Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיא חדש במדידת מהירות ע"י ממל"ז

Boxer
שימו לב! השרשור הזה בן 7528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול ליד צומת בית עובד, נמדדה מהירות שיא למכונית ע"י מכשיר מדידת מהירות LTI-2020 (הידוע בכינויו "ממל"ז").

המהירות היא 237 קמ"ש

פרטים בהמשך

סעו בזהירות

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אם השיא הוא של הממל"ז או של המכונית. מה שברור שבמהירות הזאת לא יכלו לעצור אותו על המקום, וגם לא לרשום את המספר, וגם לא לרדוף אחריו אם הוא ניסה לברוח, ככה שאני אתפלא מאוד אם יתברר שתפסו אותו.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ליד צומת בית עובד, נמדדה מהירות שיא למכונית ע"י מכשיר מדידת מהירות LTI-2020 (הידוע בכינויו "ממל"ז").

המהירות היא 237 קמ"ש

פרטים בהמשך

סעו בזהירות

אופס.. :oops: .

תפסו אותי... :cry:

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המהירות היא 237 קמ"ש

פרטים בהמשך

סעו בזהירות

אני זוכר את הבחור מנצרת שנתפס באיביזה טורבו ב 190+ ונעצר...... הוא הסביר את מהירותו שהאוטו חדש ושהוא רק ניסה אותו !!! :roll:

אני רק רוצה לשמוע את הפרטים שיהיו בהמשך בוקסר ... אני מחכה :twisted:

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ליד בית עובד? (אני עובר שם כל יום) אני יודע איפה המקומות של הניידות שם, אבל כבר כמה חודשים טובים שאין ניידות (בכל מקרה זה כביש טוב ליפתוח מהירות)

ואם כבר מהירות, מישהו יודע מה המהירות המקסימלית של מזדה 6 והאם היא מוגבלת מחשב?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך פרטים

יום - שבת

שעה - 14:00 לערך

מקום - הכביש מצומת גן הורדים לצומת בית עובד. ממל"ז בישורת כ-100-200 מטר לפני צומת בית עובד. :?

מהירות מדודה על הממל"ז - 237 קמ"ש. למיטב ידיעתי, מהירות גבוהה מזאת לא נמדדה בארץ ע"י ממל"ז.

מכונית - טויוטה קורולה 1.6 ידנית. :D

תוצאה - השוטר הבין שהדו"ח לא הגיוני, ועלה בקשר מול המוקד לבקש אישור לא לרשום דו"ח. כל התחנונים של הנהג שהשוטר ירשום לו דו"ח נפלו על אזניים ערלות. דו"ח כזה יכול היה לעזור לו למכור את האוטו בבוא הזמן.

מהירות אמיתית - פחות מ- 100 קמ"ש (מדובר בנהג מנוסה, שומר חוק, שגם מכיר את המקום ואת הממל"ז)

עכשיו לשאלות הגדולות:

האם באמת כשמודדים מישהו ש"טס" במהירות 226 קמ"ש, זה אמיתי או טעות ממל"ז?

האם כשבית המשפט קובע שהממל"ז אמין, הוא מתייחס גם למדידות כאלה?

מה היה קורה, אם הממל"ז במקום להראות 237 היה מראה 187? או 137? האם אז הנהג יכול היה להוכיח שאין לו אחות????

איתן

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן, יש לך מושג איזה צבע היתה הקורולה?

פשוט שמעתי שקורולות אדומות נותנות בראש חבל על הזמן, יותר מהלבנות!

:lol:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך פרטים

יום - שבת

מקום - הכביש מצומת גן הורדים לצומת בית עובד. ממל"ז בישורת כ-100-200 מטר לפני צומת בית עובד. :?

מהירות מדודה על הממל"ז - 237 קמ"ש. למיטב ידיעתי, מהירות גבוהה מזאת לא נמדדה בארץ ע"י ממל"ז.

תוצאה - השוטר הבין שהדו"ח לא הגיוני, ועלה בקשר מול המוקד לבקש אישור לא לרשום דו"ח. כל התחנונים של הנהג שהשוטר ירשום לו דו"ח נפלו על אזניים ערלות. דו"ח כזה יכול היה לעזור לו למכור את האוטו בבוא הזמן.

מהירות אמיתית - פחות מ- 100 קמ"ש (מדובר בנהג מנוסה, שומר חוק, שגם מכיר את המקום ואת הממל"ז)

עכשיו לשאלות הגדולות:

מה היה קורה, אם הממל"ז במקום להראות 237 היה מראה 187? או 137? האם אז הנהג יכול היה להוכיח שאין לו אחות????

איתן

אני קצת קטנוני, זה היה בכביש מצומת פלמחים לצומת בית עובד, וידוע שהמשטרות עומדות במשתלה שיש בדרך ולאחר המשתלה יש עוד ירידה קטנה לשטח ששם אני מניח שהיה המקרה המדובר. בקיצר בכביש הזה צריך להזהר כי הם עומדים חצי מוסתרים וללא אורות בלילה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך פרטים

יום - שבת

עכשיו לשאלות הגדולות:

איתן

הוכחות יש?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך פרטים

יום - שבת

עכשיו לשאלות הגדולות:

איתן

אני קצת קטנוני, זה היה בכביש מצומת פלמחים לצומת בית עובד, וידוע שהמשטרות עומדות במשתלה שיש בדרך ולאחר המשתלה יש עוד ירידה קטנה לשטח ששם אני מניח שהיה המקרה המדובר. בקיצר בכביש הזה צריך להזהר כי הם עומדים חצי מוסתרים וללא אורות בלילה.

לעמוד בלילה ללא אורות זו עברה - ולכן הדו"ח במקרה כזה בספק

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...