Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי בלנו טובה או טויוטה קורולה מצויה

noam_h
שימו לב! השרשור הזה בן 6182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן כן, הספקתי כבר לעשות חיפוש בפורום ולראות את הדעות לגבי סוזוקי בלנו וטויוטה קורולה.

הבעיה היא שאת הקורולה אנשים קנו כרכב משפחתי ונסעו בו בהתאם, והסוזוקי נתפס קטן יותר ולכן יש סיכוי טוב יותר למצוא רכב עם ק"מ נמוך.

מצאתי סוזוקי בלנו יד ראשונה שנת 2002 עם 50,000 ק"מ שלפי דברי המוכר טופלה תמיד בזמן ובמוסך המרכזי. כשאני אבוא לבדוק אני אתקשר למוסך לוודא. באותו מחיר אני רואה מודעות של טויטה קורולה יד שניה שנת 2000 עם 140,000 ק"מ או שנת 2001 עם 180,000 ק"מ.

עדיין הקורולה עדיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן למצוא קורולות עם ק"מ סביר.

אני רכשתי את שלי לפני שנה, 1999 יד שנייה עם 88,000 ק"מ.

הייתה לנו בלאנו 96' במשפחה ואחי מחזיק בבלאנו 00' - הקורולה משמעותית טובה יותר בכל האספקטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבחירה היא בין שני רכבים הנ"ל, לך על סוזוקי. 90K ק"מ הפרש

זה לא צחוק. שנתון אחד או שניים זה פחות חשוב.

אישית אצלי יש סוזוקי בלנו 96 ואני מרוצה למרות שמודה שקורולה רכב יותר

איכותי.

בברכה פבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלאנו נחות יותר מהקורולה בהרבה.

לידיעתך הרכב הזה קיבל כוכב אחד או שניים במבחני ריסוק, כלומר - הוא לא רק שלא בטיחותי, אלא אפילו מסוכן!

הקורולה יכולה להיות אחלה בחירה בשביל משפחה - רק תשקיע עוד קצת זמן בחיפושים ותמצא אחת עם קילומטראז' נמוך.

הרכב נפוץ מספיק.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אלו האופציות היחידות ואתה ממש נעול וחייב דחוף רכב אז לך על הבלנו. הקילומטרז' בקורולה מוגזם ובמקרה הזה הבלנו תהיה עדיפה. (למרות שאם תעשה השוואה עם קילומטרז' זהה ברור שהקורולה תהיה עדיפה).

לפי דעתי, לא חסרות קורולות בשוק יד שניה, מעט סבלנות ותמצא אקזמפלר עם פחות קילומטרז'.

החיפזון מהשטן.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ז"א "את הקורולה קנו כרכב משפחתי"? והבלנו מה? קארטינג? הדוגמאות שהבאת זה מה שאתה מצאת בלוחות רכב, אם תחפש יותר לעומק תמצא מה שאתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ז"א "את הקורולה קנו כרכב משפחתי"? והבלנו מה? קארטינג? הדוגמאות שהבאת זה מה שאתה מצאת בלוחות רכב, אם תחפש יותר לעומק תמצא מה שאתה מחפש.

:lol:ענק אהבתי!

הבאלנו רכב נחות מאוד שאפילו מכונית בינונית ומשעממת כדוגמאת הקורולה, נראת פתאום כמכונית הטובה בעולם. רכב בסיסי וצפוף בעל ציוני בטיחות עלובים-רוב המכוניות שנמכרו בארץ היו ללא כריות אויר ומערכת בלימה ABS( http://www.euroncap.com/tests/suzuki_baleno_1998/42.aspx)

חומרים זולים ופשוטים, ניסיון לחסוך בכל מקום (פיתחי מיזוג שלא ניתנים לסגירה, סוככי שמש פשוטים, אפילו מתגי החלונות החשמל האחורים נראים כמו אלו שמרכיבים בארץ), נוחות נסיעה איומה ועל הנאה מנהיגה אין מה לדבר. שני יתרונות יחסים:- מנוע חזק (המרכב קל) והרכב חסכוני בדלק (בהשואה למתחרות). קשה לי לחשוב על מכונית אחרת בה הקורולה ניראת פתאום בחירה הגיונית ורצויה.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית הבלנו אינו רכב נחות כל כך ויש לו גם מס' יתרונות שלא כדי להתעלם מהם: זריז, אמין, חסכוני וסחיר. אם מצאתה אחד במצב יוצא דופן ובשנתון מתקדם וההתלבטות היא בין בלנו 02 לקורולה 99 הייתי הולך על הסוזוקי....

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלנו קטן יותר ולכן יש יותר סיכוי שקנו אותו כרכב שני לאישה לנסיעות מועטות. את הטויוטה פחות סביר.

מה הקשר לחפש יותר לעומק? השוותי את שניהם על בסיס אותו מחיר. ברור שאפשר למצוא טויוטה עם ק"מ נמוך, אבל אז היא גם תעלה הרבה יותר. במסגרת המחיר שלי, 50-54K, זו ההשוואה הנכונה- סוזוקי בלנו משנת 2002 עם ק"מ נמוך לטויוטה קורולה משנת 2000 עם ק"מ גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין - אומרים לך שהרכב לא בטוח, לא איכותי מבפנים ואותך מעניין שנתון וקילומטרים?

תשקיע עוד כמה אלפים ותקנה את הקורולה שלך עם קילומטראז' נמוך יותר.

להעדיף בלנו על קורולה זה כמו להעדיף שברולט אוויאו על יאריס - לא חכם.

תזכור שזול וזבל מתחיל בז' - ובשניהם אתה עלול לקבל אותו בסוף.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...