Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוגמאות מהחיים על רמאויות בקניה מיד 2.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטלפון - הרכב יד 02. נוסעים לחולון לראות את הרכב. אימפרזה לבנה!

אני רואה שלרכב יש טסט חודש הבא, הבחור אומר כן אין בעיה טסט על חשבוני,

הנה אני יראה לך את הרישיונות - מביא לי את הרישיון. אני מסתכל, בעלים קודמים:

02. אני אומר לו - אתה יד 03. (הרכב מ 99) , הוא עונה לא אתה לא מבין - תראה

רשום פה - בעלים 02. זה אומר שאני יד 2. הבהרתי לו שאני לא דביל פתאום הוא מילמל

משהו והיה חייב ללכת.

יש משהו לעשות אם נופלים בפח של המוכר ומגלים את זה אחרי חודשיים?(כאשר יש זכרון דברים שמצייו את היד)[/b]

זה דבר דיי דבילי למען האמת.. כי את הרישיון את רואה כל הזמן, גם בעברת בעלות , גם שאת בודקת את הרכב... רשום שם היד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 885
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בטלפון - הרכב יד 02. נוסעים לחולון לראות את הרכב. אימפרזה לבנה!

אני רואה שלרכב יש טסט חודש הבא, הבחור אומר כן אין בעיה טסט על חשבוני,

הנה אני יראה לך את הרישיונות - מביא לי את הרישיון. אני מסתכל, בעלים קודמים:

02. אני אומר לו - אתה יד 03. (הרכב מ 99) , הוא עונה לא אתה לא מבין - תראה

משהו והיה חייב ללכת.

יש משהו לעשות אם נופלים בפח של המוכר ומגלים את זה אחרי חודשיים?(כאשר יש זכרון דברים שמצייו את היד)[/b]

זה דבר דיי דבילי למען האמת.. כי את הרישיון את רואה כל הזמן, גם בעברת בעלות , גם שאת בודקת את הרכב... רשום שם היד...

היד רשומה בסגנון "בעלים קודמים" ולא במובן "הווה": יד X - וזה בדיוק מה שמאפשר לאנשים כמו אלו שהוזכרו לרמות אנשים תמימים אחרים שלא מבינים בזה כלום !

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פשוט נהנים לבזבז את הזמן?!

הם חושבים שאם יגידו לי "האוטו שמור סוף הדרך" ואני אסע כדי לראות אז אני אקנה אותו רק בגלל שכבר הגעתי עד אליו?! :mad:

אני עוד בחיפושים אחרי 106XSI אבל כל אוטו אני רואה נראה כאילו חרשו עליו עם עדר פילים. אז נכון, אני לא מצפה שרכבים ספורטיבים באזור יד 4 יהיו דנדשים, אבל אתם לא תאמינו (או אולי דווקא כן...) לאיזה סופרלטיבים אנשים משתמשים, ותאמינו לי, אני רואה באינטרנט אנשים לרוצים למכור את האוטו ולא מצליחים כבר חודשיים (אחד בהוד השרון ואחד ברמלה), אבל כששאלתי מה המצב הם ענו לי כאילו מדובר באוטו חדש עם הניילונים.

אגב, רק בשביל להיות פייר, את האוטו ברמלה לא ראיתי, אבל הבנאדם מנסה כבר חודשיים למכור - בלוח פוקוס ובאינטרנט. את האוטו בהוד השרון ראיתי - הוא נראה לא רע (למרות איזה כיפופון קטן על הגג שהייתי מת לדעת איך הגיע), נסעה לא רע, אבל שככה יהיה לי טוב, לנסוע ברביעי ובחמישי בה זה אותו הדבר, ואני לא הצלחתי להבין למה נדמה לי שהאוטו נקרע ב-110 בחמישי, שכה-XS אוטומט שלי עושה את זה ביותר רגוע. בהתחלה הוא רצה עליו 2 מעל המחירון, ועכשיו ראיתי שהוא פירסם שוב, בצירוף המילה "גמיש".

זהו. זה רק סיפור אחד ממסע הייסורים שלי :(

שיהיה לכולנו בהצלחה ושלא נפגוש חאפרים מלוכלכים (אם אני אכתוב בני ז***ת יצנזרו את זה?) :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TB, יש דברים שגם גדולי המבינים במכוניות לא יוכלו לעלות עליהם.. כגון קילומטראז'.

איך תדע עם הבנאדם הוריד אותו? דבר משמעותי ביותר! (להזכירך תוכלת חיים של מנוע בנזין בסביבות ה200 אלף).

חוץ מזה למה לך בכלל ללכת לבנאדם שאתה יודע מראש שינסה לעבוד עליך?... למה לבצע עסקה מכוונת עם שקרן?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו והיה חייב ללכת.

בוא נגיד שזה עוד מצב אפשרי אולי רימו אותו בקניה, אבל יש כאלה שרשום 01 והם טוענים שהם יד ראשונה...

