Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו שראיתי נוסע.

Hyperion
שימו לב! השרשור הזה בן 7525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע על מוריס 8 פתוחה למכירה, בשלבי שיפוץ מיתקדמים.

יש לה הכל חדש. כל הפנים (הסלון שלה מהעץ) יובא חדש מאנגליה, הריפודיפ, השעונים, שתי גרילים אחד כוורת והשני שורות, שתי חזיות שלמות מהשמשה הקידמית עד הסמל הקידמי שבולט אחוצה, כל הפח חדש, שילדה חדשה ועוד ועוד ...... מה שנישאר לעשות לרכב זה להרכיב את המנוע והגיר שלו שלא עבדו מעולם (ראש שטוח מנוע 900cc אם אני לא טועה בקשר לסמק), להרכיב מערכת חשמל חדשה ברכב שזה בולשיט, למרוח שיכבה דקה של שפחתל ופוליאסטר בשביל מצע יסוד לצבע, לעשות שני צבעים את החצאיות בשחור, ואת המרכב באדום וזהו. הרכב יושב מיתחת לסככה, הבעלים שלו הגיעה לקילומטר האחרון ופרש מהמרוץ.

מי שרוצה פרטים נוספים שיצור איתי קשר בה"פ.

יש לו שם גם סיטרואן טרקסיאון (bl11) משנות החמישים זה זאת עם האף הארוך הגדול, יש לו שם גם איזה רכב שדומה למוריס 8 הפתוחה רק שהוא יותר קטן ניראה לי פיאט באלילה פתוחה, יש לו שם דוג עם ראש מנוע שטוח לא יודע מה הסוג שלה אבל היא ענקית, וגם רכב שכולם היו מתים שהוא יהייה שלהם אבל יש לו בעיות עם הראשיונות והבלוק מנוע שלו מפוצץ שזה לוטוס מנוע v8 לא יודע כמה סמ"ק!

ירין אלקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...