Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזעקה של רנג'ר לא עובדת

hatzhaik1
שימו לב! השרשור הזה בן 6152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפונטו 96 שקניתי יש אזעקה של רנג'ר מדגם 15/2n שאינה עובדת ואני רוצה לנסות לסדר אותה כדי להגן על הרכב ועל המערכת...

פירקתי אותה ועשיתי כמה בדיקות עם הרב מודד

צריכת זרם : 0.5ma במקום 10ma כמו שמופיע בספר ויש שינוי קל בזרם כשפותחים/סוגרים את הדלת.

בטריות נתנו 0V פירקתי אותם וחיברתי זמנית בטריות במקום (6V) ועדיין כלום.

יש שם בפנים שנאי קטן כזה שלא מגיע אליו מתח בכלל אז כנראה שיש שם איזה בעיית חשמל (אולי הדיודות).

לאזעקה יש פלאג עם 12 פינים 8 ו 4 אם יעזור אני יעלה תרשים.

קראתי אפשהו בפורום שהאזעקות האלה רגישות כשמחברים להם מתח בזמן שהם מחוברות,האם מישהו יודע איזה רכיב בהם נשרף בד"כ?.

אפשר למצוא אזעקה כזו איפשהו עובדת (בפירקיות וכו')?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך בסוף מה עשיתי עם האזעקה שלי,כשהחלפתי דשבורד לבסוף,היה לי גישה לצמה מאחורי הדשבורד,פירקתי אותה מהצמה,לקחתי פטיש 5 קילו ריסקתי אותה,מרוב עצבים,הרכבתי את הדש החדש וחזרתי לבית לשתות מים קרים.

אני מקווה שלך ילך יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדום = פלוס

שחור= מינוס

חום (אם יש) =אמור להפעיל סירנה נוספת בעת צפצוף קבוע (לא דריכה ונטרול) , חייב ממסר/מיניריליי חיצוני נוסף!

שחור פס סגול וצהוב פס אדום = סט של ניתוק המנוע, יש חשיבות לקוטביות.

לבן= הצד פלוס של הלד, צד שני של הלד לחבר למינוס.

יש סט נוסף בעלי צבע זהה אינני זוכר אותו, אולי צהובים, אולי שחור פס אדום או משהו, בכל אופן, שנים זהים בצבעם בדיוק, אלה השניים שהם היציאות להפעלת הוונקרים. יש לוודא חיבור נתיך בערך של 7.5 אמפר לכל חוט נגד נסיון קיצור חוטים של הגנבים.

לבן פס תכלת, אם אני זוכר נכון זה הפלוס אחרי סוויץ' כדי שהאזעקה תהיה מנוטרלת אם האוטו מונע ולא תהיה מושפעת מלחיצה בטעות על השלט או הפרעות אחרות בדרך.

יש תקע נוסף בעל שני חוטים, אלה יציאות הפעלת מינוס בלבד לנעילה מרכזית בפולס קצר (של מינוס כאמור)

בצמה הגדולה יש חוט שקיצורו (חיבור בגשר) למינוס קבוע (לחוט השחור למשל) יבטל את מערכת איתור נפילות המתח של האזעקה (פטנט שהיה נפוץ באזעקות האטלקיות של פעם, והיום איננו נפוץ בכלל).

אינני זוכר את צבע החוט, אם תצלם את התקע מכמה זויות, אולי אזכר.

שים לב, המון זמן לא התקנתי אותם, זה על פי זכרוני, האחריות לשימוש במה שרשמתי לעי"ל, תרבוץ עליך בלבד או על מי שיחליט לעשות שימוש בתיאורים האלה. יותר ממומלץ לבצע בדיקת ו/או אימות נתונים במקומות נוספים.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק,

קרעת אותי מצחוק! :lol::lol:

התקנת אח"כ משהו אחר?

שבת שלום.

בינתיים יש לי נעילה מרכזית ורב-בריח, בהמשך שיהיה לי זמן אני אתקין משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני שלום ותודה על התגובה הריצינית הראשונה.

אין לי בעייה של החוטים הבעייה היא שהאזעקה עצמה לא עובדת.

מגיע לאזעקה 12V בין השחור לאדום ואין ממנה שום תגובה.

בטרייה בשלט היחיד הוחלפה.

אם יש לך איזה רעיון בשבילה אז תזרוק לי בבקשה.

njmohzktlhzn.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...