Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופנוע HONDA CB 450

haimy12
שימו לב! השרשור הזה בן 6172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני מעוניין לרכוש אופנוע HONDA CB 450 שנת 78 אוטומטית

אם יש מישהו שמכיר את האופנוע.

איך הוא מבחינת אמינות, נוחות נסיעה .

אם יש בעיות מיוחדות בגיר.

תודה מראש וחג שמח

חיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שלהוסקוורנה היה אופנוע שטח אוטומטי... זוועתי להחריד.

לנושא ההונדה, סה"כ נראה אופנוע די חביב, המנועים של הונדה אמינים מאוד, לגבי הגיר אני לא יודע להגיד, אבל אני לא הייתי מצפה ממנו לניסים ונפלאות, כנ"ל לגבי אמינות שלו. (לא סתם הפסיקו לייצר אותו )

תעשה את החישובים שלך לפני שאתה קונה,

בהצלחה,

דימה.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שלהוסקוורנה היה אופנוע שטח אוטומטי... זוועתי להחריד.

הוא לא היה כ"כ זוועתי - הוא נבנה לפי מפרט של הצבא השבדי, שרצה אופנוע קל להפעלה לשימושים קרביים. הגיר היה מבוסס על קלאצ'ים צנטרפוגליים, ולמיטב ידיעתי העסק עבד לא רע. האופנוע הראשוןן בארץ מהדגם הזה יובא ע"י אפי ארזי, מייסד סאיטקס, שהיה חובב אופנועים. אני זכיתי לראות את האופנוע אצל אפי בשנות השבעים - כלי מעניין מאד. ידוע לי שהוא גם הציע לכמה יחידות מיוחדות בצה"ל לרכוש את הכלים האלו, אבל אני לא יודע אם זה יצא לפועל.

אגב אפי ארזי - בשנות השבעים, כאשר כמעט ולא היו כאן אופנועים יפניים, הוא "קרע" את רמת גן עם אופנוע בנפח 500 סמ"ק, 3 צילינדר ומנוע 2 פעימות. למיטב זיכרוני זה היה קוואסקי מאך 3. האופנוע היה נראה כמו מפלצת יחסית לטריומפים שהסתובבו אז בכבישים, עשה רעש של טוסטוס, ואפי היה דופק "ווילי" בכל זינוק...

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח לכולם. מאחר שאני מכיר את סצינת האופנועים בארץ, אני יכול לאשר שהיה כלי כזה של הונדה ואפילו הלכתי עם חבר שקנה אופנוע כזה לבדיקה במוסך "עיר האופנועים" בזמנו. לגביי ההסקווורנה, היו כמה פרטים מאלו בתחילת שנות ה-80. הם זכורים לי ממסלולי המוטוקרוס בנתניה ובבית נבאללה (שוהם היום). הבעיה שלהם הייתה שהיו עושים ווילי - האופנוע היה מחליף הילוך באמצע, וגורם לרוכב לא מיומן להתהפך אחורה. ולבסוף - אפרופו מאך 3, אופנוע רצחני (טריפל) שהיה גומר מנועים חדשות לבקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, אני לא יודע אם יצא לך לרכב על אחד כזה בשטח, אבל לי יצא (כן, הם עדיין קיימים).

האופנוע הזה אולי התאים לצרכי הצבא השוודי, אבל הוא לא מתאים לנסיעת שטח.

קלאץ' צנטריפוגלי עובד על סל"ד ולא מהירות נסיעה (אני עובד עם מכוניות על שלט, שם יש קלאצ'ים צנטרפוגליים בכל מקום אפשרי), ובמצב שבו אתה צריך להישאר בהילוך מסויים, אבל לעלות בסל"ד, ופתאום האופנוע מחליט להעביר הילוך, אתה מאבד את כל המומנט והכח שאתה צריך. במקרה הטוב, אתה מתאושש ומצליח להשתלט על האפנוע, במקרה הרע, אתה מתגלגל כמה מטרים מדיונה, ובמעט מזל האופנוע לא יפול עליך.

אופנוע "שטח" אוטומטי, יכול להתאים לנסיעה בשבילי עפר וכו, אבל לא לנסיעה בשטח טכני.

אני לא חובב אפנועי שטח גדול, וגם לא רכבים איטלקים, אבל אפנועי שטח הרגילים של הוסקוורנה, דווקא די חביבים.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אני מעוניין לרכוש אופנוע HONDA CB 450 שנת 78 אוטומטית

אם יש מישהו שמכיר את האופנוע.

איך הוא מבחינת אמינות,

אכן היה קיים כלי כזה , אפילו הונדה הבינו את בעיית האמינות והייצור פסק.

ידוע לי שהוא גם הציע לכמה יחידות מיוחדות בצה"ל לרכוש את הכלים האלו, אבל אני לא יודע אם זה יצא לפועל.

יצא לפועל אך לא ע"י אפי.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...