Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקאקס לסובארו אאוטבק 2.5 ליטר שנת 98

erez59
שימו לב! השרשור הזה בן 6167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם משהו מחברי הפורום המכובדים יכול ליעץ או לכוון אותי לגבי בקאקס מרעיש שיש לי באאוטבק?

קדמי ? אחורי ?

ניסית להחליף שמן ?

זה מופיע במהירויות מסויימות ?

כמה ק"מ עבר הרכב ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שקיבל מכה ואיבד את האיזון שלו...יכול להיות חסר שמן...

צריך ללכת מהקל אל הקשה, קודם כל להחליף שמנים.

כנס לתחנת סיכה באחת מתחנות הדלק ובקש להחליף שמנים בבקקס , יעלה לך 100 -+ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, תרגום המילה "בקאקס" לעברית זה "דיפרנציאל אחורי" כשהדגש הוא על אחורי.

אני פונה לעזרת הפורום מאחר וכבר בדקתי את שאר האפשרויות הסטנדרטיות במספר מוסכים

כולל החלפת שמן דיפרנציאל לשמן סמיך יותר(נעשה במוסך אוטו-דן בקריות).

האאוטבק נסע 170K קילומטר. אני משוכנע שהבעיה נמצאת בחופש שנוצר בין ה"קורונה" ל"פיניון". אולי אתם מכירים

חרט של פעם שמתמחה בעבודות מהסוג הזה? או אולי על אאוטבק שעברה תאונה ומוכרים אותה בחלקים, או על חברים שמיבאים חלקי חילוף שאפשר להכניס במשלוח גם את הבקאקס שלי, יעני, רעיונות מהסוג הזה אני מחפש. בכל מקרה גם לרעיונות מקוריים אחרים אני פתוח. תודה

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, תרגום המילה "בקאקס" לעברית זה "דיפרנציאל אחורי" כשהדגש הוא על אחורי.

אני פונה לעזרת הפורום מאחר וכבר בדקתי את שאר האפשרויות הסטנדרטיות במספר מוסכים

כולל החלפת שמן דיפרנציאל לשמן סמיך יותר(נעשה במוסך אוטו-דן בקריות).

האאוטבק נסע 170K קילומטר. אני משוכנע שהבעיה נמצאת בחופש שנוצר בין ה"קורונה" ל"פיניון". אולי אתם מכירים

חרט של פעם שמתמחה בעבודות מהסוג הזה? או אולי על אאוטבק שעברה תאונה ומוכרים אותה בחלקים, או על חברים שמיבאים חלקי חילוף שאפשר להכניס במשלוח גם את הבקאקס שלי, יעני, רעיונות מהסוג הזה אני מחפש. בכל מקרה גם לרעיונות מקוריים אחרים אני פתוח. תודה

יש בלוד, סמוך למפעל דובק ועלית עסק שכל התמחותו היא שיפוץ גלי הינע ודיפ', אני מאמין ששם תוכל למצא פתרון.

[ואני גם מנחש שיש עוד עסקים כאלה במקומות אחרים בארץ]

אני הייתי מנסה שם, אופציה אחרת, במידה ואתה משוכנע שזו הבעיה היא חנבור קצת בפורומים מתמחים ברכב שלך ולבדוק מה הסיפור של להחליף את המיסבים הרלוונטיים- זה לרב לא מידי מסובך, אבל תמיד מסורבל מלכלך ומחייב להקפיד על דיוק, ולבצע את העבודה בעצמך.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות או סביר להניח שמקור הבעייה בדריישפט ולא בבקאקס עצמו.

מה שקורה זה שהדריישפט מאוזן וכל מכה בו,מוציאה אותו מאיזון והוא יווברץ לך את הרכב או ירעיש לך כמו טרקטור בנסיעה במהירויות מסויימות.

יש מקום בת"א שמבצע איזון דריישפט,אני לא ממש זוכר, תבדוק את העיניין, מוסכים לא מודעים כ"כ לבעייה הזאת,אתה צריך איבחון , גש למכון לכיווני פרונט ,מקום טוב,לא חאפרים.

בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הדריישאפט (קרדן) יש מקום טוב באשדוד שמאזן אותם ,

בכול מקרה בזמן שהוא נכנס לעיקרון התהודה שלו (המהירות שהוא נהרס בה הכי מהר ) .

אז מתחילים לרוב רעידות ..... רעשים , נקישות ..

לעולם אל יתבייש אדם להודות בטעותו.הוא רק אומר בכך שהיום הוא חכם יותר משהיה אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...