Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת חלק

tamirbike
שימו לב! השרשור הזה בן 7503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מפה הורדת את התמונה ?

http://british.nerp.net/car/proc/oil-cooler.html

זו מעין משאבת שמן למערכת קירור שמן.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משאבת שמן זה חלק אשר נכנס איפה שיושב הפילטר שמן ומפצל את היציאה כדי שתוכל להרכיב אינטרקולר {זה לא חייב להיות החלק הזה ספציפי זה צריך להיות חלק אשר מפצל את היציאה של הפילטר שמן}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחליף שמן-מים .הוא משמש לקירור שמן המנוע באמצעות העברה שלו סביב ספירלה מלאה מים.

הוא יושב על בית פילטר השמן.

אתה יכול לקנות כזה גם בפיז'ו (ציוד סטנדרטי בראלי 1600) וגם בפיאט (סטנדרטי בלנצ'יה K 2000 אוטומטית).משמע-ניתן לקנות בכל מוסך או חנות חלפים של היבואן.פיז'ו זה "ז'אן" במסגר.פיאט זה "סודאי" ליד שונצינו.

לא ציינת לאיזה רכב אתה צריך את החלק-שלא יווצר מצב בו ההברגה גדולה/קטנה מהקוטר הדרוש.אז תמדוד עם קליבר מה גודל החור שאליו נכנסת ההברגה.

אם מדובר באיזשהוא פרוייקט-עדיף לך לבנות מצנן שמן חיצוני (ר' תמה טורבו).

ד"א - איך לכל השדים והרוחות החלק הזה קשור לאינטרקולר?!?!? לאינטרקולר יש כניסת אויר ויציאת אויר.זה הכל. אלא אם אתה בונה צ'ארג' קולר (מקורר נוזל) ורוצה להביא את הנוזל ממע' הקירור של האוטו. אם זה המקרה,החלק שציינת לא מתאים,כי הוא מביא מהמנוע שמן ולא מים.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה לא הבנתם מה אני מנסה לעשותמ אני רוצה לשים במקום הכניסה של הפילטר שמן מפצל ככה שיהיה 2 יציאות ואני יחבר אותם לרדיאטור קטן שיקרר את השמן וזה נקרא oilcooler

ולא

intercooler

אז אם אתם יכולים לעזור לי למצוא את זה זה יהיה טוב .....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעזור לך בכיף למצוא את זה.

התשובה לשאלתך (איפה קונים) נמצאת באינטרנט.בפורום שנקרא "קארזפורום".היא נמצאת....בדיוק בת'רד הזה.היתי מצטט לך את מה שכתבתי קודם (ניתן למצוא בחנויות של היבואן) וגם את ההסבר על איך לא להביא את הקוטר הלא נכון- אבל נראה לי שזה כבר מוגזם.

יש גבול כמה אפשר להאכיל נתונים בכפית.......

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...