר יתחיל שלב הריפוד.

דרך אגב שימו לב הלוגו שבחרתי בסוף זה רוקפוד.

שתי התיבות האטומות למתה מחכות לזוג עשריות של JL W3V3

האחרון מגברים השקוף מחכה לנקמיצ'י PA4100 שיאכלס אותו.

וזהו זה להיום,

לגבי האוורור כבר יש מאוררים אני אתקין אותם מחר לפני הריפוד

ואם מישהו יכול לתת לי מידע לגבי איפה אני משיג רילאי להפעיל אותם אני אשמח.

תמונה039.jpg

תמונה040.jpg

תמונה041.jpg

תמונה042.jpg

תמונה043.jpg

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממסר 10 או 30 אמפר אתה יכול להשיג תכלס אצל כל מתקין רכב - רק תבקש שישימו לך קוד מחיר של פריט כלשהו כי זה לא משהו שנמכר ביחידות בודדות בדר"כ כלל. ככה מסתדרים איתם.

או בחנויות אלקטרוניקה כמו למשל ברחוב שד' הר ציון בת"א - רק תוודא שהממסר הוא 12 וולט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו שמעלי הקדימו אותי :x

נראה אחלה , ממש התחלה יפה

בהצלחה בהמשך ומקווה לתוצאות טובות

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו שמעלי הקדימו אותי :x

יעקב

age before beauty

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות..

אני יודע שהסמל של הרוקפורד יצא לי הפוך, שמתי לב לזה רק שסיימתי לרפד את הסמל עצמו , לא נורא לפחות זה מיוחד :)

DSC00075.jpg

DSC00076.JPG

DSC00077.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שגל אמר, נראה יפה מאוד לא משנה שיצא הפוך. על כל מקרה, אתה לא מוכר את הפורד? :shock:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שגל אמר, נראה יפה מאוד לא משנה שיצא הפוך. על כל מקרה, אתה לא מוכר את הפורד? :shock:

בסוף הפורד לא תמכר,(דרישה חזקה של החברה להשאיר אותה :? )

וגם חוסר מבחר המכוניות בארץ שיספק לך את חסרונה.

וגם אם היא תמכר הבחור ירוויח בנייה 8)

לגבי הסאבים נראה לי שבמקום לשים את הW3 אני אלך על הW6 מה אתם אומרים?

ויש חשיבות של אם אני שם את הסאב הפוך ולדיוק שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בטוח כמוך שאני רוצה JL אבל אחרי ששמעתי פוקאל אני אומר לך שהוא טוב מהרבה סאבים נחשבים לדעתי יותר טוב מהW7 והIDMAX לפני שמישהו יחליט שהוא הורג אותי לכו לשמוע

לדעתי זוג 27KX יספיק לך יותר מידיי קח בחשבון שהמחיר גם יקר מאוד גם בארץ וגם בחול

למרות שאני אוהב את הW3

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...