Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורס נהיגה/חווית נהיגה באילינוי או אידיאנאפוליס

Tvr_speed_12
שימו לב! השרשור הזה בן 6109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבוע הבא אני טס לתקופה של חודש לארה"ב-אילינוי.

חרשתי את האינטרנט לאורך ולרוחב בחיפוש אחרי קורס נהיגה/חווית נהיגה.

כל מה שמצאתי שרלוונטי לאיזור ולתקופה היא נהיגה במכונית NASCAR במסלול אובאלי (8 הקפות ב 400$)

אצל richard perry .

מה שאני מחפש הוא משהו כמו בי"הס לנהיגה של skip barber אבל הוא לא מפעיל אותו במסלולים רלוונטיים לאיזור

וגם המחיר די עסיסי 1500 $ לקורס של יום אחד.

יש למישהו ניסיון עם קורסים בסגנון דומה באזור?

מבחינה גיאוגרפית אני יכול להגיע לכל רחבי אילינוי ( שיקגו לדוגמא ) ולאידיאנפוליס שגם נמצאת במרחק סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פטי ולא פרי PETTY

אני ממליץ לך על קורס בסיסי אצלו זו חווייה מהממת, במידה ותגלה את עינו עם זמנים טובים .אתה עשוי להפתעתך לגלות שקיבלת הצעה ל"רוקיס" ומשם הדרך פתוחה לאינפורמצייה.

בקיצור לך על ההשקעה הקטנה הזו היא חווייה בפני עצמה ,מנסיון!

בהצלחה

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה דני,

בנוסף מצאתי שני קורסים רלוונטיים נוספים:

1. track attack http://www.trackattack.com/individual.cfm באידיאנאפוליס שמציעים

יום הכולל הדרכה,שני מקצי אימון ובסופם מירוץ בין משתתפי הקורס.

הרכבים שבשימוש הם SCAA Spec Racer שלאחר בירור מדובר ברכב דמוי לה-מאן ( בקטגוריית prototype )

עם מנוע 1.9ל' 8 שסתמים של פורד שמספק 100 כ"ס אבל על משקל של פחות מ 800 ק"ג.

2. ביה"ס של מריו אנדרטי שמציע חבילה דומה מאוד לזו של פטי רק ברכב אותו הם מכנים indy style race car.

ההתלבטות שלי כעת ( צרות של עשירים :wink: ) היא בין חווית מירוצים אמריקאית אותנטית כגון NASCAR או INDY על

מסלולים אובאליים ( פטי ואנדרטי במסלול שיקגולנד ) לבין החבילה של trackattack.

מבחינת הרכב אין ספק שה NASCAR\INDY יהיו יותר מרגשים/חוויתיים אבל מבחינת חווייה כוללת ואולי גם קצת תועלת

החבילה של trackattack מפתה מאוד.

מה אתם הייתם בוחרים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות כספית קח הכל מכל

החוויות והזכרונות שווים כל אגורה, שלא נדבר על קידום הנהיגה העצמית שלך בעתיד

אל תפספס ואל תחסוך

דני

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

tomorrow i am taking the trackattack course

i can't wait to get there already :twisted:

i am also going to visit subaru factory near indiana.

that's it for now i will see what else my budget and time will allow me

bbye for now have a nice weekend .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שתעשה את הקורס תעלה בבקשה חוויות ממנו - אני שוקלת את האפשרות של לעשות קורס כזה בפעם הבאה שלי בארה"ב.

תודה :)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

i will give more details about the course later but to make a long story short: it was

great fun ( not very car educational ) but i think that if i had

another course option i would take it since i was a bit disappointed with the car's performance.

just a small teaser tomorrow i am travelling to see the 2nd qualifying session of NHRA race near

chicago

:-D the joy!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מצטר על העדכון המאוחר אבל לא היה לי פנאי לפני כן.

כמו שכבר סיפרתי הבחירה נפלה על ה racing adventure של trackattack באינדיאנאפוליס.

תחילת הקורס הייתה בשעה 13:00 שם פגשתי את שאר המשתתפים ,מגוון הטיפוסים היה גדול מילד אמריקאי טיפוסי ( 190ס"מ על ~ 130 ק"ג) לסבא בן לפחות 80 שהגיע בתחפושת קרב של petrolhead אמריקאי כלומר חולצה + כובע NASCAR ושבי מונטה קרלו SS עם 300 כ"ס...

מתכנסים לתדריך בתוך משרד שהוא חלל תעשייתי גדול ולמרבה ההפתעה מדריך הקורס מפעיל קלטת ווידיאו בת 30 דקות על מסכי 14 אינץ' מגוכחים,

תוכן הקלטת כלל הסברים שונים על בלימה נכונה לקראת פנייה הסבר קצר על העברות משקל והרבה הרבה הוראות בטיחות.

אח"כ חולקנו לקבוצות של 4 אנשים כאשר כל קבוצה מקבלת לידיה את הרכב והסבר על ההתנעה, תיבת ההילוכים (4) ורתמת המירוצים,היום יתחלק לשני מקצי אימון בני 10 הקפות ומירוץ בן 3 הקפות לכל נהג עם תחלופה של כל הנהגים בקבוצה

מצב הרכבים לא מזהיר והם נראים למודי קרבות עם חלקי גוף שונים שבורים וחלקם עם צמיגים דיי גמורים.

אני שומר על אופטימיות ועולה למקצה הדירוג הראשון, הגיר חסר כל תחושה ומהווה מכשול רציני לרוב המשתתפים וגם

עצת המדריך to feather the gear in לא ממש עזרה, הפתרון הסתבר היה יישום של עצת המדריך רק עם החלפת ה feather ב hammer...

כפי שכתבתי קודם התאכזבתי קצת מביצועי המנוע של הרכב ציפיתי ש 100 כ"ס על ~ 600 ק"ג יבשים ירגישו אחרת ,

ייתכן שרמת התחזוקה הכללית של הרכבים השפיעה גם כאן.

מה שלא אכזב היה התנהגות הכביש וההיזון שהתקבל מהרכב ממש כמו קארט גדול ,מה שלא דומה לקארט ( לפחות לא ל 4 פעימות ) הוא חדות התגובות,

בלימה חריפה בתוך פנייה או ניסיון להוריד הילוך בתוך פנייה ( שגיאות בקיצור ) גררו ספינים

ובאופן כללי ברגע שהקצב עלה היה צורך לשמור על דיוק וריכוז כדי לא לאבד שליטה.

שני מקצי הדירוג עברו כאשר אחד הרכבים הוחלף תוך כדי המקצים בעקבות גיר שסירב להשאר בהילוך וכמה ספינים.

הרגיעה היחסית נשמרה הודות לעקיפה תחת דגל כחול בלבד והעובדה שהיחידים שניסו להיות רציניים היו אני חבר נוסף והילד שהיה נהג לא רע בכלל.

במירוץ עצמו הקבוצה שלנו נצחה למרות שהרכב שלנו כבר החל לקרטע וגמגם תחת מצערת מלאה אחרי פניות.

לסיכום למרות שהתאכזבתי מעט מרמת התחזוקה והתאוצה של הרכבים בדיעבד לא הייתה אופצייה טובה יותר( עדיף על חווית NASCAR לדעתי)

וברור שזה עדיף על לבזבז את האש"ל על עוד קניות.

לגבי התמונות : ה Z06 חנתה יחד עם שאר הרכבים והסתבר שהייתה שייכת למי שהיה האיטי ביותר על המסלול באותו יום

כל השאר מדבר בעד עצמו.

blue jay אם יש לך שאלות נוספות אשמח לענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...