Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהי צריכת הדלק של מיצובישי קולט ?

amir456
שימו לב! השרשור הזה בן 6180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מעוניין לירכוש מיצובישי קולט, ורציתי לקבל קצת מידע בקשר לצריכת הדלק שלה ...

השאלה שלי היא מה צריכת הדלק במיצובישי קולט ידנית ממודל 93-95 מנוע 1.6 ליטר בעלת 113 כ"ס דגם מנוע 4G92

אני שואל את השאלה ביגלל שיש אנשים שטוענים שהקולט "שותה" דלק ויש אנשים שטוענים שהיא מאוד חיסכונית !

תודה מראש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון ברכב שהיה חדש.

1:13-1:14 בלי מזגן (עם הגג פתוח) ב 75 אחוז מחוץ לעיר. ובלי להשתולל.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד צריכה מן המאגר

מיצובישי קולט 94

אוטומטית

נסיעה משולבת 1:13

תודה לסאונד בראש

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר יש קולט אוטומט (96 אמנם, אבל אני יודע שההספק זהה, כך שאולי גם המנוע), נסיעה עירונית עם רגל כבדה סביב ה1:8.

תן לי לתקן אותך אחי , אם אני לא טועה ממודל 93-95 יש הספק 113 כ"ס וממודל 96-00 יש הספק 90 כ"ס

אז ככה שההספק לא שווה אבל תודה בכל מיקרה על המידע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי 93-97 113 צורה ישנה

98 וצפונה 90 חדשה.

בכל מקרה האוטומטית אכן זוללת הרבה יותר דלק.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לתקן אותך אחי , אם אני לא טועה ממודל 93-95 יש הספק 113 כ"ס וממודל 96-00 יש הספק 90 כ"ס

אז ככה שההספק לא שווה אבל תודה בכל מיקרה על המידע

עד כמה שאני יודע, ה90כ"ס הוא ממודל 97. אבל אני אבדוק לו ברשיון רכב ואחזור עם תשובה בימים הקרובים...

יום נעים :)

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי 93-97 113 צורה ישנה

98 וצפונה 90 חדשה.

בכל מקרה האוטומטית אכן זוללת הרבה יותר דלק.

לפי הנתונים שבידי ממודל 93-95 113 כ"ס וממודל 96-00 90 כ"ס בלי קשר לצורה החדשה

בכל מיקרה אני מסכים איתך בקשר לצריכת הדלק המשמעותית באוטומט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

יש לי מיצובישי קולט שנת 94 אוט'. היא עושה 1 ל 11.5..שזה אחלה (נסיעות זיכרון -תל אביב ובתוך תלאביב...)

אחלה אוטו ממליץ בחום אם יש אפשרות להילוכים אז עדיף....

יום טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

יש לי מיצובישי קולט שנת 94 אוט'. היא עושה 1 ל 11.5..שזה אחלה (נסיעות זיכרון -תל אביב ובתוך תלאביב...)

אחלה אוטו ממליץ בחום אם יש אפשרות להילוכים אז עדיף....

יום טוב!

תודה רבה על המידע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...