Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מגבר Lightning audio או Planet audio ?

שימו לב! השרשור הזה בן 6148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פלאנט אודיו.

מק אודיו Z4200 שעולה 1250 ש"ח.

תוספת קטנה ZAPCO I-450 שעולה 1500 ש"ח

בהצלחה עופר

HU-Alpine 9887R FRONT-rainbow profi line265cs SUB-critical mass ss122 AMP1-zapco refernce 360.4

AMP2-MONO-zapco reference 500.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין שנהם אין ספק שהפלנט אדיו יותר אמין וחזק למרות שלי יש את הליטנינג ואני מרוצה עד השמיים אבל אם אתה רוצה להוסיף למבחר שלך עוד מבגר שאני ממליץ עליו מאוד, חזק אכותי ואמין של מגנט THE ROCK 800 אפשר להשיג גם יותר זול חבר קנה אותו ב-1000 http://cheaper.co.il/Product.asp?ProID=703

hu: pioneer 5800mp amp: lightning audio b2.400.4 comp: octan-zr rear: pioneer 200W japan sub: kicker c12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש אבל ממש חולק על דעתך לגבי המאגנט!, זה מגבר חלש שלא עומד עפילו בחצי מההצהרות שלו, תוסיף לזה גיין "עיוור" שמתעורר רק לקראת המקסימום שלו וקיבלת מגבר שגם לא שווה את הכסף שדורשים עבורו.

ליטנינג אודיו אחלה בחירה לדעתי.

בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה נוספת :

מגבר של ADS 4*60 ב4 אוהם חברה איכותית ותמורה מעולה ביחס למחיר :

http://www.psound.co.il/index.php?action=product&productid=731&PHPSESSID=08997b97242539fb47f8c86368450a05

my dream: subaru 4*4 + dvx + seadoo gtx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש אבל ממש חולק על דעתך לגבי המאגנט!, זה מגבר חלש שלא עומד עפילו בחצי מההצהרות שלו, תוסיף לזה גיין "עיוור" שמתעורר רק לקראת המקסימום שלו וקיבלת מגבר שגם לא שווה את הכסף שדורשים עבורו.

ליטנינג אודיו אחלה בחירה לדעתי.

בברכה.

אתה בטוח שאנחנו מדברים על אותו מגבר כי הוא ממש לא חלש ודווקא ממש חזק ואכותי אם כיוונים מצויינים ואם להזכיר לך שהמגבר הזה זכה בתחרות של תמורה הכי טובה למחיר.

אבל בגדול ממליץ גם על הלייטנינג יש לי אותו עומד יפה בהצהרות אצלי הורדתי אותו ל2 אום גם קומפוננט וגם 6 על 9 מחוברים על יציאה אחת והוא ממש לא מפשל מרים אותם יפה מאוד

hu: pioneer 5800mp amp: lightning audio b2.400.4 comp: octan-zr rear: pioneer 200W japan sub: kicker c12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגנט מגבר נהדר! זה שהם התחילו ליצר זבל סיני לא אומר שהמגבר הזה גם זבל. והוא עומד בהצהרות שלו. אצלי הגיין שלו פתוח על הרבע. הוא עובד שנה וחצי לא מתחמם לא פרוטקשין ומוציא אחלה צליל.

אל תשכח שהמגבר הספציפי הזה מיוצר בגרמניה !

שחרון

חרדון מקבוצת החרדוניה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על הלייטנינג אודיו 400.4 , לדעתי מגבר שאמור לעלות יותר לעומת מה שהוא נותן .

מגבר אמין ואיכותי ובנוסף עומד בהצהרותיו לדעתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...