Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלתי דוח בדרך לטסט על זה שאין לי טסט

share2go
שימו לב! השרשור הזה בן 6188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

הייתי בדרך לטסט בעיר אחרת ועצר אותי שוטר בדרך ונתן לי דוח על זה שאן טסט לרכב למרות ששלמתי את האגרה לטסט לפני חודשיים ופשוט הרכה היה בתיקון בגל חוסר בחלקים הוא תוקן רק לאחרונה .

כלומר האגרה של הטסט שולמה לפני שדנגר הטסט והוא נגמר לפני חודשיים

באותו יום שהלכתי לעבור טסט עצר אותי שוטר ונתן לי דוח על זה שאן טסט.

אז המשכתי לכיון בדיקה הטסט ולא עברתי אותי כי הכשילו אותי על כל מני שטויות בטסט .

אך אפשר לבטל את הדוח של השוטר על זה כי יש לי אישור שהייתי בטסט באותו יום

והדוח זה 250ש"ח

הבנתי שצריך לכתוב מכתב ולשלוח לאיזה מקום

משהו מוכן לפרט מה עושים במקרה כזה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה כזה צריך לשלם את הקנס, לתקן את הליקויים במכונית ולגשת לטסט חוזר.

כדי למנוע להבא את הצרות שאתה מביא על עצמך, אם הרישיון שלך פג תוקף גש למשרד הרישוי

ותוציא אישור תנועה זמני, בכדי להגיע לטסט כחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלום,

ראוי שתדע כי הדו"ח שנרשם לך הוא בניגוד מוחלט למדיניות האכיפה החדשה שהונהגה ע"י ר' אגף התנועה במשטרה.

ע"פ מדיניות זו אין לרשום דו"ח לרכב שתוקף הרישוי שלו (טסט) פג לפני פחות משנה (אם עברה מעל שנה אז תרשם הזמנה לדין).

חשוב לציין שבמקרה הנ"ל ביטוח הרכב עדיין תקף לעומת המקרה החמור יותר.

אני ממליץ לך לצלם את הדו"ח ואת רישיון הרכב עם תאריך ביצוע הטסט.

לכתוב מכתב לאגף התנועה ושם סביר מאוד להניח שהדו"ח יבוטל (אם אין לך הרשאות תנועה קודמות רבות, אז זה כמעט ודאי).

בהצלחה ותעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך לא נראה שיהיה שינוי אם תפנה למדור פניות נהגים במטה הארצי. אם האוטו היה עובר טסט בהצלחה זה אולי ענין של שכחה מנהלית , אבל אתה יצאת בזול על נסיעה ברכב לא תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינני טועה, הקנס שקיבלת מלווה בנקודות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלום,

ראוי שתדע כי הדו"ח שנרשם לך הוא בניגוד מוחלט למדיניות האכיפה החדשה שהונהגה ע"י ר' אגף התנועה במשטרה.

ע"פ מדיניות זו אין לרשום דו"ח לרכב שתוקף הרישוי שלו (טסט) פג לפני פחות משנה (אם עברה מעל שנה אז תרשם הזמנה לדין).

אני ממליץ לך לצלם את הדו"ח ואת רישיון הרכב עם תאריך ביצוע הטסט.

לכתוב מכתב לאגף התנועה ושם סביר מאוד להניח שהדו"ח יבוטל (אם אין לך הרשאות תנועה קודמות רבות, אז זה כמעט ודאי).

בהצלחה ותעדכן.

זאת אולי מדיניות, כלומר אל תחפשו נהגים על עבירה כזאת. אבל אם כבר רשמו דו"ח אי אפשר להתעלם מקיומו ולכן אין הגיון משפטי שהדו"ח יבוטל.

ולעצם הבעיה שהבחור יצר לעצמו - איך בכלל הרשית לעצמך להעיז לנסוע ברכב בלי טסט, ולא משנה מה הסיבה, או אם היית בדרך לטסט.

אני במקומך הייתי מזמין גרר, או מוציא רשיון זמני במשרד הרישוי

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להסביר לשוטר למה (והוא יוצא מנקודת הנחה שהסתובבת עם הרכב בזמן הזה) חודשיים אתה לא מעביר טסט - זה די הרבה זמן

בקשר למדיניות החדשה - לא שמעתי,אבל תפנה לקצין משטרה במת"ן יכול לעזור

הבעיה האמיתית ששמעתי שברכב בלי טסט - הביטוח לא תקף

מישהו יודע בוודאות אולי?

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאני אתחיל,מצטער על ההדחפות לנושא.

מבחינת ביטוח,במיקרה של תאונה,מה קורה אם אתה נוהג ברכב ללא טסט?

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אני נהג חדש ועובד בתור משלוחן, לפני כחודש היתקלקל לי האוטו וקיבלתי אוטו של הקבלן ולא היה לו טסט חודשיים. אני ידעתי שאין לו טסט וניזהרתי ככול שיכולתי אבל עדיין אכלתי על זה דוח, עכשיו קיבלתי תדוח ליד הבית שירדתי להניעה תאוטו ולא בזמן נסיעה. רק הנעתי תאוטו ויצא עשן מהאגזוז אז מישהי עשתה רעש והיה שוטר ליד ונדבק אלי ביקש רשיון רכב ולא היה לי באוטו (לא ידעתי שאין) אז הוא בדק תמספר רכב במסוף ויצא שאין לאוטו טסט חודשיים, אז הוא הזמין עוד ניידת שתרשום לי תדוח עכשיו גם הוא וגם השוטר השני אמרו לי שאני לא יקבל על זה נקודות אבל לפי מה שקראתי בפורום יש נקודות על זה. אז אני לא יודע מה קורה איתי. כי עם קיבלתי נקודות אז יש לי כבר 14 שזה בעיה ....

