Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעת גיר מוזרה בסיאט איביזה 94

Perlo_Ibiza
שימו לב! השרשור הזה בן 6202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בבעלותי סיאט איביזה CLXI 94 1.4

נתקלתי בבעיה מוזרה מוזרה מאוד היום.

נסעתי נסיעה קצת ארוכה,לטבריה.

כשאני על הילוך חמישי במהירות בואו נאמר..120 קמ"ש,ואני מוריד את הרגל מדוושת הגז למספר שניות ואז מחזיר את הרגל לדוושה,הדוושה נותנת גז על ניוטרל.

זאת אומרת ההילוך כאילו נפל תוך כדי הנסיעה להילוך סרק אבל פיזית זה נראה דרך העין שההילוך הוא חמישי והגיר נמצא על היילוך החמישי אך אני צריך להכניס שוב להילוך חמישי כדי שהאוטו יסע.

שוב,אני נוסע על חמישי,מוריד את הרגל מהגז,נותן שוב גז והאוטו בעצם נותן גז "על ריק" ומאלץ אותי שוב להכניס לחמישי.

חשוב לי לציין שהדבר לא קורה לי בהילוכים אחרים רק בחמישי ולא כל פעם אלא פעם ראשונה קרתה לי היום כזחזרתי מהנסיעה הארוכה(אולי זה קשור)

מקווה שתעזרו ותשפכו קצת אור על הבעיה המעיקה,פאר!

ערב טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ההילוך החמישי באיביזה ממוקם בנקודה הכי גבוה בתיבה והוא רגיש מאד לחוסר

של שמן גיר ,סימפטום כמו שמתפתח אצלך נגרם כנראה משפיכת המיסב של ההילוך החמישי

שגורם לחופש בגלגל ולקפיצה של המשלב ממנו החוצה מה שגורם להפסקת העברת התנועה

דרך ההילוך החמישי עצמו .

כדאי לטפל בזה בהקדם ,אחרת הגיר כולו יהרס מהשבבים שנוצרים משחיקת ההלוך החמישי ,

ואולי גם להציל את גלגלי השיניים והחלפת המיסבים בלבד .

החדשות הטובות ,אתה לא צריך לפרק את כל הגיר ,אבל בכל מקרה הנזק לא יהיה קטן כ-1000 שח .

בהצלחה .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...