Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה ללמוד עיצוב גרפי ומבקש את המלצתכם

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 6198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם...

אני מעוניין להרשם ללימודים בקרוב אבל מתלבט הרבה וחשבתי שאולי אתם תעזרו לי. אני מעוניין להרשם למכללת תלתן בחיפה. שמעתי שויצו נחשב הרבה יותר אבל אני בן אדם עובד ובתלתן לומדים פחות ימים בשבוע וזה יותר מתאים לי. אני באמת רוצה להשקיע בזה את כולי כי זה משהו שאני יחסית אוהב אבל זה עולה הרבה כסף ואני רוצה לדעת מבעלי נסיון אם יש עבודה בתחום אם אני באמת נחשב לטוב ואשקיע את כולי בלימודים. הלימודים הם שנתיים וחצי -עד שלוש ויוצאים עם תעודה ותיק עבודות רחב. בנוסף אני אלמד בבית ואעשה עבודות משלי שיהיה לי בנוסף למה שיעשה בלימודים. כמו שאמרתי כבר תלתן פחות נחשב מויצו אבל ההורים שלי לא יעזרו לי בעיניין הכסף כי פשוט אין להם ואני חייב לשמור על העבודה הנוכחית כדי לממן את הלימודים ואת האוטו שלי אז אני אלך לתלתן כניראה, מה גם שהבנתי שברעיונות עבודה עתידיים מתסקלים יותר על העבודות שלי ומה אני יודע ולא על איפה למדתי.

אז אם לסכם...יש פה אנשים שעובדים בתחום ויכולים באמת לאמת ולאשר שיש עבודה בתחום הזה ושווה ללמוד את זה באמת וזה לא בזבוז של שנתיים + ואם טעיתי במשהו ממה שכתבתי אני אשמח אם תתקנו ותגידו לי מה באמת המצב. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה המרכזית היא: אם זה לשם תחביב או לשם עבודה?.

כי את האמת לשם עבודה זה בעיה מאוד יש המון תתי קטגויות במיוחד בעיצוב גרפי, לכן עליך להתמקד באחד.

מה גם שהיום כל בנאדם יודע שהתחיל לעסוק בזה בתור תחביב יודע לעצב והשוק עמוס באנשים בעלי ידע גבוה.

"With great power comes great responsibility"

למכירה המערכת של האוטו: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=186935

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

שמע, זה בולשיט של מקומות לא מוכרים.

איך ייסחבו אותך ללמוד במקום לא מוכר ובלי מוניטין? יעמיסו עליך קלישאות

שיצאו לפני שנים מעולם העיצוב :roll:

אני יכול להגיד לך שיש יותר חשיבות לאיפה למדת מאשר כמה אתה מוכשר,

במיוחד שהתחום שאתה רוצה מוצף , פשוט מוצף , בחבר'ה שסיימו ומחפשים.

לדעתי, אם כבר תחום שמאוד קשה למצוא בו עבודה, אז לפחות שיהיה לך תואר ממקום מוכר.

יש מלא אנשים שסיימו ב"מכללות" האלה, הם מוצאים את עצמם עושים מודעות אבל

במקומון של נווה-חמציצים ומרוויחים כלום. העיקר כדי לעבוד במקצוע.

לעומתם, חבר'ה שסיימו במקומות המוכרים והמובילים, מתגלגלים למקומות השווים

אבל גם בדרך השקיעו את התחת בלימודים. מחזיקים אותם הרבה יותר קצר

מאשר ב"מכללות" והפרוייקטים שלהם יותר מורכבים וגדולים, וגם לומדים יותר זמן.

בויצו למשל, יש הרבה לחץ, הביקורות קשות, כולם דורכים על כולם

(אחותי סטודנטית שנה שנייה לעיצוב אופנה שם).

זה הרבה יותר מורכב מכמה שורות, תמיד יש יוצאים מהכלל, אבל בגדול - זה הסיפור.

ואני לא סתם זורק דברים לאוויר, הכל מניסיון אישי שלי ושל חברים שסיימו איתי (עיצוב תעשייתי).

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת חבר שלי אמר לי שמסתקלים על מה אתה יודע ולא איפה למדת כי הוא היה בכמה ראיונות עבודה למקומות טובים ולא סתם חארטות והוא לא למד בשום מקום. פשוט מתעסק עם זה מגיל צעיר. אפילו מוכר מדי פעם עבודות שלו ( אודי tt שהוא בנה באיזה תוכנה) באתר ששחכתי את שמו לכל מיני חברות משחקים וכו'. קיבל עליה 70 דולר...:lol:

אני אשמח לשמוע עוד דעות....ומה אף אחד לא שמע על מכללת תלתן? דווקא היא אחת המוכרות לפי הבנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...