ובדוח לא רשום כלום בקטע של הנקודות יש מצב שהשוטר שיקר לי וכן קיבלתי נקודות או שיש סעיפים שונים שאין עליהם נקודות בבקשה תענו לי רק אנשים שיש להם מושג על מה הם מדברים כי אני לא יודע מה לעשות ועם כדי לי ללכת להישפט על זה או שלשלם ולשתוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה זה שנותנים 6 נקודות על על הקטע הזה .

אז אני חייב בכל מקרה לבטל את הדוח באופן דחוף כל הפרנסה שלי תלויה בהסעת נוסעים.

האוטו עמד חודש במוסך כי לא מצאו לו חלקים מתאימים יש לי אישורים .

ביום שהוצאתי אותו מהמוסך נסעתי להעביר אותו טסט . ובאמצע הדרך עצרו אותנו סתם בלי שעברנו עברה כלשהי.

אז אך אפשר לקחת את הרכב לטסט אם אן לאוטו טסט אך נעביר אותו טסט??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

share2go - איך תיקח רכב ללא טסט לטסט באופן חוקי? כמו שצוקרמן הסביר, עם אישור תנועה זמני.

לא הוצאת? עדיין יש לך סיכוי לצאת מזה, לא ע"י הודעות סרק בפורום, אלא אם תכתוב מכתב לאגף התנועה.

תציין שעבודתך פרנסתך, שהרכב עמד חודש במוסך בהמתנה לחלפים ואיך שהוא יצא נסעת לטסט - קבלות וכו' יתמכו חזק מאוד בסיפור שלך.

princed - כנ"ל.

בנוסף. בדו"ח יש סעיף של נק' - אם השוטר לא רשם תוסיף את זה למכתב שלך לאגף התנועה כסיבה נוספת לביטול הדו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוקף רשיון הרכב פקע פחות משישה חודשים

250 ש"ח קנס ו 6 נקודות.

נהגת ברכב הנ"ל/ הרשית לאחר לנהוג

ברכב הנ"ל, כשרשיון הרכב פקע בתקופה

שאינה עולה על ששה חודשים, כשרשיון

הרכב פקע ב ____ בניגוד לסעיף 2 לפקודת התעבורה.

ל'

הבעיה זה שנותנים 6 נקודות על על הקטע הזה .

אז אני חייב בכל מקרה לבטל את הדוח באופן דחוף כל הפרנסה שלי תלויה בהסעת נוסעים.

האוטו עמד חודש במוסך כי לא מצאו לו חלקים מתאימים יש לי אישורים .

ביום שהוצאתי אותו מהמוסך נסעתי להעביר אותו טסט . ובאמצע הדרך עצרו אותנו סתם בלי שעברנו עברה כלשהי.

אז אך אפשר לקחת את הרכב לטסט אם אן לאוטו טסט אך נעביר אותו טסט??

עצם הנסיעה ללא טסט היא עברה בפני עצמה.

כאשר תוקף הטסט פוקע וברצונך להעביר את הרכב טסט, עליך לפנות למשרד הרישוי על מנת שינפיק לך אישור נסיעה זמני, על מנת שתוכל להגיע למכון הטסטים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלום,

מה זו השטות הזאת ?

בדקת לפני שאתה רושם ?

ראה את הציטוט של ליטל לגבי הנס והנקוודת לרשיון רכב שתוקפו פג עד 6 חודשים. מעבר לכך זוהי הזמנה לדין.

המדיניות מדברת על הקלה כאשר מועד התפוגה הוא עד חודש, וכמתנדב, אני לא מסכים גם לזה !

חמור מכך, שפותח השרשור מציין כי פרנסתו היא הסעת נוסעים !!!!!!! ככה, כאילו כלום, הנוסעים ברכב שלו משולים לחפצים חסרי ערך ולא לבני אדם. עם אחד כזה הייתי מחמיר.

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה שלא הסברתי תצמי נכון אני לא נהגתי ברכב אני רק הנעתי תאוטו ובגלל העשן שיצא מאגזוז שזה מאוד רגיל ברכב דיזל מישהי התחילה לצעוק ושוטר שהיה בסביבה החליט לראות מה קורה ובגלל שלא היה לי רשיון רכב באוטו בכלל כול הסיפור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוס של הבוסים של השוטר הוא החוק.

הנחיות לגבי סדרי עדיפויות בחלוקת זמנו - לאיזה עבירות להקדיש יותר/פחות תשומת לב באות הרבה למטה משיקול דעתו של השוטר כשהוא מול נהג מסוים במקרה מסוים וודאי שלא אוסרות עליו לעשות דו"ח ולא יבטלו דו"ח.

אם ייראו שבאופן שיטתי השוטר מביא רק דו"חות על עבירות פחות חמורות ולא מביא על עבירות חמורות זה יכול להביא לקריאתו לסדר והדגשת החשיבות של טיפול בעיקר. מנסיון-זה לא המקרה.שוטר טוב מצליח לראות ולטפל באחד- לא על חשבון השני .שוטר עצלן -עצלן בכל. בכל מקרה זה עניין פנימי ואל לך לתלות תקוות לביטול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...