Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שקדי מרק, וקריאת "סיבו" לכלב תקיפה

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 6188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני פונה אל הלב שלכם.

1. מה מקור השם "שקדי מרק" ? הרי אין שקדים ברכיבים של המוצר, ואין צורתו כצורת שקד.

2. מה מקור הקריאה "סיבּו" לכלב לתקיפה ?

תודה מראש על תשובות רציניות וענייניות.

(אם אתם מחפשים קומבינות עם מנהלי האתר - ענו נכונה ונצלו את חלון ההזדמנויות החד פעמי, בו אני פונה אליכם בקריאה נרגשת לעזר לי להבין את מקור הביטויים הנ"ל).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.כפי שהבנתי שאורך שקד בודד הוא כחצי ס"מ וצבעו צהבהב ולכן קראו לזה שקדי מרק כי הם דומים בגודל ובצבע שלהם.

2.כרגע לא ידועה לי התשובה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראו להם שקדי מרק עוד ביידיש, שם הם קרויים מנדלעך (מנדל = שקד) ואם סבתי עליה השלום היתה מכינה אותם בעצמה לסעודת סיום צום יוה"כ.

הנה מתכון:

http://community.walla.co.il/?w=/523/2638/8775328

והנה הגדרה מפורטת ותמונה של הדבר האשכנזי האמיתי:

http://www.recipetips.com/glossary-term/t--38268/mandlen.asp

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבו=סעי בו

הסיבה שנבחר דווקא סיבו זה כי הצליל "ססססססססססססס" יושב לכלב בדיוק בתדר שמדליק אותה\לוקח לו את תשומת הלב\דורך אותו....

שים לב שגם כלב בכלל לא מאולף כל כלב שתעמוד לידו ותעשה "סססססססססססססססססס" בצורה קצת חדה הוא ישר ידרך (אלא אם זה כלב על תקן פדלאה...ואז הוא ימשיך לישון)........מומלץ לבצע ליד כלב רועים גרמני, אם הוא יעמוד מתוח עם אוזניים זקופות אין ספק שזאת אחת ה"פוזות" המרשימות ביותר שיש לכלב כלשהו להציע........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, זה לא "סעי בו" אלא "שים בו".

הנוכחית | אבארט פונטו אבו אסהאסה

אקסית 1 | אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

אקסית 2 | אלפא רומיאו 164 סופר ידנית (הי"ד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניחוש לא מלומד, אבל אולי "סיבו" זה קיצור של "שסי בו" (מלשון לשסות משהו במישהו).

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורופ תפוז יש פורום כלבים, בו משתתפים כמה מאותת חברים, ממליץ לך לשאול שם, ולחזור עם התשובה המסקרנת.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניחוש לא מלומד, אבל אולי "סיבו" זה קיצור של "שסי בו" (מלשון לשסות משהו במישהו).

זה נכון רק לכלבים שעברו תאונת שסי :wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבו=סעי בו

הסיבה שנבחר דווקא סיבו זה כי הצליל "ססססססססססססס" יושב לכלב בדיוק בתדר שמדליק אותה\לוקח לו את תשומת הלב\דורך אותו....

שים לב שגם כלב בכלל לא מאולף כל כלב שתעמוד לידו ותעשה "סססססססססססססססססס" בצורה קצת חדה הוא ישר ידרך (אלא אם זה כלב על תקן פדלאה...ואז הוא ימשיך לישון)........מומלץ לבצע ליד כלב רועים גרמני, אם הוא יעמוד מתוח עם אוזניים זקופות אין ספק שזאת אחת ה"פוזות" המרשימות ביותר שיש לכלב כלשהו להציע........

יש גם פקודה זהה שאומרים סיק (סססססיק)

הכי נכון לאלף כלבים ללמוד פקודות בעלי הברה אחת. אפילו רצוי שהשם שלהם יהיה בעל הברה אחת או אם זה שתיים אז שאחת מהם תהיה ממש דומיננטית

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לבצע ליד כלב רועים גרמני, אם הוא יעמוד מתוח עם אוזניים זקופות אין ספק שזאת אחת ה"פוזות" המרשימות ביותר שיש לכלב כלשהו להציע........

זו "הפוזה" הכי קרבית מבחינתי. וכן הייתה לי כלבת רועה גרמני מאולפת ויפיפייה.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...