Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עומד מתחת לבית בלי מספר בלי כלום

יוני
שימו לב! השרשור הזה בן 7528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתחת לבית שלי חונה רובר כבר 3 4 חודשים שאף אחד לא נגע בה ולא הניע אותה זה בטוח.. למטה יש סימנים של קורי עכביש והרבה אשפה שנאספה.. בנוסף האוטו מוזנח ורואים שלא נסעו בו איזה כמה חודשים טובים....

אין מספר על הרכב ואין שום פרט על החלונות..

מה אפשר לעשות בעניין? מסקרן אותי

הנה ימים רבים חלפו ושני ידי עייפו .. רק להזכר ולהזיל דמעה, הראלי השחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחת לבית שלי חונה רובר כבר 3 4 חודשים שאף אחד לא נגע בה ולא הניע אותה זה בטוח.. למטה יש סימנים של קורי עכביש והרבה אשפה שנאספה.. בנוסף האוטו מוזנח ורואים שלא נסעו בו איזה כמה חודשים טובים....

אין מספר על הרכב ואין שום פרט על החלונות..

מה אפשר לעשות בעניין? מסקרן אותי

להתקשר לעייריה ולדווח על רכב נטוש. הם כבר יטפלו ברכב. האמת שלושה חודשים זה לא המון זמן, יכול להיות שהבעלים נסע לחו"ל והשאיר את הרכב כך ואנשים חביבים טרחו להוריד את המספר. המון אופציות. בכל מקרה אם רוצים לעשות משהו אז הדבר היחידי לעשות הוא להתקשר לעירייה. זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אם הרכב מפריע לך אז כמו שאמרו תברר טוב טוב שהוא לא של מישהו ותתקשר לעירייה

הם כבר יגררו אותו

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב גיא , אצלנו ממול הבית בחניה ( לא חניה פרטית )

עומדת סובארו ישנה שלא נסעו בה קרוב לשנה , היא עומדת כולה מוזנחת

גם קורי עכביש וסתם תופסת חניה , השכנים התקשרו לעיריה שתפנה את המטרד

העיריה לא יכולה לפנות אותו כי לאוטו יש טסט והוא עם ביטוח והכל.

פשוט הוא עומד שם והבעלים כנראה מחדש טסט כל שנה ומשלם אגרות .

עדיין האוטו עומד זרוק ומעלה אבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...