Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן לחבר נגן חיצוני ישירות למגבר?

שימו לב! השרשור הזה בן 6186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי נגן MP3 של CREATIVE, אני רוצה לסדר לי מערכת ברכב, חשבתי בכיון של קומפוננט איכותי מגבר וHU,

אבל קצת חסר מזומנים כרגע, רציתי לדעת האם אפשר למשל לחבר את הנגן ישירות למגבר? או שדבר כזה אינו אפשרי, וחייבים לחבר את הנגן דרך HU כלשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול זה אפשרי, כמה איכותי זה יהיה, זו שאלה אחרת...

בזמנו חיברתי מתוך שעמום מחכשיר MP3 למגבר ברכב ישירות, אם כבל שבצידו האחד יש חיבור RCA ובצידו השני חיבור של אוזנויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הדבר יהיה פחות איכותי?

אם האות שמגיע מהנגן חלש מדי, אין לי בעיה להרכיב קדם מגבר ולהוסיף עליו מסננים (סטודנט להנדסאי אלקטרוניקה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תחבר נגן MP3 ישירות למגבר , אתה תשמע בווליום נורא נמוך , בגלל שהמתח הממוצע של נגנים הוא בסביבות ה 5 מיליוולט.

תצטרך להרים גיין במגבר לסוף בשביל לשמוע ברמה סבירה.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם LINE DRIVER אפשר, , הוא יגביר לך את האות.

ורקת תיצטרך מתג לרימוט של המגבר כדי להדליק אותו.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף כבר לקנות רדיודיסק עם כניסת AUX

יהיה יותר זול

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ר"ד סביר, עם יציאת AUX עולה לפחות 500 שקל, וזה הרבה כסף (בשבילי בכל אופן), כל מה שאני רוצה, זה לשמוע מוזיקה באופן איכותי, לא שיפוצץ את האוזניים, אבל לא למות משעמום תוך כדי נהיגה (אם היה רכב אמריקאי עם V8, ניחא).

אז אני מבין שכדאי שאות המוצא מהנגן יעבור תילה דרך קדם מגבר ורק אחר כך יגיע למגבר? ( או שלא הבנתי נכון).

*עדיין יש לי היכן שהוא את הרדיו-טייפ שהגיע עם האוטו, אני יכול להשתמש בו, אך אנ חושב שהדבר יפגע באיכות השמע, או שתכנון הקדם מגבר וחיבור ישיר של הנגן יהיה פחות איכותי בכמה רמות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת נכון.

שימוש בקדם מגבר יהיה איכותי יותר מטייפ עם קלטת התאמה

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי כעיקרון אבל לא תוכל לקבוע ולעשות כיוונים כמו BALANCE סאב וכל השאר...

רק ווליום

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנגן שיש לי הוא לא כזה פשוט, יש לו EQ בתוכו, שכחתי לציין אבל הנגן שיש לי היה (ועודנו) המתחרה של I-POD דור שני.

לגבי הקדם מגבר, אשמח אם תוכלו לספק לי מידע על מתחי הזנה, מתחי אות מבוא, מתחי אות מוצא, עכבות מבוא ומוצא.

אני חושב שבעזרת נתונים אלו אוכל לבנות לבד קדם מגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר פשוט לקחת חוט,נגן, לחבר, ולראות? במקום כל הדיונים האלה?

וסתם כל האודיופילים פה מפחידים אותך ליין דריבר, גיין עד הסוף, קדם מגברים, זה עובד בסדר גמור, הבעיה האמת שהנגנים האלה מציעים איכות עלובה, אין על המינידיסק הישן והטוב בכל הקשור לנגנים ניידים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה דווקא לגבי האיכות, חיברתי את הנגן הנ"ל פעם למגבר הביתי ושמעו מצויין, בכל אופן, יותר טוב מאותו השיר כאשר נוגן דרך המחשב.

ותאמין לי שהטרמינולוגיה ממש לא מפחידה אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...