Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בהייבריד חדש וMT22, איפה לשים את הטוויטר והאם המידים שלי מחודשים.

שימו לב! השרשור הזה בן 6195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

נתחיל מזה שאת המידים בסוף לא לקחתי מהחנות כי הם נראו לי מוזרים ומחודשים מכיוון שבכל אחד מהם היה ספוג שונה בצבע ובצורה (בוונט האחורי של המגנט) ולאחר הפיכת המיד ראיתי שאיפה שהספיידר מתחבר לשלדה יש מין דבק צהוב שהיה על 3 מידים שונים שהוא הראה לי חוץ מאחד שעליו לא היה אחד כזה, אם מישהו יוכל לעלות כמה תמונות של הוונט האחורי של המיד בצורה קרובה ומוגדלת אני אשמח,הייתכן שהם באמת מחודשים ונמכרים בחנות טובה? (אוטו'ס בחיפה)

ולשלב השני, כמו שאתם יודעים יש לי סיאט איביזה 00' ואת האמת אני לא ממש מעוניין בבניה בקורות כי אין לי כח לזה וכמו שהבנתי הטוויטר עובד טוב גם ב OFF AXE כמו בON לכן אני מעוניין להתיקנם במשולשים, ששם יש כבר טוויטרים מובנים.

את הפלסטיק שהטוויטר יושב בתוכו לכוון לכיוון הראש או לכיוון מטה?

תודה לעונים

דני

PIONEER 880PRS>JL 500.5>Morel H.ovation 6'+MT 22 Active cross>JL 8W7

Seat Ibiza>00'>1.6L>75HP>55KW>ALM>Manual G.B

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מתקלקל לך מיד של ג'נסיס , ואתה שולח לג'נסיס חזרה בשביל שיתקנו , והכל נעשה אצל ג'נסיס , עדיין היית מוכן לקבל את התיקון?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המצב והמיד שכבר היה ברשותי נשרף ותוקן ע"י היצרן בעלות הרבה יותר נמוכה מקניה של אלמנט חדש אז בוודאי שכן, אבל לא יעלה על הדעת לקבל מוצר מחודש כאשר אתה קונה חדש. כי גם לאחר תיקון ע"י הייצרן אותו אלמנט או רכיב לעולם לא יעבוד כמו חדש לא מתוקן.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח ?

אם תיקח רמקול חדש ל-ח-ל-ו-ט-י-ן

ומייד תעשה לו recone או recoil

שאלה החלפת הסליל או הממברנה לחדשים מאותה החברה , אתה חושב שהצליל ישתנה?

ואיך מרכיבים בדיוק את הרמקול?

בדיוק באותה הצורה שמחליפים בו חלקים

כל עוד זה מאותה חברה, אותה סדרה, אותם חומרים , ואותו תהליך , לא יהיה הבדל בסאונד

מה הם משנים ברמקול שמשנה לו את הצליל? [אני לא בא לתקוף , רק רוצה להבין מאיפה הגיע הרעיון הזה]

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהצליל לא ישתנה אני מסכים , אבל לדעתי בן אדם לא צריך לשלם על מוצר שחזר מתיקון מחיר מלא כמו על חדש . לכן בארה'ב ראיתי ובכל אתר שמכבד את עצמו יש מכשיר חדש /רמקולים במחיר X ויש מכשיר /RB שחזק מתיקון /ניפתחה הקופסא/ וכו' במחיר מופחת !

אין שום סיבה 1 מוצדקת בעולם לשלם מחיר על משומש/מתוקן כמו על חדש!

זאת דעתי

:twisted: ...............:twisted:

למכירה VCVR עם תיבה מקורית! דנדש!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=165846

diverdolphins.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני רואה את ההבדל בעין, את הדבק שמשום מה אין אותו ברמקול שלא עבר תיקון זה קודם כל מעיק ומרגיז, כי אתה רוצה לקנות חדש ולא מחודש!

ולגבי עם רמקול חדש לחלוטין מתוקן מהתחלה אז כניראה אין לו שום דבר רע אבל אלמנט שעבד קצת לעולם לא אהיה כמו חדש נקודה.

אתה הייתה רוצה לשלם על חדש ולקבל מחודש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי זו פשלה של מורל,

או שהם דוחפים לצרכן הישראלי את כל הג'נק שנשאר , או שמדובר בטעות אומללה של המפעל .

