Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על סיאט איביזה 2003,1.4 16V?

snowbol
שימו לב! השרשור הזה בן 6176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כמו שנאמר בכותרת...אני פוזל לכיוון הרכב. שמתי לב שיש כ 3 דגמים שונים עם אותו נפח מנוע . האם יש הבדלים משמעותיים ביניהם?האם כדאי להתעקש על גרסת אבזור "ספורט"?

כמו כן האם ישנו רכב שמכיל את שלל התכונות של האיביזה(מנוע חסכוני וזריז,בקרת אקלים,אמינות יחסית,הכל חשמלי)

באותו הסכום (כ50 אלף עם נטייה כלפי מטה)?

הבנתי שגם הפביה 16V לא רעה אבל אני לא יודע אם יש בה את שלל האבזור כמו באיביזה...

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעל איביזה ספורט(שנתון 07) אני פשוט מהנה מהאוטו הוא אצלי כמעט חצי שנה ואין מילים, החסרון היחיד של האוטו ושל כל האיביזות זהו תת היגוי כמו שהרבה יוכלו להגיד לך כאן.

בסך הכל? תמורה ענקית למחיר שלה , הרבה כוח בשביל מנוע 1.4 ועם משקל נמוך.

ישנם שלושה דגמים ל1.4.

א.1.4 ידני(75 כ"ס).

ב.1.4 אוטומטי(75 כ"ס).

ג.1.4 ספורט(100 כ"ס ובא רק עם גיר ידני).

ההבדל? יחסית משמעותי מבחינת ביצועים בערך קיזוז של 3 שניות בהאצה , צריכת דלק בערך אותו דבר אולי עוד קילומטר לליטר בגרסא הפשוטה.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי רק אם מדובר בזו עם ה100 כ"ס....

הפאביה מהווה תמורה מצויינת למחיר, אני אישית לא אוהב את את העיצוב של כל רכבי סקודה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מת על העיצוב של הפאביה...השאלה זה אם יש לה את כל הפיצ'יפקס שיש לסיאט כמו בקרת אקלים,הכל חשמלי,מחשב דרך...

אם כן אז אני אשרוד את העיצוב שלה..אם לא אני אתכוונן אך ורק לגרסת הספורט של האיביזה..(ה1.4 לא ה1.8)..

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מת על העיצוב של הפאביה...השאלה זה אם יש לה את כל הפיצ'יפקס שיש לסיאט כמו בקרת אקלים,הכל חשמלי,מחשב דרך...

אם כן אז אני אשרוד את העיצוב שלה..אם לא אני אתכוונן אך ורק לגרסת הספורט של האיביזה..(ה1.4 לא ה1.8)..

לפביה אין בקרת אקלים.

יש מחשב דרך, חישמול מלא (תלוי ברמת הגימור כמובן - בדיוק כמו בסיאט), בקרת אחיזה (שאין באיביזה דאז)

וכו'.

היופי בעיני המתבונן - אני אישית לא אוהב את העיצוב של האיביזה - מעדיף את העיצוב השמרני של הפביה והפולו.

האיביזות הקודמות היו יפות יותר.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...