Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאב מומלץ לראות את המשחק(מילאן, ליברפול) היום באיזור המרכז

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 6175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איריש פאב בחיפה,

בד"כ במשחקים גדולים יש מבצע על כל הבירות קונים חצי מקבלים את החצי השני חינם.

ואיזה אווירה, שווה לבוא!

אלוהים נותן אגוזים לאלה שאין להם שיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יראו שם את המשחק (ניתן לברר) אבל בדרך כלל בדאבלין (בי-ם) ניתן לראות משחקים ואני מאמין שכך גם בסניפים האחרים.

:mm_yeah: מומלץ, למרות שנראה לי שהיום יהיה ממש ממש מלא שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהרצליה יש לך כמה מקומות ( גם ברים וגם פאבים אירים) ואני מאמין שברובם אם לא כולם , ישדרו את המשחק.

אם אתה מחליט על בר חובה להזמין מקומות מראש אחרת אתה תימעך שם כל הלילה.

נסה את הדאבלין , האטורי האנזו או קוואן - קח רק בחשבון שחוץ מהדבלין מדובר על גילאי 25+

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבננה ביץ יש היום מסך גדול במיוחד בשביל המשחק (עשו פירסום מיוחד לגמר), אבל בטח יהיה שם מפוצץ רצח - לא אוהב!

אני הולך לפאב חדשש דנדש של חבר שלי שפתח בנתניה, בגדול זה 23+ , עם מקרן ו-3 מסכי LCD, תיהיה אווירה מטורפת (בגלל שאני וחברים שלי ניהיה שם).

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבננה ביץ' על הטיילת בת"א.

אולפן האלופות ממוקם שם.

מסור ד"ש לשדרית החביבה עליי (זאת שהיתה מנחה את המשחק היומי לפני חדשות הספורט)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...