Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במערכת יניקת אויר באופל אומגה

mikialon
שימו לב! השרשור הזה בן 6171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב אני שוב נאלץ לפנות אלכם על מנת לקבל עזרה.

יש לי אופל אומגה שנת 2000 מנוע 2.5.

בקובץ המצורף יש סרטוט של מערכת יניקת אויר, 2 הצינוריות שמסומנות מספר 12 הן צינוריות גומי, שתיהן נקרעו לי, בתחלה רק הצינורית המסומנת(בתחתית העמוד) נקרעה מספר פעמים ולאחר שבמקום הצינורית גומי חיברו לי צינורית מתכת מחומר של אגזוז גם הצינורית העליונה יותר נקרעה גם כן.

ההגיון אומר כי יש איפשהו סתימה שיוצרת לחץ על המערכת הזו לכן הצינוירות לא עומדות בלחץ.

השאלה היא האם אולי מישהו מכם אולי עובד ב-UMI או נתקל בתקלה כזו יכול לתת לי ייעוץ?

יניקת אויר.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום

קשה מאד לקבוע

אם יש בעיה או שמדובר בבלאי טבעי של 7 שנים

החום הסביבתי שמייצר מנוע של אומגה גבוה יחסית

קח בחשבון שטמפ העבודה של המנוע היא בין 100-110 מעלות

לא על השעון אלא ריאלית מדידה באמצעות מכשיר אבחון

אומגה זה לא רכב שסובל אילתורים המע שבו יותר מידי מתוחכמות

הייתי מתחיל בלהחליף את הצינורות הקרועים במקוריים ומשם ממשיך

דרך אגב איך נפתרה בעית הזיוף?

אמר אחד מחכמי הפורום: המשותף לזול, זוגלובק, וזבל

הוא: הנקניקיה

MARIN MOUNT VISION 5.8

"אם לא תיתן לזה למות זה לא יתן לך לחיות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצינורות הוחלפו במקוריים ועדיין נקרעו.

לצערי חשבתי שבעיית הזיוף נפתרה אך היא לא נפתרה, אומנם החלפתי פלגים חדשים וחשבתי כי זה יפתור את הבעיה אך הבעיה עדיין קיימת וגם היא קצת מוזרה הטורים הנמוכים הם רק שהמנוע קר ואז יש את הזיוף, לאחר נסיעה של חצי שעה בערך או לחלופין אם המזגן פועל אין לי כמעט קפיצה במחוג טורים, אני חושש שאולי בכל זאת הכהל לא תקין, למרות שכאשר הוציאו את הפלגים ונותנים ניצוץ כול הפלגים דולקים וניצתים, כך שאני עדיין לא יודע ממה הבעיה, עוד תופעה שמחזקת את הבעיה שיש לכאורה במערכת ההצתה היא שהחלפתי ממיר קתליטי הממיר השמאלי הכניסה שלו הייתה שרופה לגמרי, הימני היה יחסית תקין, ואמרו לי שזה גם מצביעה על בעיה במעכרת הצתה, הנקודה היא שאני לא בטוח שזה הכהל הזה והוא גם עולה המון כסף., אולי יש לך רעיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד תופעה שמחזקת את הבעיה שיש לכאורה במערכת ההצתה היא שהחלפתי ממיר קתליטי הממיר השמאלי הכניסה שלו הייתה שרופה לגמרי, הימני היה יחסית תקין, ואמרו לי שזה גם מצביעה על בעיה במעכרת הצתה, הנקודה היא שאני לא בטוח שזה הכהל הזה והוא גם עולה המון כסף., אולי יש לך רעיון?

על הדרך מומלץ לבדוק גם מה הבדל הצבעים והסימנים בסעפת הפליטה בחלק זה של המנוע ( BANK1/BANK2 ) , ככל שיש כלאה, ואשר אמור לרמוז ו"לספר" אודות התופעה באם יש בעיה של תערובת עניה לפחות.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדרך מומלץ לבדוק גם מה הבדל הצבעים והסימנים בסעפת הפליטה בחלק זה של המנוע ( BANK1/BANK2 ) , ככל שיש כלאה, ואשר אמור לרמוז ו"לספר" אודות התופעה באם יש בעיה של תערובת עניה לפחות.

דני

ומה אם יש הבדל בין הצבעים והסימנים האם זה יכול להיות קשור למערכת הצתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב

אני אשאל כמה שאלות חלקן אולי יראו טפשיות אבל הכונה לעזור

1. כמה ק"מ יש לרכב?
  2. האם נורת מנוע דולקת באיזשהו שלב?
  3. האם נורת מנוע בכלל נדלקת בפתיחת סוויץ'?
  4. האם התעסקו בנושא של משאבת מים / מע" תזמון?
  5. האם מישהוא רשם תקלות מחשב אם היו?

אמר אחד מחכמי הפורום: המשותף לזול, זוגלובק, וזבל

הוא: הנקניקיה

MARIN MOUNT VISION 5.8

"אם לא תיתן לזה למות זה לא יתן לך לחיות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה על ההענות

הרכב עבר 98000 ק"מ

נורת מנוע דולקת רק במצב סוויץ ולאחר מכאן נכבת

לפי מייטב ידעתי לא נגעו במערכת תזמון ובמשאבת מים, אציין כי הרכב ברשותי רק חודשיים אני יודע שהרכב טופל לפני כן רק במוסך מורשה.

כל התקלות רשומות במחשב של החברה כי הוא טופל רק בחברה.

שאל כל שאלה ואני יענה מבחינתי אין שאלה טיפשית כי אני מניח שהפתרון לא הכי פשוט

אם נוח לך יותר נוכל להתכתב במייל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במערכת יניקה אין לחץ אלא רק תת לחץ, כך סביר שהצינורות נקרעו מחום ומבלאי.

לא תיארת בדיוק את הבעיה, האם הרכב מזייף תמיד? האם הסל"ד עולה ויורד?

רק כבדרך אגב, במנועי אופל מנוע הצעדים הוא בעל אורך חיים קצר יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח להודיע לכם הבעיה הזו נפתרה ע"י החלפת כל מערכת הפליטה (3 דודים אחורים ו2 ממרים קתלטים בעלות של 4000 ש"ח :-()

פשוט כל מערכת פליטה הייתה סתומה וזה כנראה יצר לחץ על המערכת שבציור ולכן הצינורית היתה נקרעת.

בכל מיקרה תודה על ההענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...