פשוט לא זכר אם הוא קנה בסוכנות או מאדם פרטי.... :screwy:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם פה טועים.

אני קניתי את האוטו שלי מסוחר.

בשנייה שהגעתי הוא אמר לי ככה:

"אתה סהר? נעים מאוד, אני יהושוע, אני סוחר ברכבים זה המקצוע שלי ואני גאה במה שאני עוסק, אם אתה רוצה לעזוב תעזוב עכשיו אם מפריע לך לקנות מסוחר".

הבנאדם היה באמת אחלה.

הוא עוסק במקצוע, שבו רוב האנשים רמאים.

אבל תמיד יש יוצא מן הכלל.

הוא לא הסתיר ממני שום פרט!

הלך איתי עד הסוף ויצא גבר לעניין אין מה לומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם פה טועים.

"אתה סהר? נעים מאוד, אני יהושוע, אני סוחר ברכבים זה המקצוע שלי ואני גאה במה שאני עוסק, אם אתה רוצה לעזוב תעזוב עכשיו אם מפריע לך לקנות מסוחר".

הבנאדם היה באמת אחלה.

איך לעזאזל הגיעה הראלי לסוחר :?::?: זה לא שידוע שיש לה בעיות של שוק.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ? בנסיעה כמובן.

אכן, טרגדיה קשה מנשוא... ראלי אצל סוחר.

מי ישמע, מכוניות עם סחירות טובה פי כמה מגיעות גם כן לסוחרים (וחלקן באמת במצב טוב), נו אז ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם פה טועים.

הבנאדם היה באמת אחלה.

הבעלים של הראלי פנה לחבר שלו שהוא סוחר רכב בבקשה שימכור לו את הרכב במהירות ובכמה שיותר כסף...

וכשבאתי הוא ישר אמר לי כמו שציינתי כבר והוסיף שהרכב לא רשום על שמו אלא הוא מוכר אותו בשביל חבר.

ואנחנו עד עכשיו בקשר טלפוני עם ה"חבר"(הבעלים של הרכב בתכלס) בגלל הבעייה שהייתה עם הקלאץ' (הוא הוריד לנו במחיר, וזה היה ידוע והכל).

ועכשיו הכל תקין וסבבה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הכי שונא אנשים כאלה...כמה מטומטם אפשר להיות, אתה שואל בנאדם אם האוטו עבר תאונה, "לא" סבבה אתה לוקח את האוטו לבדיקה ומתברר שהאוטו כן עבר תאונה אז מה הוא חושב שלא יגלו את זה?? :mad::mad::mad: שונא רמאים!!!

DrIvE AnD LeT DrIvE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם פה טועים.

הבנאדם היה באמת אחלה.

מקווה שלא יהיו הפתעות...

אני מכיר איזה מישהו בשכונה שקנה ראלי מסוחר, הסוחר הזה גם היה חבר של אבא שלו

אחרי שנה בזמן טיפול , שמו לב שלרכב יש שאסי... ולא רק במקום אחד.

מיותר לציין שבבדיקה לא עלו על כלום....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה סיפורי זוועה על סוחרים ועל סתם נבלות שהחליטו למכור רכב ויהי מה גם על חשבון המצפון האישי שלהם בשביל בצע כסף יש לי, אני יכול לכתוב ספר.

בזמנו הלכתי לראות איזה ראלי שנת 95 בחולון (כל הסוחרים הרמאים מחולון?!).

בטלפון - יד שנייה. ברשיונות - בעלים קודמים: 02.

בטלפון - קבע איתי ב"בית שלו" בחולון. בפועל - מסתבר שזה משרד של סוכנות רכב.

לא טרחתי לומר שום דבר. שיחקתי אותה טמבל. לכאורה השקרים האלה לא הפריעו לי. בתכלס, חשבתי לעצמי - It's payback time! :evil:

המשכתי לשוחח איתו על הרכב בנונשלנטיות, נתתי לו להבין שהנה הוא מצא את הקונה שלו. השבחים ששפכתי על האוטו ההוא בפניי הסוחר - אפשר לחשוב שדיברתי על רכב שיצא הרגע מהסוכנות. זכור לי שאמרתי: "ראלי זה רכב נדיר מאוד, המכוניות האלה נמכרות באלפי ש"ח מעל המחירון, הא?". איך שהוא התמוגג... :roll:

