Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להגיש בקשה להישפט או לא?

princed
שימו לב! השרשור הזה בן 6199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני נהג חדש ועובד בתור משלוחן, לפני כחודש היתקלקל לי האוטו וקיבלתי אוטו של הקבלן ולא היה לו טסט חודשיים. אני ידעתי שאין לו טסט וניזהרתי ככול שיכולתי אבל עדיין אכלתי על זה דוח, עכשיו קיבלתי תדוח ליד הבית שירדתי להניעה תאוטו ולא בזמן נסיעה. רק הנעתי תאוטו ויצא עשן מהאגזוז אז מישהי עשתה רעש והיה שוטר ליד ונדבק אלי ביקש רשיון רכב ולא היה לי באוטו (לא ידעתי שאין) אז הוא בדק תמספר רכב במסוף ויצא שאין לאוטו טסט חודשיים, אז הוא הזמין עוד ניידת שתרשום לי תדוח עכשיו גם הוא וגם השוטר השני אמרו לי שאני לא יקבל על זה נקודות אבל לפי מה שקראתי בפורום יש נקודות על זה. אז אני לא יודע מה קורה איתי. כי עם קיבלתי נקודות אז יש לי כבר 14 שזה בעיה ....

ובדוח לא רשום כלום בקטע של הנקודות יש מצב שהשוטר שיקר לי וכן קיבלתי נקודות או שיש סעיפים שונים שאין עליהם נקודות בבקשה תענו לי רק אנשים שיש להם מושג על מה הם מדברים כי אני לא יודע מה לעשות ועם כדי לי ללכת להישפט על זה או שלשלם ולשתוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אני נהג חדש ועובד בתור משלוחן...

כי עם קיבלתי נקודות אז יש לי כבר 14 שזה בעיה ....

.

אם יש לך 14 נקודות בזמן היותך נהג חדש אתה יכול להפסיק להיות מודאג, את הרשיון שלך לא יחדשו וכנראה בצדק!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...