Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר: איך אתם שומרים על הרכב שלכם? פנים הרכב/צבע הרכב/מכלולים שונים של הרכב.

shpak3003
שימו לב! השרשור הזה בן 6185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מדבר עם נהגים שונים ומספר הדעות לגבי שמירה על הרכב הוא כמספר האנשים שאני מדבר איתם.

מעניין לשמוע דעות שונות לגבי שמירה על הרכב לאורך השנים:

1.למשל צבע הרכב ומרכב, איך לשמור באיזה חומרים עדיף להשתמש להגן על הצבע מפני נזקי השמש ומרכב מפני חלודה?

2.פנים הרכב, פלסטיקים, עור, וכל החומרים בפנים הרכב שישמרו לשנים, באיזה חומר עדיף להתשמש?

3. מכלולים כגון, מנעולים, מנגנוני חלון.

4. איך לשמור על הצמיגים מפני התייבשות ונזק, האם כדאי שלים חומרים?

5. איך לשמור על חלקי המנוע כמו צינורות, רצועות וחלקי ברזל, שמתייבשים ומחלידים, איזה חומרים לשים?

אם תוכלו לתת המלצות לחומרים ולחברות שונות ולדרך שימוש בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע: שטיפה עם שמפו + וואקס. פעם בחודשיים שלושה מריחת וואקס עם קראנובה.

פנים: אני משתמש ב- SON OF A GUN של STP. אבל ישנם חומרים אחרים טובים. ריפודי עור: סנו לעור.

צמיגים: אני מתיז בתחילת הקיץ ופעם נוספת באמצעו את הקצף לצמיגים (STP). אני לא בטוח ביעילות החומר.

מנוע: פעם בחודשיים שלושה אני מנקה אותו עם סמרטוט לח.

חשוב מאוד לכסות את הרכב בכיסוי חיצוני איכותי להגנה מפני השמש.

ובנוסף: יש לחנות את הרכב תוך מחשבה תחילה והימנעות מחנייה במקומות צפופים שמועדים לפורענות. גם זה שומר על הצבע :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם משתשמש ב STP לפלסטיקים בתוך הרכב, אבל לא נראה לי בריא לצמיגים במיוחד בשמש, זה חומר טוב שמחזיק הרבה זמן ומחדש. לגבי הצבע אני עושה ווקס פעם בחצי שנה עם משחה, לא יודע תאמת איזה חברה עדיף, לא רואה הבדל ביניהם.

אולי מישהו ימליצ לי.

לגבי שער מכלולי הרכב אני שם במנעולים פעם בחצי שנה שמן מיוחד ובתוך המנוע שם על הצינורות וחלקי גומי STP, למרות שלא יודע עם זה עוזר או מזיק.

במנוע עצמו אני שם רק חומרים איכותיים כמו מים ירוקים ושמן סינטטי מלא.

אם מישהו מכיר חברה AGIP ראיתי היום באוטו דיפו שמן סיננטי שלהם, יחסית לא יקר, אולי מישהו ימליץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על ליין המוצרים החדשים על בסיס ג'ל של חברת ARMOR-ALL [חברת בת לSTP]

מניסיון ממליץ על הגל לצמיגים שלהם,הג'ל לדשבורד ולסקאי,ספרי הריפודים והשטיחים שלהם,והמטליות ווקס לשטיפה יבשה של האוטו.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה מוצדקת לפתיחת עוד שרשור ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...