Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוגמאות מהחיים על רמאויות בקניה מיד 2.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי למודעה דרך הפייסבוק על מאזדה 2 שנת 2010 שנמכרת בחולון, דיברתי עם הבחור והוא אמר שהוא מוכר במגרש שנקרא "היכל מוטורס".

הגעתי למגרש, המגרש היה נעול, שלחתי הודעה לבחור שדיבר איתי בפייסבוק והוא הפנה אותי לבעלת הרכב, שהסתבר מאוחר יותר שהיא בעלת המגרש ולא בעלת הרכב באמת. אחריי בלבולי מוח על זה שהרכב במצב מעולה, בלי תאונות, שלדה נקיה ובלה בלה בלה לקחתי את האוטו לבדיקה.

בבדיקה נמצא שהאוטו עבר תאונה, נכנסו בו בצד שמאל בדלת, הדלת הוחלפה, העמוד בצד שמאל הולחם ותוקן ועוד שלל בעיות שסודרו מי יודע איפה.

בקיצור, אני עם מגרשי מדרכה סיימתי, לא ממליץ לאף אחד להתקרב להיכל מוטורס בחולון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 885
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קניתי רכב לאחר שבבדיקה נמצא שהיו תיקוני צבע שהוסברו על ידי בעל הרכב (לשעבר רכב ליסינג מימוני פרטי) שזה בעקבות השבחה של הרכב

היום לאחר שהרכב טוטלס לוס שמאי הרכב אמר לי שהרכב עבר תאונה קשה מאוד בכל צד ימין ממכסה המנוע עד תא המטען....

מכון הבדיקה לדעתי התרשל מאוד בבדיקה.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, הסיפור בקצרה ממש.

ב2/10 הציע לי סוחר רכבים בשם יניב קורקוס המנהל את חברת ליס-און ליין שהסבה את שמה לחברת רנט און ליין מנתיבות, לרכוש רכב מאת סוחר הרכבים אביחי עמוס שנקלע לקשיים והוא חייב כסף דחוף ולכן הוא מוכר את הרכב ממש בזול וכדאי לי לחטוף את העיסקה.

מדובר היה ברכב מסוג טויוטה יאריס 2017, ראיתי את הרכב והוא מצא חן בעיני, וסיכמנו שאשלם לו מקדמה 24,000 שקל כדי שיוריד את השיעבוד בבנק אחר כך העברת בעלות ואת שאר הכסף.

נפגשנו שילמתי את המקדמה, אביחי חתם לי שקיבל את הכסף, ואני מחכה שיחזור מהבנק, עובר שעה שעתיים שלוש, והוא אומר מצטער חבר הכסף בבנק אבל לא הסכימו לשחרר לי את השיעבוד כי האובליגו שלי נמוך.

אני בהלם וטראומה מהענין, ויניב קורקוס שכביכול היה מתווך הבטיח לי שתוך שבוע הוא ידאג לי לכסף או לרכב, הוא הסביר לי שהם עובדים ביחד ושהכל בסדר.

נטיתי להאמין לו, אחרי כמה ימים של מתח ועצבים הוא מודיע לי שהוא לא רואה שאקבל ממנו את הכסף אבל הוא מציע לי רכב אחר שהוא יביא לי משלמה סיקס, ושאני אקבל חשבונית משלמה והעברת בעלות ישר, אבל אני אצטרך להוסיף עוד 14,000 שקל.

רציתי לפחות להישאר עם משהוא נסעתי לשלמה סיקס בקרית מלאכי, ראית את הרכב מסוג פג'ו 5008.

אני אומר ליניב אני רוצה לקחת לבדיקה והוא אומר לי אני בדקתי אין לך מה לדאוג מנוע וגיר אחריות עלי.

מילה של גבר המשכתי בעיסקה, שילמתי את ה-15K הנוספים וקיבלתי את הרכב, ללא טסט מ-2016.

לפני שלקחתי את הרכב מציע לי יניב בערמומיותו שמכיון ונשאר רק עוד חדשיים לסוף השנה שאשלם לו 1500 והוא יבטח לי את הרכב לחודשיים האלו. (ביטוח לרכב השכרה) שילמתי.

בכל אופן לקחתי את הרכב לבדיקה בקומפיוטסט בבאר שבע ושם אמרו לי שיש בעיה במנוע ושאפנה למוסך, נסעתי למוסך כרמלי מורשה פג'ו ואמרו לי אם יש לך אפשרות תחזיר את הרכב אנחנו לא ממליצים לך לגעת בו.

הבנתי שנפלתי גם נפלתי, התייעצתי עם עורך דין והוא אמר לי שמכיון ולא קיבלתי העברת בעלות ולא חשבונית, מבחינתי העיסקה לא נעשתה ושאחזיר את הרכב לשלמה סיקס.

כך עשיתי, הגעתי לקרית מלאכי עם הרכב והם אומרים לי חבר הרכב הזה לא שלנו אנחנו מכרנו אותו, אמרתי להם שלי הוא בטח לא, ואז הם אמרו לי שהרכב יצא מהם עם חשבונית והעברת בעלות ושהשוכר כנראה עקץ אותי.

אני מתקשר ליניב ואומר לו תקשיב אני פה בקרית מלאכי הרכב לא שלי אני משאיר אותו פה והולך, הוא אמר לי זה לא הולך ככה, כשהוא ראה שתפסתי את העוקץ אמר לי בא תחזיר לי את הרכב לנתיבות אני אנסה למכור אותו ולהחזיר לך את הכסף...