נ.ב.

אני בטוח שרמקול של מורל שעבר שיפוץ - מודבק ומאוזן בדיוק כמו חדש , וייתן את אותו הצליל,

עדיין זה לא נעים לקבל משהו מתוקן כשמשלמים על חדש.

אני משלם מחיר מלא = אני רוצה רמקול חדש .

אם קונים בחשאי עם כל מיני קומבינות אז אפשר להבין שמנסים לתת סוג ב' כחדש.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאתה צודק אליקו, אני חושב שספידמן מתכוון שכאשר לקוח משלם סכום לא מבוטל של זוזים לפי מחירון של מוצר חדש, אז כנראה שזה לא כל כך נעים לבבר אחר כך שקנית מוצר מחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה האמיתי היא האם אותו אלמנט היה באמת משוחזר או שאני סתם נתפלתי על הבחור, כי זה נוראה מוזר שהספוג מאחורה נראה שונה צבע שונה סוג שונה מיקום קצת שונה, וגם מתוך כל ה4 מידים רק אחד מהם בהפוך נראה ללא שאריות של דבק צהוב שמחבר את הממיברנה ואת הספיידר, מישהו יכול לאמת את הטענה שזה אמור להיות כך?

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נתקעתי על הקטע של ה"אני משלם סכום נכבד = אני רוצה חדש"

נתקעתי על הקטע של הסאונד :)

גם רמקול שעבד, ונשרף , אשר החליפו לו את הcone או הcoil לחדשים במפעל , לפי נתוני יצרן [אורך\חומר\משקל סליל] וכו , ישמע בדיוק כמו חדש.

זה כמו שאני אלך למפעל שלידי [שמצפה את הבאקטים והמגנטים של מורל] אקח להם באקט ומגנט , וכל שישאר לי לעשות זה לדחוף פנימה את הסליל ממרבנה סראונד והכל , ולהדביק.

לא משימה קשה מדי , כל עוד הסליל מאוזן בפנים.

חוצמזה אתה מודע לכך שהרמקולים האלה מיוצרים ביד ?

אז יכולות להיות מריחות מזעריות לפעמים

אם תראה את הסאבים שלי במקרוב, הדבר היחיד שחסר זה שיהיה כתוב עליהם "100% עבודת יד"

אבל זה מה שטוב בהם.

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנתנו לך את הסט הוא לא היה בקרטון ובניילונים?

הרמקולים של מורל מורכבים בעבודת יד, הגיוני ששם יהיה קצת יותר דבק וכאן יכול להיות ספוג קצת שונה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את הקטע של הסרת הספוג במטרה לקבל תוצאות אחרות/שונות של באס.

רק שמועות :wink:8) .

בו קודם כל נפתור את עניין המידים המוזרים, אחרי זה נעבור כבר לכל מני שמועות וקונספירציות שאומרות שע"י חיבור מסטיק בזוקה חצי לעוס על הדאסט קאפ מעלה את הבאס.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו קודם כל נפתור את עניין המידים המוזרים, אחרי זה נעבור כבר לכל מני שמועות וקונספירציות שאומרות שע"י חיבור מסטיק בזוקה חצי לעוס על הדאסט קאפ מעלה את הבאס.:lol:

אתה יכול לשייך את מה שרשמתי למקרה שלך (זו רק תאוריה) - הרמקול היה בשימוש של מישהו, כאשר המישהו הזה הסיר את הספוג למטרה כלשהי (ואני יודע בוואדאות שיש מטרה כזאת) , ואז החליט למכור, והדביק בחזרה את הספוג, וניסה לדחוף לך את האלמנט :).

מה קשור מסטיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר נראה מה אהיה מחר, כי הראתי למוכר שיש שוני בין כל האלמנטים ולא היה לו מה לומר, לכן כניראה הוא ידבר עם הסוכן שלו מחר שיגיד לו שהכל בדר וכך זה אמור להיות, ואז יתחילו כל הוויכוחים שלי ושלו, לכן אני צריך לדעת אם אני מתווכח סתם באוויר או שיש לי באת עילה.

מה לגבי מיקום הטוויטרים?

אולי לשים אותם בנקודת החיתוך של הקורה הדש והחלון שם בצד כלפי הנהג? או באמת במשולשים?

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...