Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שמן ברנו מגאן קופה 98???

roylv
שימו לב! השרשור הזה בן 6176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

נורית הבקרה שנמצאת מלוח שעונים שלי מהבהבת עם המלה OIL, האם זה סימן שצריך להחליף שמן??????

ואם כן ראיתי שיש שני פתחים אחד ליד הרצועה ואחד שנראה כמו הפתח להחליף מים למגבים שנמצא על המנוע

מי מביניהם הוא פתח החלפת השמן?????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק שמן אם הכל בסדר כנראה משאבת שמן סתומה אסור להניע בשום אופן תזמין גרר וגש למוסך שינקו את משאבת השמן,כמובן שיפרקו את הקרטר יוציאו אצת השמן,יחליפו פילטר שמן והכי ישוב לקדמותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר 179000 ק"מ ובדקתי מפלס שמן אכן חסר, יש לציין שהרכב עבר טיפול לפני כשמונה חודשים במוסך מורשה.

ומישהו יודע איפה מחליפים את השמן??איפה הפתח??

אין לי פקק שרשו עליו OIL, יש פקח עם ציור כזה צהוב ועוד אחד על המנוע שמפלסטיק לבן שנראה כמו הפתח של המים למגבים???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.בדוק מפלס שמן 2.אם יש מספיק שמן אמרתי לך כנראה המשאבה סתומה,לא נראה לי שהלכה המשאבה

3. מתי החלפת שמן לאחרונה?סביר להניח שטיפול עשרת אלפים האחרון נכון?או חצי שנה מה בא ראשון

4.תמיד תשתמש באותו שמן מאותה חברה ובקבוק נדיד 20W50 של איגל אז רק מאותו קבוק של אותה חברה

ואל תניע את הרכב אם המפלס תקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא הבנתי

אמרת שאם יש מספיק שמן אז המשאבה סתומה אבל אין מספיק שמן ועושה רושם שחסר??

ועוד דבר

לפי התאוריה שלך הרכב כבר היה צריך להתפוצץ כי אני נוסע ככה כבר הרבה זמן ואין לי שום בעיות עקב זה.

בכל מקרה מה שיותר חשוב לי זה שאני מפחד למלא שמן במקום הלא נכון אז אם יש למישהו כאן מגאן קופה ויודע באיזה פתח צריך לוסיף שמן אני אשמח לדעת

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא הבנתי

אמרת שאם יש מספיק שמן אז המשאבה סתומה אבל אין מספיק שמן ועושה רושם שחסר??

ועוד דבר

לפי התאוריה שלך הרכב כבר היה צריך להתפוצץ כי אני נוסע ככה כבר הרבה זמן ואין לי שום בעיות עקב זה.

בכל מקרה מה שיותר חשוב לי זה שאני מפחד למלא שמן במקום הלא נכון אז אם יש למישהו כאן מגאן קופה ויודע באיזה פתח צריך לוסיף שמן אני אשמח לדעת

תודה

תמשיך ליסוע ככה ותיראה שהמנוע שלך ישבוק חיים בזמן הקרוב...לא מאחל לך..

גם אמא שלי נסעה ברכב שלה בלי טיפה של שמן ,אין המדיד היה יבש נסעה ככה איזה שבוע או יותר עד שיום אחד סתם היה מתחשק לי ליבדוק וממש קיבלתי שוק!... ישר הזמנתי מונית קניתי שמן..

אל תזניח את זה זה מסוכן אתה מסכן את המנוע אל תיסע ברכב. תזמין מונית סע לחנות חלפים שכונתית עיין בספר ההוראות של הרכב תיבדוק איזה שמן צריך ,תיקנה ותמלא עד לקו של הFULL תשתדל להחנות את הרכב במקום ישר בלי שפוע ,תמלא את השמן כאשר המנוע קר ולא היה מונע לפחות חצי שעה, ואז תיבדוק שמן, ותמלא עד הקו של הפול ואסור לעבור על הקו, תניע את הרכב: אם הנורה בלוח שעונים דולקת כאשר המנוע פועל דומם מנוע תזמין גרר ותעביר את הרכב ישר למוסע שיבדקו מה הבעיה....

זאת המלצתי מכאן אתה תבחר מה לעשות ואל תזניח את זה....

תיבדוק בספר הרכב שלך היכן נימצא הפקק של השמן, ואז תיפתח את הפקק ותוודא שהפקק שפתחת יהיה בו שמן ואז תדע..

אם אינך יודע איפה המיכל מילוי אל תעשה שום דבר גש למוסך, לא חסר פה בפורום תריץ חיפוש ותיראה כמה תעו במיכל המילוי ומילאו שמן ברקס בשמן של המנוע ועוד מלא כאלה לכן תיזהר. עדיף שתלך למוסך הקרוב אם אתה לא מבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...