נחשו, עד היום לא קיבלתי,

גם כשפניתי לאביחי שאני רוצה את הכסף שהבאתי לו ואם לא אתבע את זה בבית משפט, הוא הגיב שאני חצוף שאני מעיז לבקש ממנו את הכסף כי אני הסכמתי שהאחריות תעבור ליניב, שזה כמובן שקר!!!

כשהחזרתי את הרכב הוא נתן לי שיק דחוי לסוף שנה ל-31/12 שיק של חברת און ליין שהיא בכלל חברה מוגבלת ומעוקלת, (זו הסיבה שהוא כנראה החליף ח.פ. ופתח שם חדש לחברה) אחרי שהשיק הזה חזר הוא נתן לי שני שיקים של 5,000 שקל כשהוא מבטיח לי שזה מהחשבון הפרטי שלו (השיק היה ע"ש רן אחיו) וגם השיק הזה חזר.

אני ממתין לכסף,

ואתם תזהרו להתעסק עם הנוכלים האלו.

אלו מספרי הטלפון שלהם

יניב קורקוס - 053-6531717

אביחי עמוס - 050-4204447

עריכה אחרונה על ידי שמעון שטרן
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעבור על כל טעות שנעשתה בדרך, בוודאי זה לא יעזור לך עכשיו, אבל הכלל הפשוט, החשוב והבל יהרג הוא - לא קונים אצל סוחרים לעולם ! לעולם !

אם הם לא דופקים את הלקוחות שלהם הם לא יכולים להרוויח. בלי זה אין להם זכות קיום עסקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך, מאז היותי חבר פורום נחשפתי לכל כך הרבה סיפורי עוקץ של סוחרים כך שאין סיכוי שארכוש רכב מסוחר.

מקווה בשבילך שכספך ימצא את דרכו חזרה אליך.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש בספק אם בית משפט יכול על אנשים כאלה.

הם שקועים בכל כך הרבה חובות ותביעות שאתה חושב שעוד תביעה תרתיע אותם?

מקסימום מגישים בקשה לפשיטת רגל למתחילים מההתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבע כי אין לך עוד דרך אבל תתכונן לקבל בהסדר בית משפט איזה 50 שקל לחודש ביחד עם שאר התובעים שלהם שיסתפקו בפירורים. אין ממש מה לעשות מול אנשים כאלה שהם גם נוכלים וגם שקועים בלא מעט חובות. הוא יכריז על פשיטת רגל וימצאו הסדר נוח בשבילו.

אני מתבאס בשבילך, אין טעם לעבור על הטעויות שעשית אני יודע שזה ברור לך, תלמד מזה ותעבור הלאה.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, היו לך מלא אורות אדומים,

כאשר חיפשתי רכב, מצאתי אחת יד ראשונה עם רק 6000 ק"מ, ללא שריטה, ב4K מתחת למחירון,

נשמע טוב,

אך ברגע שבאתי לסגור, מתברר שהרכב משועבד וביקשו ממני גם לשלם בשביל לשחרר את השעבוד, אמרתי יפה שלום הסתובבתי והמשכתי לרכב הבא,

אצלי יש קלל אצבע,

לא בודק רכב שקנו לפני חודש (יחסי).

לא בודק רכב ששקרו לי בפרטים שמסרו.

לא בודק רכב שלא נמצא על שם המוכר שמדבר איתי.

לא בודק רכב ללא טסט.

לא בודק רכב שאני נדרש לשלם לשחרור שעבוד, או מעוקל.

נמנע לקנות מסוחרים בכלל, אך אם יקרה מתישהו שאקנה רכב מסוחרים זה אולי יהיה מרשת גדולה ומוכרת ולעולם לא מסוחרי רחוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטיתי להאמין לו...

מילה של גבר

לא מעוניין לזרות לך מלח על הפצעים אבל בחייאת... הוספת חטא על פשע ושילמת עוד 15 כי "יש לו מילה של גבר"?

מקווה בשבילך שתראה את הכסף בחזרה ושהדברים יסתיימו על הצד הטוב עבורך.

עוד יותר מקווה בשבילך שלמדת לקח לחיים ואתה לא נוטה יותר להאמין לאף אחד ולשלם לו כי יש לו "מילה של גבר".

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, היו לך מלא אורות אדומים,

כאשר חיפשתי רכב, מצאתי אחת יד ראשונה עם רק 6000 ק"מ, ללא שריטה, ב4K מתחת למחירון,

נשמע טוב,

אך ברגע שבאתי לסגור, מתברר שהרכב משועבד וביקשו ממני גם לשלם בשביל לשחרר את השעבוד, אמרתי יפה שלום הסתובבתי והמשכתי לרכב הבא,

אצלי יש קלל אצבע,

לא בודק רכב שקנו לפני חודש (יחסי).

לא בודק רכב ששקרו לי בפרטים שמסרו.

לא בודק רכב שלא נמצא על שם המוכר שמדבר איתי.

לא בודק רכב ללא טסט.

לא בודק רכב שאני נדרש לשלם לשחרור שעבוד, או מעוקל.

נמנע לקנות מסוחרים בכלל, אך אם יקרה מתישהו שאקנה רכב מסוחרים זה אולי יהיה מרשת גדולה ומוכרת ולעולם לא מסוחרי רחוב.

מסכים בגדול אבל למה לא לבדוק רכב שקנו לפני חודש? יש מקרים שאנשים עושים החלטות שגויות ברכישה של רכב, אולי התשלום גדול עליהם, נקלעו לחובות או צרות אחרות וצריכים למכור מהר. לדעתי במידה והרכב עומד בשאר התנאים שציינת שווה לבדוק אותו גם אם נקנה לפני חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...