Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לקנות קארוון נייד, זקוק לקצת פרטים.

991
שימו לב! השרשור הזה בן 6168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ידעתי לאן הת'ריד שייך, לכאן או לפורום רכב כללי, אז רשמתי כאן, במידה וזהו לא המקום הנכון נא להעביר, תודה.

אני 18 טרם התגייסתי ובלי עין הרע כסף יש לי, אני מעוניין לקנות קארוון נייד לדוגמא: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NEW-WILDWOOD-26TBSS-TRIPLE-BUNK-HOUSE-CLEARANCE-RV-SALE_W0QQitemZ130117213797QQihZ003QQcategoryZ50063QQrdZ1QQcmdZViewItem

רציתי לדעת האם ניתן לרכוש כאלה דברים בארץ? ובמידה ולא האם ניתן לייבא לארץ כזה דבר?

בעצם הרעיון הוא לקנות קארוון שבתוכו מכלול הדברים סלון חדר וכו' כמובן שהיו עוד הוצאות, מים, חשמל, לגבי המיסים אני צריך לברר אבל אני מקווה שכל העניין לא יעלה על 100 אלף שקל כך בעצם אוכל לגור מאוחרי הבית של ההורים וזה יכול להיות אחלה דירה לעשור הבא.

מה אתם אומרים?

"With great power comes great responsibility"

למכירה המערכת של האוטו: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=186935

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב זה אפשר להשאיר את השרשור באוף טופיק, אבל אם תתחיל לברר על לשפר אותו הוא עובר לשיפורים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקראוון נייד ישנן לא מעט פשרות שנעשות עבור הניידות, גם בשימושיות ובגודל וגם במחיר גבוה יותר. במידה ואתה לא מתכנן לנסוע איתו ממקום למקום, מה שאתה מחפש הוא מבנה יביל, המכונה גם כן קראוון. מדובר על מבנה בסדר גודל של מכולה, אשר משונע על גבי משאית וממוקם בעזרת מנוף או מלגזה. מבנים כאלו קיימים בהמוניהם, בעיקר כתוצאה מקליטת העליה המוגברת בשנות ה90, וממפעל ההתנחלויות רב הפעלים. להערכתי תוכל לקנות מבנה יביל משומש ממכרז ולשפצו במחיר נמוך יותר מהתקציב שלך.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולשפצו במחיר נמוך יותר מהתקציב שלך.

השיפוץ נחשב שיפור ? אני עם אצבע על ההדק.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיפוץ נחשב שיפור ? אני עם אצבע על ההדק.

העכבר*

בכל אופן, חשבתי על משהו נייד דווקא, כפי שניתן לראות באתר שרשמתי בתגובתי הראשונה, הקארוון מצוייד עם שאר המוצרים הנלווים, טלויזיות, כורסאות,מיטות וכו'.

כשביקרתי בניו-יורק לפני כמה שנים, עברנו ליד סוכנות של קארוונים או משהו כזה, והבנתי שמוכרים עם כל המוצרים, אז לפי דעתי זה מושלם חוץ מלהביא את עצמך לשם אין יותר מדי מה לעשות.

לגבי כל הדברים הנלווים, חשמל גז, שירותים, אני בטוח שאפשר לחשוב על משהו יצירתי ולבצע צינור ניקוז מהקארוון אל הביוב של הבית ולנתק מתי שצריך לנסוע.

חלום שלי זה לנסוע עם הבית לאילת לדוגמא ולהיות שם מול הים בכיף וברוגע ומי יודע אולי זה יבוא לי לרדת עם המשפחה בעוד כמה שנים טובות, לכן אני חושב על נייד ולא נייח.

"With great power comes great responsibility"

למכירה המערכת של האוטו: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=186935

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשפר את הרישיון

טנדר בינוני+ שוקל 2 טוב לערך, תכניס עליו עץ, מיטה, טלויזיה וכולי והוא יעבור בקלות את ה3.5

אחלה רעיון ואם המדינה היתה קצת יותר מ600X250 הוא היה יכול להיות מאוד פרקטי

וחוץ מזה יש משהו דומה ליXXX בחולון

*אני מקדים את המנהלים ומסנן לבד, למיקום מדויק יותר רק בפרטי

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...