Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Remote Desktop לא מגיע לחלון שם משתמש וססמא.

EladElad
שימו לב! השרשור הזה בן 6186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם.

שאני מנסה לעשות Remote Desktop למחשב שלי בבית מהעבודה אני מקבל את המסך כאילו שהוא הצליח להתחבר, אבל המסך עצמו שחור ולא עולה החלון של השם משתמש וססמא.

המחשב מאחורי ראוטר, כמובן הפורט פתוח (אחרת הוא לא היה מצליח להתחבר בכלל).

אם אני עושה רימוט ממחשב אחר ברשת הפנימית אני מצליח להכנס למחשב.

עכשיו הרשת שלי עובדת ככה:

לינקסיס מחובר למודם ADSL שמחובר ל4 מחשבים. שאחד מהם זאת התחנה שאליה אני רוצה להתחבר (נקרא לה A).

אותה תחנה בנוסף מחוברת עם כבל מוצלב למחשב אחר (נקרא לו B) שבנוסף מחובר לנתב אדימקס עם חיבור כבלים ומהנתב לעוד מחשב.

חיבור מA לB או מB ל A סבבה לגמרי.

חיבור מכל התחנות האחרות מהלינקסיס לA - תקין. (כמובן משאר התחנות בלינקסיס לB אין גישה, או משאר התחנות באדימקס אין גישה לB). גישה מאינטרנט לB תקין.

יש למישהו רעיון מה זה יכול להיות?

תודה מראש

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באילו גרסאות מערכת הפעלה אתה משתמש?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף תשובה?

כי לי יש עוד שאלה:

אני רוצה להתחבר למחשב שלי בVPN.

הגדרתי הכל סבבה, הZone alarm שלי חוסם את הכניסה.

עכשיו השאלה איזה הגדרה אני יכול לעשות בZA כדי שיוכלו להתחבר?

ואם מישהו יודע איזה רול אני אגדיר בSBOX - אפילו עוד יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בכל זאת התייאשת מ RD , קבל את המלצתי על LOGMEIN

תיכנס לאתר שלהם LOGMEIN.COM, הרשם לחשבון חינמי

שב על אותו מחשב שבו תירצה לשלוט, היכנס לאתר עם הפרטים שנירשמת, גש ל ADD COMP' .

מעכשיו אתה יכול לשלוט על מחשב זה מכל מקום בעולם ללא התקנה של תוכנת קליינט ולא משנה מאחרוי כמה ראוטרים וחומות אש הוא יהיה.

וגם אין צורך לזכור כתובות IP או להשתמש בשרתי DNS.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר נכון להגיד ש 23 משוריין לטלנט...

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש נכון לאמר את זה

אם השירות טלנט לא מופעל (מופעל בברירת מחדל) אז אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה עם פורט 23

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להתחבר למחשב שלי בVPN.

הגדרתי הכל סבבה, .

איזה קליינט אתה משתמש? CP ? CISCO? לכל אחד מהם פורט שונה או טווח של פורטים שאותו תצטרך להגדיר בחוקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לאחר שהתחברת VPN אתה לא מצליח לעשות RDP זה כנראה בגלל ה - FIREWALL המובנה של XP שלא מזהה את המחשב שלך מאותו ה - SUBNET ( כי אתה מגיע מ SUBNET אחר ) , תשחק עם זה .

בנוסף לכך תבדוק האם ה - SBOX נותן לך NAT ... תסתכל איזה IP אתה מקבל והאם אתה מצליח לקבל PING מהמחשב שאליו אתה מנסה להגיע .

מתחיל להצחיק אותי שבפורום מכוניות יש שאלות כאלו ... יש פורומים מיוחדים בשביל זה .. עדיף לך ועדיף לנו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...