Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח אם משהו יוכל לעזור לנו! [כותרת ערוכה: רכב ב40K לזוג צעיר]

malachi
שימו לב! השרשור הזה בן 6175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

האמת שאני לא כל כך מבין ברכבים יותר מדי,ולכן הייתי רוצה להעזר בך.

אנחנו זוג צעיר עוד כ-3 חודשים בערך +1,ואנו מעוניינים ברכב טוב ובטיחותי. חשוב לנו גם שלא יצרוך הרבה דלק והביטוחים לא יהיו יקרים מדי(זה כולל גם ביטוח צעיר). כמו"כ אני חושב שצריך לשים דגש על כך שחלקי הרכב לא יהיו יקרים מדי בשביל הטיפולים.התקציב שעומד לרשותנו הוא בסביבות ה-40 אלף.

אנחנו גרים בקריית שמונה(מאד צפון..)

בתודה מראש!!!

*** עריכה: אנא הקפד על כותרת עניינית להבא - אם כולם יבקשו שיעזרו להם בכותרת, יהיה מאוד קשה כאן ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי!

תציין איזה גודל רכב מעניין אותך, זוג +1 יכולים להכנס גם במכונית מיני (כגון פולו, 206 וכו') וגם יכולים להנות מרכב גדול יותר (לאנטיס, קורולה וכו'..).

האם יש חשיבות לגיר?

האם יש העדפה לשנתון מתקדם יותר או שתעדיף למשל דגם ישן יותר בתנאי וזהו אוטו מהיר\ גדול יותר וכו'..

תענה על זה ואני אשמח לנסות לכוון אותך..

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם צריכים רכב שיהיה סוס עבודה ,נסיעות ארוכות,שלא יאכזב, תחזוקה מינימאלית ואמינות גבוהה.

כמו כן בטיחותי משהו...

כדיי להישאר בליין היפני (אמינות), הייתי הולך על הליין שיותר גדול ממשפחתי ממוצע(מבחינת מחיר ,ההבדלים קטנים).

סובארו לגאסי 2.0 או טויוטה קארינה = שני סוסי עבודה גדולים,מרווחים,בטוחים ואמינים!

שנתונים 96-7 ואולי 8 , מכוניות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני,

האמת שאני בעצמי לא בטוח.מצד אחד חשוב לי יותר משפחתית אבל חשוב לי מאד שהיא לא תיצרוך הרבה דלק.

לגבי הגיר גם להורים של אשתי וגם להורים שלי יש רכבים אוטו' אבל אנחנו מוכנים לעשות "הסבה" לגיר ידני.

וכן חשבנו על רכב חדש יותר(אין לנו עניין לבלות הרבה זמן במוסך...).

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה לגבי הפורד פוקוס אך אני לא בטוח שהוא נכנס ב40 יכול להיות שצריך טיפה להתגמש לא הרבה

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה לגבי הפורד פוקוס אך אני לא בטוח שהוא נכנס ב40 יכול להיות שצריך טיפה להתגמש

אתה יכול לפרט לי בבקשה למה הפוקוס כל כך טוב וכמה זה להתגמש?????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוותר על האקסנט.

תוותר על המגאן.

לגביי המאזדה האם התכוונת ללאנטיס? או ל323 סדאן?

אני אישית אם הייתי במקומך הייתי מחפש קורולה, לא הכי מרווחת מאחור אבל אמינה מאוד ושומרת על סחירות.

בכללי בטיחות זה דבר יחסי, כך גם צריכת הדלק. צריך להתפשר על דברים ואני חושב שבתקציב שלך הקורולה היא פונקציה מעולה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת חשובה לך הבטיחות אז בתקציב שלך המגאן בהחלט יכולה לבוא בחשבון ( אתה יכול למצוא מודל 2001-2 ידני בסכום הנ"ל)

סתם נקודה לייחוס קורולה מודל 2001 עולה בסביבות 55K במחירון כך שאם אתה מעוניין בה אתה צריך לרדת כמה שנתונים אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכל העוזרים.

דבר שני חשוב לי לציין שהביטוחים וצריכת הדלק הם עניינים לא פחות חשובים לי מהרכב עצמו הרי בסופו של דבר זה ההוצאות הגדולות!!!

נ.ב. מה לגבי סוזוקי בלאנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...