Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במזגן פורד פוקוס 2004

roslan1984
שימו לב! השרשור הזה בן 6166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה המזגן הפסיק לקרר .. (המזגן באוטו הזה היה ממש מצויין שנה שעברה )

הלכתי לחשמלאי רכב מיליתי גז (דרך עגב הוא לקח 250 ש''ח )

המזגן מקרר רק שהאוטו בנסיעה על כביש ראשי ( כאילו מתי שהאוטו עובד על טורים קבועים של 2-3)

חזרתי לחשמלאי הוא בדק נזילות ואין נזילות ...

הוא אמר לי בהתחלה שהמדחס עייף ... אחרי שיחת טלפון הוא אמר לי שצריך לפרק את המדחס ולהחליף ווסת ..

אין לי שמץ של מושג מה זה ואני לא מבין בתחום .

בכל מקרה המחיר של הווסת 1500 ש''ח + 150 העבודה

נשמע לי קצת יקר

אם יש פה מישהו שמתמצה בעניין אשמח לעצה

תודה ויום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי שתחליף בעל מקצוע ועדיף מזגניסט מקצועי. יש לבדוק את לחצי מע' המזגן, את כמות הגז במדויק ע"י מכונת מחיזור

ואם מאורר/י הרדיאטור פועל/ים כראוי.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשמע הגיוני שברכב משנת 2004 המדחס 'עייף', ברכבים מודרנים מערכת מיזוג האוויר משתמשת במספר חיישנים ומחשב לצורך ניטור פרמטרים שונים ועבודה תקינה, לכן יש צורך לגשת למוסך מורשה לשם ביצוע איבחון ממוחשב ולא למזגניסט.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך עגב המוסך המורשה שלי הוא גרוע ביותר רבתי איתם ואני עומד להגיש עליהם תביעה משפטית

(אני יתחס לנושא הזה בפירוט מלא בשרשור אחר ) רק עוד דבר קטן בנושא הגשתי עליהם תלונה לאגוד המוסכים והאגוד אמר לי לתבוע אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי (סתם עניין של ניחוש\תחושה) הוא מילא לך יותר מידי גז (!).

במידה ואינך רוצה לחזור אליו - גז למזגניסט אחר באיזור מגוריך והקפד על כך שיהיה לו ציוד חדיש ומדוייק למחזור הגז במערכת.

לפי הספרות שבידי, ברכבך אמורה להיות כמות גז של 700 גרם (0.7 קילו). בדגמי הפוקוס טרום 2003 יש מדבקה על מכסה המנוע או הגריל הקדמי המציינת את כמות הגז (קרר) שיש למלא ברכב, ספציפית לרכב המדובר (כמו בסובארו). גם לפני מילוי של 700 גרם גז כדאי לבדוק אם קיימת מדבקה כזו ברכבך והאם מצויינת עליה כמות הגז שיש למלא ברכב.

ברוב המכוניות הפרטיות החדשות (מהשנתונים האחרונים) כמות הגז עומדת על 450 עד 650 גרם. כל חריגה (חיובית) של 10-15% (ומעלה) תגרום לבעיות. דוגמאות לכמויות גז במכוניות חדשות: 307 החדשה - 450 גרם, סובארו אימפרזה ג'י.איקס. 450-550 גרם, מיאטות חדשות - 400-600 גרם, טויוטה קורולה (2003) - 500 גרם.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...