Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נפילת סל"ד בהאצה בין 90 ל100 קמ"ש

aviben
שימו לב! השרשור הזה בן 6179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כשבועיים רכשתי פורד מונדאו 2004 האוטו היה מקרטע והחלפתי משאבת דלק + פילטר דלק + פלגים מקוררים של MOTORCRAFT עכשיו אין קירטועים והכל בסה"כ בסדר מה שכן שמתי לב שבזמן האצה כשמגיעים לאיזור ה90-100קמ"ש יש נפילת סלד לוחצים שוב על הגז והאוטו ממשיך רגיל ללא שום בעיות גם במהירויות יותר גבוהות וזה לא חוזר על עצמו זה משהו ספציפי למהירויות 90-100 האוטו גם לדעתי לא סוחב ממש טוב אבל אני רואה שהוא מגיב טורים עולים גם המהירות כמו כן נראה לי שבימים האחרונים יש קצת יותר רעש מהמנוע (לא משהו מתוך המנוע אלה הד) היה לי פעם משהו דומה בשברולט וזה היה דוד אחורי.

בתודה מראש,

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה ספציפי להאצה במהירויות של 90-100 והטורים עולים כראוי ורעש המנוע גובר או לחילופין שונה, יש לבצע נסיעת מבחן (ניתן אחרי חיבור סקנר למחשב הרכב) וכך להתקדם באיתור הבעיה ככל שיש בכלל בעיה.

שים לב: לא תמיד סקנר מצביע על תקלה וגם אם כן, יש להבדיל בין תקלה "תוצאתית" לבין תקלה שהסיבה המקורית בעצם רישומה.

לדעתי אין מנוס מבדיקה ראשונית מינמלית בנסיעה של איש מקצוע.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות לבנתיים יש התפתחות חדשה נדלקה מנורת מנוע מחר על הבוקר אני ניגש למוסך

עדכונים בהמשך.

תודה בשורות טובות ושבוע טוב לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במוסך בבוקר התחברו אם מחשב אמר מראה משהו לגבי חיישן שנראה לו בסדר הוא איפס את המחשב כיבה את המנורה, לבנתיים הכל תקין אבל עדיין אני מרגיש שהאוטו לא סוחב מספיק? כמו כן לאוטו צריך לעשות טיפול בעוד כ2000 קילומטר, לבנתיים גם ניקתי את הפילטר אוויר אם קצת לחץ אוויר. לא עזר ממש.

יש למישהו מושג? דרך אגב ההיסוס ב90-100 לא הורגש אחרי האיפוס אבל האוטו עדיין לא סוחב מספיק.

בתודה מראש,

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...