Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לברר איזה מנוע יושב בפורד לסיירה שאני מתכוון לקנות?

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 6160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטער אם הכותרת לא מתמצאת בנושא, או שזה לא הפורום הנכון.

מצאתי רכב שאני ממש מעוניין לקנות ממה שביררתי עליו וראיתי אותו רק בתמונה:

סיירה מנוע 2.0 ליטר שנת 92, הזרקה, הרכב ידני ובתצורה של סדאן, זה כל מה שבעל הרכב יודע,

אין לי אפשרות לראות את הרכב כרגע, אבל מישהו יכול לכוון אותי או להגיד לי מה השם או הנתונים של המנוע? (CARFOLIO מצא כל כך הרבה תשובות שאני כבר מבולבל ולא יודע איזה מנוע שייך לאיזה רכב, פינטו שמינטו CHV, HVT אוף כאב ראש)

מחפש תשובה תשובה שתסגור לי את המעגל.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי מרמה, אמרו לי גיהה קיימת רק באוטומט, אז בסיירה המסויימת שאני מדבר עליה, יש מנוע גיהה 2.0 DOHC

הזרקה 123 כ"ס? הבנתי נכון?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הדבר היחיד שתשאל אותו אם זה DOCH זאת אומרת דאבל קאמשפט! אם זה דאבל קאמשפט זה סיירה עם מנוע גיאה דאבל קאמשפט 8 שסתומים ! עם זה קאמשפט אחד זה מנוע פינטו(גם זה 8 שסתומים ) !

עוד משהו שיעזור שיגיד לך כמה חגורות(רצועות מנוע) לפינטו יש שתיים ולגיאה יש אחת רחבה!

ואולי עוד משהו שיעזור על המנוע 2000 גיאה רשום DOCH על המכסה שסתומים והוא מפלסטיק, מנוע פינטו זה רק מכסה שסתומים מברזל וזהו, והוא עגלגל טיפה!

ובקשר לסיירות גיאה הם יצאו בשנת 93 שנת 92 היו עוד את הרגילות עם המנוע CVH האלו !

וכן הגיהות הגיעו עם גיר אוטומט אבל הרבה עשו הסבה לגיר רגיל כי האוטו נוסע הרבה יותר חזק ובקשר לכוחות סוס אתה צודק !

יקי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור:

ראיתי בזכרון השבוע סיירה מדגם שלא לא מוכר לי, אז הנה הנתונים:

דגם 5 דלתות קלאסי.

ג'אנטים 4 חורים (PEPPERPOT).

סלון מלא של RECARO מקורי (דוגמאת בד זהה לדיפוני הדלתות).

זוג פנסים כפולים מקדימה.

מדבקה (ישנה מאוד) על התחת SIERRA RS.

מישהוא מכיר?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מקפיץ, ומוסיף: גם לי (כרכב ראשון) הסיירה הזו קורצת. למישהו יש עוד מידע עליה?

המנוע הבנתי 123 כ"ס, איך האחיזה של הסיירות? האם קשה מדי על המגבלות, מכשכשת בזנבה בקלות?

אשמח לעוד מידע, ואם יש על האקזמפלר הספציפי - הרי זה מבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחיזה על המגבלות - מעולה.

לא מכשכשת בזנבה בקלות, אלא תחת פרובקציה.

ברטוב, צריך להיות מאוד מאוד עדינים עם הגז, אלא אם אתם דריפטרים.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...