ביקשתי "לבדוק את הרכב". הוא ביקש רשיונות, אין בעיה. עברתי לכיסא הנהג, הוא התיישב לידי. האוטו מונע. סובבתי את המפתח בסוויץ' בבת אחת קקקחחחצצצצצצצ'!!! הוא נהיה אדום משהו, אבל זה לא מה שישבור לו את העיסקה. "סליחה, בטעות" אמרתי. מתחיל ליסוע בחולון, הילוך שני, 3000 סל"ד, "יושבת טוב על הכביש, הא?" אני אומר לו "בטח, זה אוטו ספורט! לא סתם!" הוא משיב. אני מהנהן ומועך את דוושת הגז לריצפה דא! דא! דא! דא! דא! הגעתי למנתק. עוד לפני שהוא הספיק לפלוט משהו שאלתי אותו מתי הוא מוכן לבוא איתי לבדיקה. "מחר בבוקר" הוא ענה, חייכתי בחזרה. שאלתי אותו אם יש ABS, הוא לא ידע. אמרתי לו שאני בודק תוך כדי נעילת כל ארבעת הגלגלים מ60 קמ"ש עד לעצירה מוחלטת. מתוך ענן העשן של הצמיגים החרוכים הוא שמע אותי אומר "וואלה, אין". :idea:

כבר נהיה ממש מאוחר. פגשתי אותו ב9 והיה כבר 10 וחצי - "השקיע". יצאנו מהרכב. הוא היה בצבע ירוק. אני התאמצתי לשמור על פרצוף רציני. הוא התיישב בכיסא של הנהג, סגר את הדלת והרים את הראש אלי בציפייה לשמוע מתי ואיך אנחנו ממשים את העיסקה. "8 מתחת למחירון, הולך?" שאלתי. אם מקודם הוא החליף צבעים, עכשיו הוא כבר נראה כמו קשת בענן... הוא לא אמר כלום (אפילו לא להתראות :lol: ) ויצא מהחנייה תוך כדי פירפור צמיגים.

ואם זאת לא נקמה..... :twisted:

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:twisted:

יופי, עכשיו איך אני ימכור את הפיאסטה??? :?

אל תעשה לחולונים שם רע אני קניתי את הפיאסטה מתושבת חולון (שהיא במקרה גם אמא שלי...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה סיפורי זוועה על סוחרים ועל סתם נבלות שהחליטו למכור רכב ויהי מה גם על חשבון המצפון האישי שלהם בשביל בצע כסף יש לי, אני יכול לכתוב ספר.

בטלפון - יד שנייה. ברשיונות - בעלים קודמים: 02.

בטלפון - קבע איתי ב"בית שלו" בחולון. בפועל - מסתבר שזה משרד של סוכנות רכב.

לא טרחתי לומר שום דבר. שיחקתי אותה טמבל. לכאורה השקרים האלה לא הפריעו לי. בתכלס, חשבתי לעצמי - It's payback time! :evil:

המשכתי לשוחח איתו על הרכב בנונשלנטיות, נתתי לו להבין שהנה הוא מצא את הקונה שלו. השבחים ששפכתי על האוטו ההוא בפניי הסוחר - אפשר לחשוב שדיברתי על רכב שיצא הרגע מהסוכנות. זכור לי שאמרתי: "ראלי זה רכב נדיר מאוד, המכוניות האלה נמכרות באלפי ש"ח מעל המחירון, הא?". איך שהוא התמוגג... :roll:

ביקשתי "לבדוק את הרכב". הוא ביקש רשיונות, אין בעיה. עברתי לכיסא הנהג, הוא התיישב לידי. האוטו מונע. סובבתי את המפתח בסוויץ' בבת אחת קקקחחחצצצצצצצ'!!! הוא נהיה אדום משהו, אבל זה לא מה שישבור לו את העיסקה. "סליחה, בטעות" אמרתי. מתחיל ליסוע בחולון, הילוך שני, 3000 סל"ד, "יושבת טוב על הכביש, הא?" אני אומר לו "בטח, זה אוטו ספורט! לא סתם!" הוא משיב. אני מהנהן ומועך את דוושת הגז לריצפה דא! דא! דא! דא! דא! הגעתי למנתק. עוד לפני שהוא הספיק לפלוט משהו שאלתי אותו מתי הוא מוכן לבוא איתי לבדיקה. "מחר בבוקר" הוא ענה, חייכתי בחזרה. שאלתי אותו אם יש ABS, הוא לא ידע. אמרתי לו שאני בודק תוך כדי נעילת כל ארבעת הגלגלים מ60 קמ"ש עד לעצירה מוחלטת. מתוך ענן העשן של הצמיגים החרוכים הוא שמע אותי אומר "וואלה, אין". :idea:

כבר נהיה ממש מאוחר. פגשתי אותו ב9 והיה כבר 10 וחצי - "השקיע". יצאנו מהרכב. הוא היה בצבע ירוק. אני התאמצתי לשמור על פרצוף רציני. הוא התיישב בכיסא של הנהג, סגר את הדלת והרים את הראש אלי בציפייה לשמוע מתי ואיך אנחנו ממשים את העיסקה. "8 מתחת למחירון, הולך?" שאלתי. אם מקודם הוא החליף צבעים, עכשיו הוא כבר נראה כמו קשת בענן... הוא לא אמר כלום (אפילו לא להתראות :lol: ) ויצא מהחנייה תוך כדי פירפור צמיגים.

ואם זאת לא נקמה..... :twisted:

:lol::lol::lol: מגיע לו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...