Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאגדות חברי הפורום בשביל הנחה בביטוח הרכב

ko3
שימו לב! השרשור הזה בן 7530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו רעיון שהעלה ינון (INONI) בפורום "תפוז",ואני מעלה אותו כאן כדי לשמוע את דעתכם

(בגלל שינון ברח לצפון :D ד"א מזל טוב ינון).

למה שחברי הפורום לא יתאגדו על מנת לקבל הנחה בביטוח הרכב מסוכן\סוכנות מסויימת.

חברי הפורום הינם מספר לא קטן ביחס למספר הלקוחות שיש לסוכנות ביטוח ולפעמים

לחברי הפורום יש בעיה לבטח רכבים ספורטיביים.

הרי כולם צריכים ביטוח ורובנו עושים סקר שוק לפני שאנחנו בוחרים איפה לעשות את הביטוח,

כיום גם אין נחיצות להיות קרוב לסוכן הביטוח שלך ולכן אנשים מכל רחבי הארץ יוכלו לעשות

ביטוח במקום אחד.

אפשר לעשות סקר שוק ואז לגשת למספר סוכני ביטוח ולהציע להם שבתמורה לפירסום שמם והצעותיהם בפורום (וע"י כך נתינת גישה ל 2000 איש)

הם יעשו הנחה מסויימת,ואם למישהו יש קשר קרוב (משפחתי או משהו) עם סוכן ביטוח זה יהיה גם טוב.

אז מה דעתכם על הרעיון? האם תעשו ביטוח במקרה והרעיון יצא לפועל?

אם יש לכם הארות,הערות,רעיונות כתבו הכל.

קוסטי.

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה יכול לצאת לפועל (יוזמה מבורכת אבל.... ) כיוון שיש היום את הרפורמות החדשות בביטוח.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה יכול לצאת לפועל (יוזמה מבורכת אבל.... ) כיוון שיש היום את הרפורמות החדשות בביטוח.

שמוליק

תוכל להרחיב?

עד כמה שידוע לי הרפורמה מדברת על יצירת 7 קריטריונים שמהם חברות ביטוח יכולות

לבחור את 2 הקריטריונים שעלפיהם יקבע מחיר ביטוח החובה.

איך זה משנה את מצבנו?

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון טוב ומבורך

אני אישית משלם 8000 ש"ח בשנה לביטוח ואני ישמח להנחה.

בקשר לרפורמות בביטוח זה לא קשור זה נכון שעכשיו יש הרבה יותר פילוגים לסוגי רכבים, נהגים וכן... והביטוח יותר מפורט אבל זה לא קשור משום שבימינו חברת ביטוח עושה ביטוחים לכל סוגי האוטו, ההנחה הקבוצתית תתקבל ואז לכל אוטו יעשו ביטוח משלו לפי כל הקטגוריות החדשות

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...