Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנסר 2007 מול סיויק 2007

1869500
שימו לב! השרשור הזה בן 6183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי בתצוגה את שניהם. הלנסר עולה על הכביש - כ-120K.

הסיויק עולה כ-151K.

לא מדובר מבחינתי על עניין הכסף, למרות ההפרש העצום.

השאלה היא על מה ללכת?

(אל תציינו כי הלנסר היא 1600 והסיויק 1800)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין מקום להשוואה הלנסר מיושן מאוד ולא מתחרה ראויה לסיוויק ובכלל גם לקורולה או למאזדה 3,פוקוס וכו...

הסיוויק רכב מצוין ושווה כל שקל אך תבדוק את האפשרות לקניה דגם LS ואז המחיר ירד ל 133K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"מיושנות" מתייחסת על מה? על עניין ביצועי המנוע או שמא לעניין הבטיחות?

עוד סעיף זניח יחסית אבל לא לגמרי לא חשוב הוא -האם בסוכנות שונה מהיכן שראיתי את הרכבים, אוכל "להוציא" תוספות כמו ביטוח או צ'ופרים אחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הפרשים של 30 אלף שקלים ועוד שואל על צ'ופרים? תתרכז בקניית הרכב הכי מתאים לצרכים שלך (שאותם לא פירטת, מעבר לבטיחות).

אם אתה מעוניין ברכב משפחתי, בחר קודם רמה - מנועי 1.6 ברמת איבזור בינונית, הנמכרים לרוב ב-120-125 אלף שקלים, או מנועים חזקים יותר ורמות איבזור גבוהות ב-140-150 אלף.

מעבר לכך פרט את הדרישות שלך בצורה מדויקת יותר, ונוכל לתת חלופות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הפרשים של 30 אלף שקלים ועוד שואל על צ'ופרים? תתרכז בקניית הרכב הכי מתאים לצרכים שלך (שאותם לא פירטת, מעבר לבטיחות).

אם אתה מעוניין ברכב משפחתי, בחר קודם רמה - מנועי 1.6 ברמת איבזור בינונית, הנמכרים לרוב ב-120-125 אלף שקלים, או מנועים חזקים יותר ורמות איבזור גבוהות ב-140-150 אלף.

מעבר לכך פרט את הדרישות שלך בצורה מדויקת יותר, ונוכל לתת חלופות.

רוני

מאחר ואני מחליף כמעט כל שנה, לא ממש חשוב לי לעבור רמות. אני שואל ספציפית על שתי אילו ולך זה אולי נראה משונה ואני יכול להבין אותך. לי זה משונה לקנות רכב רק בגלל מומנט או משהו איזוטרי אחר. אני קונה לפי צורך בסיסי של בטיחות.

האם שניהם בטוחים או שיש הבדל. מלבד הבטיחות אני בטוח שהסיויק משוכללת ומאובזרת יותר. זה גם מתבטא במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש ביצועים, אז החשבון הוא דיי פשוט, 98 כ"ס מול 140.

יצא לי לשבת בלנסר החדשה מספר פעמים וזה דווקא אוטו לא רע בכלל, מכונית שקטה במיוחד.

בדוק גם את דגם הLS של הסיויק החדשה, 133 אלף.

אבל הכי טוב לעשות זה לקחת נסיעת מבחן על שתי המכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדרישה העיקרית שלך היא הבטיחות אני חושב שאתה ממש לא בכיוון הנכון.

אם הבטיחות זה מה שחשוב לך במחירים האלה המגאן כמה רמות מעל המכוניות שהזכרת.

ואני אומר מנסיון יש לי מגאן והונדה סיוויק 2007.

ברור שמבחינת האוטו עצמו והספורטיביות והאיבזור אין מה להשוות בכלל בין ההונדה למגאן, לנסר ושלל המכוניות האחרות בקלאס הזה שהרי ההונדה החדשה שואפת לרמות של פאסאט ומכוניות מקלאס גבוה יותר דבר אשר כמובן מתבטא גם במחיר, אך מבחינת הבטיחות אין למגאן מתחרים בטווח המחירים הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשי השיווק של רנו האכילו אותך טוב טוב, אה?

פעם, לפני חמש שנים, המגאן הייתה המשפחתית הכי בטוחה, ומהראשונות לזכות ב-5 כוכבים ב-NCAP. היום יש מתחרות רבות עם אותם ביצועים במבחני ריסוק, והמגאן כבר לא הכי בטוחה. לפוקוס, למשל, יש ציוני ריסוק עדיפים במקצת וגם 6 כריות אוויר ו-ESP.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאינני מעודכן באמת ומה שאתה אומר נשמע הגיוני - פוקוס אוטו גרמני סבירות גבוהה שהוא יהיה גם בטיחותי.

אבל אתה חייב להסכים איתי בנוגע לזה שאם מה שהוא מחפש זה בטיחות ההונדה והלנסר זה ממש לא הכיוון. אגב פוקוס באמת אחלה הדגמין החדשים מאוד יפים דומים מאוד למונדאו ומאובזרים בצורה טובה יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאינני מעודכן באמת ומה שאתה אומר נשמע הגיוני - פוקוס אוטו גרמני סבירות גבוהה שהוא יהיה גם בטיחותי.

אבל אתה חייב להסכים איתי בנוגע לזה שאם מה שהוא מחפש זה בטיחות ההונדה והלנסר זה ממש לא הכיוון. אגב פוקוס באמת אחלה הדגמין החדשים מאוד יפים דומים מאוד למונדאו ומאובזרים בצורה טובה יחסית.

נסעתי במקרה היום בפוקוס.

היא קצת איטית בהתחלת הנסיעה ונדמה לי שהיא לא הכי שקטה. אני גם שמעתי יותר מידי את רעש הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש בטיחות אז הפוקוס נחשבת למכונית הבטוחה ביותר כיום.

לא יודע למה דווקא העמדת לאנסר מול הסיויק הכי מאובזרת.

האמת ששתיהן מצאו חן בעניי מבחינה חיצונית עם העדפה כמובן להונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...